Skocz do zawartości

Pluton w domach


Ismena
 Share

Polecane posty

Pluton w I domu:

 

Twój Pluton jest jak na świeczniku: masz silną wolę i widoczną dla innych magnetyczną osobowość. Wykazujesz dużą inicjatywę i potrafisz poradzić sobie z trudnymi sytuacjami.

 

Starasz się wpływać na to, jak inni Cię postrzegają. Trudno Ci się otworzyć i współdziałać z ludźmi na głębokim, osobistym poziomie. Masz poczucie osamotnienia i przekonanie, że musisz polegać tylko na sobie. Dlatego czasem stoisz jakby z boku.

 

Potrafisz zdobyć się na wielką koncentrację, poświęcić się temu co Cię pasjonuje. Możesz wiele pomóc zabiegając o sprawiedliwość oraz prawa ludzi słabych i pokrzywdzonych, bo swoje poglądy potrafisz wyrażać dobitnie i jesteś osobą, która budzi charyzmę.

 

Ponieważ cechuje Cię indywidualizm, masz tendencję do zamykania się w sobie, a wtedy bywa, że zbyt jednoznacznie oceniasz rzeczywistość. Nabierz większej perspektywy, rozluźnij się. Zadbaj o swój harmonijny rozwój i konstruktywnie wyrażaną pewność siebie. Jeśli czujesz, że życie Cię nie oszczędza poddaj rewizji i głębokiej przemianie poglądy na temat samego siebie oraz spraw, o które walczysz. Szukaj szczerej, trudnej do zniesienia krytyki… no i… weź ją sobie do serca.

 

Pluton w II domu:

 

Jak na drugi dom horoskopowy przystało, sprawa Twojego Plutona dotyczy posiadania i wartości. Trudna to pozycja, z racji otaczającej nas materii i coraz wymyślniejszych sposobów zarabiania pieniędzy. Chcesz mieć pod kontrolą to, co posiadasz. Potrafisz o tym nieustannie myśleć, osobiście się angażować i pilnować swojej fortuny. Daje Ci to poczucie bezpieczeństwa. Ale czy słusznie?

 

Drugi dom, to także dom wartości, a więc uczciwie zrewiduj swoje poglądy na temat pieniądza, by posiadanie ich nie stało się Twoją obsesją.

 

Wykazujesz ogromną zaradność w staraniach o zabezpieczenie materialne. Nie ma przecież w tym nic złego, ale trzymaj się jasnej strony Plutona. Drogi na skróty często prowadzą na manowce.

 

Nadmierne wydatki i pragnienia, zmuszają Cię do poszukiwania coraz to nowych źródeł dochodu.

 

W relacjach partnerskich zależy Ci aby zachować samowystarczalność i niezależność finansową.

 

Wykorzystaj swoje umiejętności na rzecz ludzi, którzy tego nie potrafią. Staraj się, by żądza pieniądza nie przesłoniła Ci rzeczy ważnych.

 

Pluton w III domu:

 

Masz przenikliwy umysł. Precyzyjnie formułujesz swoje poglądy i wyraźnie je przedstawiasz. Zazwyczaj ciężko prowadzić z Tobą dyskusję, bo trudno przekonać Cię do zmiany poglądów. Jesteś osobą dociekliwą, nie zadowalają Cię powierzchowne wyjaśnienia. Dlatego świetnie zrealizujesz się w pracy badawczej.

 

Dzięki swojej sile przekonywania potrafisz pozyskać pomoc do realizacji swoich planów. To wspaniała cecha, by zrealizować jasną stronę Plutona. Bądź rzecznikiem dla tych, którzy nie potrafią tak umiejętnie dobierać argumentów w swojej słusznej sprawie.

 

Lubisz mieć rację. Kiedy chcesz mieć pewność, że będziesz dobrze zrozumiany, mówisz „prosto z mostu”, czasem wywołując konsternację u słuchaczy.

 

Masz dalekosiężne plany, oryginalne, czasem wizjonerskie. Ze względu na wrodzoną dyskrecję, przełożeni mogą powierzyć Ci do przechowania poufne informacje.

