Skocz do zawartości

Jakie ona ma serce

Polecane posty

Tatianaa

Proszę o pomoc w interpretacji. Pytanie dotyczy mojej znajomej o której niestety nie mam dobrego zdania. Po prostu nie lubimy się. Ale jednak coś nas łączy a mianowicie los biednych bezbronnych zwierząt , którym ludzie wyrządzili krzywdę. Stąd moje pytanie. Może ja ją źle oceniam???

9 monet , głupiec, rycerz kielichów - serce ma do zwierząt i nie skrzywdzi ich ,ale aspekt finansowy odgrywa tu dużą rolę , pomaga tym zwierzakom , które mogą przynieść jej korzyści materialne.?

Tarocistka_Kinga

Ale jakie było pytanie do wyciągniętych kart?

Bo z tych kart to nie widać,aby Pani była jakąś "jędzą" ;)

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Tatianaa

Pytanie było : jakie one ma serce?

Miałam na myśli to ,że w stosunkach z ludźmi jest osobą wyrachowaną , egoistyczną , wulgarną , nie czułą na los dzieci, osób biednych, skrzywdzonych., chorych ( nawet własnych rodziców czy dzieci) - zaznaczam , że to są tylko i wyłącznie moje odczucia . Natomiast jeśli chodzi o zwierzaczki, to tu oddaje swoje serce..... Ale ja mam wątpliwości ...Bo zauważyłam, że ona jest czuła na los tylko tych zwierzaków, które ma w swojej hodowli. Więc mam wątpliwości czy ona kocha wszystkie zwierzaki czy tylko te , które przyniosą jej korzyści materialne.

Pytanie nie jest priorytetowe tylko w ramach ćwiczeń - z Tarota.

Tarocistka_Kinga

Ja nie podejmuję się szerszej analizy,pytanie dotyczy ściśle osoby trzeciej,która pewnie nie jest świadoma "wglądu" w jej życie.

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Ismena
Proszę o pomoc w interpretacji. Pytanie dotyczy mojej znajomej o której niestety nie mam dobrego zdania. Po prostu nie lubimy się. Ale jednak coś nas łączy a mianowicie los biednych bezbronnych zwierząt , którym ludzie wyrządzili krzywdę. Stąd moje pytanie. Może ja ją źle oceniam???

9 monet , głupiec, rycerz kielichów - serce ma do zwierząt i nie skrzywdzi ich ,ale aspekt finansowy odgrywa tu dużą rolę , pomaga tym zwierzakom , które mogą przynieść jej korzyści materialne.?

Jakie ma serce? - Dobre, to co robi, robi z miłości. Raczej nie zajmuje się tym dla pieniędzy.

Ale ja mam wątpliwości ...Bo zauważyłam, że ona jest czuła na los tylko tych zwierzaków, które ma w swojej hodowli. Więc mam wątpliwości czy ona kocha wszystkie zwierzaki czy tylko te , które przyniosą jej korzyści materialne.

A moze nie chodzi w ogóle o korzyści materialne? Przecież są ludzie, którzy uwielbiają tylko jedną rasę psów, czy królików. Tą rasą się interesują i chcą zdobywać o niej wiedzę. Kupują zwierzę, zakładają hodowlę i są szczęśliwi, bo mają to co kochają. Inne zwierzęta tolerują, szanują, ale nie interesują ich one, aż tak bardzo jak ta jedna konkretna rasa.

• 1 month later...

ona jest nieodpowiedzialna i spontaniczna ale moze zmieniac zdanie szybko, dzisiaj lubi zwierzeta a jutro juz sie przerzuca na cos innego, jest niedojrzala i dlatego moze byc denerwujaca bo moze sie zachowywac jak taka rozpieszczona jedycznaczka ze jej sie wszystko nalezy i musi byc w centrum uwagi

Jakie ona ma serce? Niedojrzałe. Robi na pokaz, powierzchownie się czymś wzrusza i pomaga również na pokaz. Wynika to nie z jakiejś perfidii, tylko niedojrzałości. Tak naprawdę to marzy by mieć pieniądze i żyć wygodnie, bez wysiłku, a zajmowanie się zwierzakami to tak bardziej na zasadzie: "Robię coś dla innych, ach, jaka jestem wspaniała".

Może też mieć zapędy aktorskie, tzn odgrywać jakieś role, nakładać maski.

• 1 month later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...