 

Pluton w IV domu:

 

Odczuwasz potrzebę posiadania miejsca, w którym będziesz mieć możliwość odpoczynku i regeneracji sił. Jesteś osobą bardzo emocjonalną i trudno Ci zachować wewnętrzny spokój. Rodzina to dla Ciebie ważna sfera życia, której sprawy traktujesz głęboko i poważnie. Potrzeba zmian może mieć u Ciebie symboliczny wydźwięk w przeprowadzeniu solidnego remontu, przemeblowania. Staraj się w swoim domu stworzyć bezpieczne miejsce dla bliskich, popracuj nad skłonnością do kontrolowania. Ona daje Ci tylko złudne poczucie bezpieczeństwa.

 

Potrafisz poznać potrzeby emocjonalne innych ludzi i dodać im otuchy. Twoja wewnętrzna siła i dobro, może pomóc otworzyć się tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu.

 

Możesz osiągnąć powodzenie w zawodach związanych z ekologią, ziemią i nieruchomościami.

 

Pluton w V domu:

 

Masz duże możliwości twórcze. Chcesz doświadczać wszystkiego co robisz bardzo intensywnie. Jednak zamiast śnić o potędze, poznaj życie wielkich twórców. Było ono ciężką pracą, często w samotności i skupieniu, bez dramatycznych deklaracji i wewnętrznej presji.

 

Bardzo poważnie i głęboko przeżywasz kontakt z dziećmi. Są one kluczem do głębokich przemian w Twoim życiu. Ze względu na Twój wielki autorytet w ich oczach, wszystko co im przekazujesz, będzie miało wpływ na całe ich życie.

 

Pojęcie „dziecko” może także być przenośnią i dotyczyć tych spraw które samodzielnie stworzysz (swojej firmy, stowarzyszenia, czasopisma itp.). Gdy tworzysz coś od podstaw, masz wielką motywację, by było to dzieło doskonałe. Postaraj się znaleźć swoją pasję, coś, co daje Ci zadowolenie w życiu i dzięki czemu możesz wyzwolić swoje siły twórcze.

 

Twoje związki romantyczne są głębokie i namiętne. Odczuwasz zwykle fascynację osobami, z którymi się wiążesz. Bliskie Ci osoby mogą wiele się nauczyć, dzięki kontaktom z Tobą.

 

Pluton w VI domu:

 

Masz głębokie i poważne podejście do tego, co uznajesz za swój obowiązek. Masz silną potrzebę pomagania innym. Musisz mieć pewność, że to co robisz jest użyteczne dla innych ludzi, że ma sens. Zwróć uwagę czy sposób w jaki im pomagasz, nie narusza ich wolności wyboru, poglądów czy bezpieczeństwa.

 

Praca jest dla Ciebie bardzo ważna. Jeśli jesteś handlowcem, to sprzedajesz do momentu, kiedy wierzysz w sprzedawany przedmiot. Musi być najwyższej jakości. Tak jest z każdą profesją. Musisz czuć misję w tym co robisz. Często masz wrażenie, że praca, którą wykonujesz powoduje Twoją osobistą przemianę. Masz umiejętność ulepszania warunków i metod pracy.

 

Zadbaj o swoje zdrowie, o prawidłowe odżywianie. Pamiętaj, że tryb życia, sposób myślenia i odporność na stresy maja wpływ na Twoje dobre samopoczucie. Relaks na świeżym powietrzu, szum wody, czy śpiew ptaków są nie mniej ważne, niż Twoje zobowiązania. Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz. Pamiętasz to?

 

Tradycja astrologiczna wskazuje, że przy położeniu Plutona w Twoim horoskopie występują ukryte umiejętności uzdrawiania.

 

Pluton w VII domu:

 

Relacje z ludźmi i związki partnerskie mają ogromny wpływ na Twój wewnętrzny proces przemian. Masz głębokie i poważne podejście do bliskich relacji partnerskich, choć Twoje związki przebiegają zwykle nieco burzliwie. Oboje chcecie nad sobą dominować i wzajemnie się zmieniać. Działasz na ludzi jak magnes: jednocześnie fascynujesz i przyciągasz, to znów odpychasz. Poddaj się. Postaw na związki oparte wyłącznie na zdrowych podstawach, wszelkie nieporozumienia wyjaśniaj od razu. Rozmawiaj. Popracuj nad osiąganiem kompromisu, zdolnością do uczciwych negocjacji, także w związku.

 

Wskazana jest dla Ciebie praca, w której zachowasz samowystarczalność. Kiedy uznasz, że ktoś przejmuje nad Tobą władzę, współpraca z taką osobą przychodzi Ci bardzo ciężko. Masz wyczucie kiedy kontrahenci próbują Cię oszukać lub zaniedbać swoje obowiązki. Postaraj się nauczyć dzielenia z innymi inicjatywą i odpowiedzialnością.

 

Pluton w VIII domu:

 

Cechuje Cię przenikliwość i poszukiwanie prawdy. Pragnienie to będziesz realizować poprzez zainteresowanie wiedzą tajemną. Posiadasz silną wolę, życie traktujesz poważnie, zajmując się tylko istotnymi sprawami. W sytuacjach krytycznych zachowujesz zdolność do działania. Pragniesz wpływać na otaczający Cię świat i ludzi.

 

Potrafisz przejrzeć zamiary innych. Twoja niezwykła siła stawia innych na nogi.

 

Twój zawód związany może być z tajemnicami, wymagać może od Ciebie podejmowania działań w ukryciu. Pociąga Cię władza i możliwość kontroli wydarzeń. Szczególne uzdolnienia możesz wykazywać w fizyce.

 

Pluton w IX domu:

 

Masz głębokie i poważne podejście do wyznawanych ideałów. Silnie trzymasz się tego, co uważasz za swoją filozofię życiową. Niejednokrotnie Twoje przekonania będą jednak podlegały rewizji.

 

Możesz odczuwać pokusę, aby narzucać innym wyznawane przez siebie ideały. Pamiętaj, że ludzie różnią się od siebie i to co jest ważne dla jednych, dla innych może być odległym celem.

 

Jeśli interesujesz się życiem społecznym, możesz odkryć w sobie siłę do przeprowadzenia reform obecnego systemu prawnego, moralnego lub religijnego. Dzięki wnikliwej obserwacji i analizie potrafisz przewidzieć kierunki rozwoju społecznego, socjologiczne trendy i zachowania grup ludzkich. Pamiętaj jednak o tolerancji, zachowaniu obiektywizmu i szerokiej perspektywy, kiedy oceniasz rzeczywistość.

 

Pluton w X domu:

 

Masz głębokie i poważne podejście do znalezienia swojego miejsca w świecie i wybrania właściwego celu życia. Często buntujesz się przeciwko autorytetom, ponieważ pociąga Cię perspektywa wybicia się na powierzchnię i bycia zauważonym. Może to oznaczać silną ambicję i chęć dotarcia do celu „po trupach”. Cechuje Cię niezależność, siła woli i pewność siebie.

 

Czasem otoczenie źle rozumie Twoje zamiary, postaraj się zatem jasno komunikować co zamierzasz. Słuchaj właściwych doradców. Kryzysy w życiu zawodowym niech będą dla Ciebie impulsem do głębokiej przemiany, ponieważ pojawiają się po to, by pokazać Ci co jeszcze trzeba zmienić, by wprowadzić Cię na właściwą dla Ciebie drogę.

 

Pragniesz osiągnąć sukces. Możesz osiągnąć naprawdę wiele, jeśli odkryjesz co jest Twoją misją. Dzięki temu masz szansę z pasją i poświęceniem wywalczyć wiele dobrego na forum publicznym.

 

Pluton w XI domu:

 

Masz intuicyjną zdolność przewidywania rozwoju wydarzeń oraz duże możliwości reformatorskie. Swoje umiejętności możesz wykorzystać angażując się w działalność stowarzyszenia, grupy lub ruchu religijnego. Możesz swoją osobą zmienić wiele rzeczy w takiej grupie i dodać dynamiki jej rozwojowi.

 

Poważnie traktujesz swoje przyjaźnie. Dążysz do tego, aby Twoje przyjacielskie relacje były głębokie i pozostawiły po sobie intensywne wspomnienia. Dzięki nim niejednokrotnie doznasz w życiu przemiany. Potrzebujesz akceptacji. Zaburzone relacje z innymi niech będą dla Ciebie ważną wskazówką, że przyszedł czas na zmiany, a Twoje układy z innymi należy zreformować. Pamiętaj, że przyczyna wydarzeń nie leży na zewnątrz, a wyłącznie w Tobie.

 

Masz tendencje do wybiegania myślami w przyszłość. Swoje dalekosiężne plany buduj w oparciu o rzeczywistość i teraźniejszość.

 

Pluton w XII domu:

 

Często łapiesz się na tym, że działasz w zupełnie inny sposób, niż zaplanowałeś. Masz wiele zrozumienia dla cierpienia ludzi i pomagasz innym zawsze kiedy tylko możesz. Szczególnie porusza Tobą przemoc wobec słabszych. Masz duże, nie uświadamiane umiejętności wewnętrzne, które mogą objawiać się poprzez prorocze sny. Unikaj środków odurzających, które mogą Cię uzależnić.

 

W kontaktach z ludźmi odczuwasz przymus ukrywania tych cech swojej osobowości, których nie aprobujesz. Masz dużą wrażliwość na myśli i uczucia innych, poczujesz się jednak znacznie lepiej jeśli zaufasz bliskim sobie osobom. Kiedy odczuwasz przytłaczającą samotność, wyjdź do ludzi, zamiast cierpieć w samotności. Emocje mogą Cię przygnieść. Rozmawiaj o swoich uczuciach z bliskimi, wtedy nabiorą one bardziej realnego wymiaru, a Ty zrzucisz z siebie ciężar poczucia winy. Popracuj nad samoakceptacją. Pod warunkiem i dzięki przepracowaniu własnych błędów, odzyskaniu poczucia jedności ze światem, możesz być rozumiejącym powiernikiem i terapeutą dla zbłąkanych samotników.

 

Kiedy jesteś w pracy postaraj się oddzielić życie osobiste od zawodowego, w przeciwnym wypadku Twoja praca będzie nieefektywna, a Ty niepotrzebnie uwikłasz się w sytuacje, których nie chcesz.

 

źródło: proastro.wordpress.com

 • Lubię! 1
 • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluton w I domu – władcza osobowość, wywieranie stałej presji na najbliższe otoczenie zawodowe i rodzinne, dominacja nad współpracownikami, napięte stosunki z przełożonymi, wykazywanie się skutecznością, sprytem i wnikliwą analizą przy rozwiązywaniu zagadnień zawodowych, kierowanie zespołem pracowników, pasja, nonkonformizm i indywidualizm, przy wypełnianiu obowiązków zawodowych

 

Pluton w II domu – zajęcia zawodowe podporządkowane potrzebie gromadzenia dóbr materialnych, powiększania zasobów ziemi, surowców, nieruchomości, środków pieniężnych, majątek zdobyty własną, wytrwałą pracą, dochody z oprocentowanych pożyczek, lokat, inwestycji kapitałowych, prowadzenie lombardu, kantoru, praca kasjera

 

Pluton w III domu – praca polegająca na wyszukiwaniu informacji, wydobywaniu z nich ukrytych treści, lub dodatkowego znaczenia, praca historyka, badacza dawnych obyczajów, archeologa, archiwisty, dziennikarza śledczego, wywiadowcy gospodarczego, analityka finansowego, komentatora wydarzeń społecznych i politycznych, kuratora społecznego, instruktora harcerskiego, wykładowcy w akademii wojskowej

 

Pluton w IV domu – udział w prowadzeniu rodzinnej firmy, działalność oparta na odziedziczonych zasobach produkcyjnych, lub majątkowych, eksploatacja kopalin, zainteresowanie geologią, górnictwem, praca w rafineriach, przedsiębiorstwach poszukiwawczo – wydobywczych, praca strażnika, stróża, dozorcy, praca w firmach ochroniarskich

 

Pluton w V domu – związek z przemysłem rozrywkowym, występami estradowymi, projektowaniem ubiorów, pokazami mody, związek z produkcją filmów, lub czasopism erotycznych, twórczość oparta na inspiracjach seksualnych, tworzenie aktów, wykorzystywanie w pracy twórczej prowokacji, lub tematów tabu, majątek pochodzący ze spekulacji

 

Pluton w VI domu – zainteresowanie medycyną, chirurgią, neurofizjologią, praca w szpitalach, przychodniach, uzdrowiskach, stacjach epidemiologicznych, laboratoriach medycznych, instytutach kontroli czystości i ochrony środowiska naturalnego, przedsiębiorstwach oczyszczania miasta, oczyszczalniach ścieków, zakładach utylizacji odpadów, firmach zajmujących się recyklingiem

 

Pluton w VII domu – kontakty zawodowe z osobami pracującymi w wymiarze sprawiedliwości, policji, wojsku, korzystanie z poufnych informacji na temat strategii działania, lub technologii konkurencyjnych firm, udział w związkach, lub stowarzyszeniach kultywujących tradycyjne wartości, mających swoje korzenie w odległej przeszłości, lub zajmującymi się ukrytymi zdolnościami ludzkiego umysłu, wymagający, oraz dominujący w spółkach, lub związkach, partnerzy, oraz wspólnicy

 

Pluton w VIII domu – działalność zawodowa związana z manipulacją zachowaniem całych grup społecznych, kariera wojskowa, urzędnicza, zarządzanie dużymi zasobami pieniężnymi, praca notariusza, adwokata, psychologa, urzędnika bankowego, policjanta, powiernictwo tajemnic, sprawowanie pieczy nad archiwami firmy, urzędu, organizacji społecznej, lub politycznej

 

Pluton w IX domu – praca w centralach handlu zagranicznego, czerpanie korzyści finansowych z firm, lub posiadłości zagranicznych, praca za granicą, umiejętność przystosowania się do zagranicznych warunków pracy i specyfiki środowiska społecznego, współpraca z korporacjami międzynarodowymi, kariera badacza, odkrywcy, podróżnika, geografa, reportera

 

Pluton w X domu – możliwość osiągnięcia wysokiej pozycji zawodowej dzięki umiejętnemu postępowaniu z ludźmi, przemyślana strategia dobierania współpracowników, kariera zawodowa oparta na majątku rodzinnym i technologiach produkcyjnych wypracowanych przez rodzinę, kariera w służbach mundurowych, stanowisko w banku, lub innej instytucji zarządzającej finansami, odpowiedzialności za powierzone aktywa, lub tajemnice firmowe

 

Pluton w XI domu – działalność społeczna, prowadzona równolegle z karierą zawodową, kontakty z osobami prowadzącymi nowatorskie projekty biznesowe, pozycja przynosząca wpływ na kierunki rozwoju środowisk społecznych, grup twórczych, stowarzyszeń, ruchów społeczno – politycznych, protekcja ze strony osób pragnących pozostać w cieniu głównych wydarzeń

 

Pluton w XII domu – trudności w uporządkowaniu dążeń i wytyczeniu konkretnej ścieżki rozwoju zawodowego, niekorzystny wpływ wydarzeń społecznych i politycznych na sytuację zawodową, uwikłanie w problemy niepozostawiające możliwości manewru, praca w instytucjach posługujących się przymusem administracyjnym, sądach, więziennictwie, policji, aparacie skarbowym.

 

źródło: astromix.pl

 • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 4 years later...

Mam plutona w 6 domu

 

"Pluton w VI domu:

 

Masz głębokie i poważne podejście do tego, co uznajesz za swój obowiązek. Masz silną potrzebę pomagania innym. Musisz mieć pewność, że to co robisz jest użyteczne dla innych ludzi, że ma sens. Zwróć uwagę czy sposób w jaki im pomagasz, nie narusza ich wolności wyboru, poglądów czy bezpieczeństwa.

 

Praca jest dla Ciebie bardzo ważna. Jeśli jesteś handlowcem, to sprzedajesz do momentu, kiedy wierzysz w sprzedawany przedmiot. Musi być najwyższej jakości. Tak jest z każdą profesją. Musisz czuć misję w tym co robisz. Często masz wrażenie, że praca, którą wykonujesz powoduje Twoją osobistą przemianę. Masz umiejętność ulepszania warunków i metod pracy.

 

Zadbaj o swoje zdrowie, o prawidłowe odżywianie. Pamiętaj, że tryb życia, sposób myślenia i odporność na stresy maja wpływ na Twoje dobre samopoczucie. Relaks na świeżym powietrzu, szum wody, czy śpiew ptaków są nie mniej ważne, niż Twoje zobowiązania. Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz. Pamiętasz to?

 

Tradycja astrologiczna wskazuje, że przy położeniu Plutona w Twoim horoskopie występują ukryte umiejętności uzdrawiania."

 

 

Zawsze czulam wielka potrzebe pomagania innym, jak widze ze kous dzieje sie krzywda albo najzwyczajniej w swiecie sobie nie radzi to staram sie pomoc najlepiej jak potrafie. Praca jest dla mnie wazna, to fakt a to zdanie "Musisz czuć misję w tym co robisz" jest strzalem w 10, tak wlasnie jest w moim przypadku...dlatego czasami ciezko mi sie odnalezc w tych czasach, gdzie wiekszosc osob dazy po trupach do celu..kazdy chce sie wybic kosztem kogos, idac droga na skroty..nie znosze tego typu zachowan a wrecz jestem uczulona na to. Na punkcie odzywiania mam fiola, chyba wieszosc z Was o tym wie ;p A Wy w ktorym domu macie plutona? @Ismena @Batyam @MIMESIS @Mistiko @Essa

 

 • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Mam plutona w 6 domu

 

"Pluton w VI domu:

 

Masz głębokie i poważne podejście do tego, co uznajesz za swój obowiązek. Masz silną potrzebę pomagania innym. Musisz mieć pewność, że to co robisz jest użyteczne dla innych ludzi, że ma sens. Zwróć uwagę czy sposób w jaki im pomagasz, nie narusza ich wolności wyboru, poglądów czy bezpieczeństwa.

 

Praca jest dla Ciebie bardzo ważna. Jeśli jesteś handlowcem, to sprzedajesz do momentu, kiedy wierzysz w sprzedawany przedmiot. Musi być najwyższej jakości. Tak jest z każdą profesją. Musisz czuć misję w tym co robisz. Często masz wrażenie, że praca, którą wykonujesz powoduje Twoją osobistą przemianę. Masz umiejętność ulepszania warunków i metod pracy.

 

Zadbaj o swoje zdrowie, o prawidłowe odżywianie. Pamiętaj, że tryb życia, sposób myślenia i odporność na stresy maja wpływ na Twoje dobre samopoczucie. Relaks na świeżym powietrzu, szum wody, czy śpiew ptaków są nie mniej ważne, niż Twoje zobowiązania. Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz. Pamiętasz to?

 

Tradycja astrologiczna wskazuje, że przy położeniu Plutona w Twoim horoskopie występują ukryte umiejętności uzdrawiania."

 

 

Zawsze czulam wielka potrzebe pomagania innym, jak widze ze kous dzieje sie krzywda albo najzwyczajniej w swiecie sobie nie radzi to staram sie pomoc najlepiej jak potrafie. Praca jest dla mnie wazna, to fakt a to zdanie "Musisz czuć misję w tym co robisz" jest strzalem w 10, tak wlasnie jest w moim przypadku...dlatego czasami ciezko mi sie odnalezc w tych czasach, gdzie wiekszosc osob dazy po trupach do celu..kazdy chce sie wybic kosztem kogos, idac droga na skroty..nie znosze tego typu zachowan a wrecz jestem uczulona na to. Na punkcie odzywiania mam fiola, chyba wieszosc z Was o tym wie ;p A Wy w ktorym domu macie plutona? @Ismena @Batyam @MIMESIS @Mistiko @Essa

 

Ja mam Plutona w 3 domu w znaku Wagi mocny gość i mocno za mną stoi. 

 • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluton w 6 domu. 

Pewne rzeczy się zgadzają.

Co do odżywiania to od jakiegoś czasu sam pod wpływem wewn. zmiany o to dbam  O horoskopie natalnym nie miałem wtedy pojęcia.

Wydaję mi się że większość z nas świadomie lub nie dąży do tego co jest mu przeznaczone.

 

Takie opisy nie dają całego obrazu sytuacji danej osoby. Znak w jakim leży ta mini-planeta oraz aspekty z innymi planetami powiedzą więcej.

 • Lubię! 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, runoutofbreath napisał:

A Wy w ktorym domu macie plutona?  @Essa

Dom VIII w znaku Wagi.

Właśnie wpadłam na to, dlaczego lubię zagadki kryminalne :D 

 • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w II domu w Wadze, choć bardziej mnie ksiezyc martwi w tym II domu -przyplywy i odplywy finansowe, ale trzeba bylo zostac ksiegowa to problemu

by nie bylo <sarkazm>

 • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MIMESIS napisał:

u mnie w II domu w Wadze, choć bardziej mnie ksiezyc martwi w tym II domu -przyplywy i odplywy finansowe, ale trzeba bylo zostac ksiegowa to problemu

by nie bylo <sarkazm>

Też mam księżyc w II domu i te same zmartwienia:) Mój w lwie a Twój @MIMESIS?

 • Lubię! 1
 • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nikita29 napisał:

Też mam księżyc w II domu i te same zmartwienia:)

dziękuję, ze sie łączysz ze mna tutaj <luzik> u mnie Waga -podobno nie tak tragicznie

ja mam jeszcze Saturna- w moim wypadku to umiejscowienie czyni ze mnie chomiczare i wrecz kutwe,

skoro rozne te wyplaty potrafia byc to przynajmnie odloze na ten odpływ.

Jeszcze kiedys na targach jakas wrozka mnie zawolala do siebie i powiedziala ze pieniadze sie mnie nie trzymaja

dlatego od tego momentu juz delikatnie zaczelam "kutwa zajeżdżać " <sarkazm>

 • Haha 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MIMESIS napisał:

dziękuję, ze sie łączysz ze mna tutaj <luzik> u mnie Waga -podobno nie tak tragicznie

ja mam jeszcze Saturna- w moim wypadku to umiejscowienie czyni ze mnie chomiczare i wrecz kutwe,

skoro rozne te wyplaty potrafia byc to przynajmnie odloze na ten odpływ.

Jeszcze kiedys na targach jakas wrozka mnie zawolala do siebie i powiedziala ze pieniadze sie mnie nie trzymaja

dlatego od tego momentu juz delikatnie zaczelam "kutwa zajeżdżać " <sarkazm>

U Mnie Księżyc i Chiron w II a uwierz Mi, że "zawsze Mi się jeszcze wszystko przyda". Oszczędna od dziecka jestem, niektórzy twierdzą, że za bardzo:D

 • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, nikita29 napisał:

U Mnie Księżyc i Chiron w II a uwierz Mi, że "zawsze Mi się jeszcze wszystko przyda". Oszczędna od dziecka jestem, niektórzy twierdzą, że za bardzo:D

Mysle ze to tez moze dawac zastoje bo za bardzo chcemy, pieniadze powinny naturalnie przyjsc oczywiscie przy konkretnych dzialaniach bo za fotelem nie leza ;)

ja na szczescie czuje transformacje w tym roku numerologicznym, juz ta kasa zeszla na dalszy plan, za duzo mnie zycia ominelo gdy chcialam ja zdobyc:

piekna pogoda, piwko ze znajomymi, itd....

 • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MIMESIS napisał:

u mnie w II domu w Wadze, choć bardziej mnie ksiezyc martwi w tym II domu -przyplywy i odplywy finansowe, ale trzeba bylo zostac ksiegowa to problemu

by nie bylo <sarkazm>

 

haha ja nawet nie wiem, w ktorym mam ;p musze sprawdzic 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ksiezyc w 9, ale @MIMESIS nie martw sie, mimo tego ze jest w 9 a nie w 2 to tez kiepsko, bo inna czesc kosmogramu powoduje te przyplywy i odplywy...tak mi przynajmniej powiedzial kiedys jeden wrozbita/astrolog zerkajac na moj kosmo, u mnie to tak jak na karuzeli, duzo zmian w zyciu, zwroty akcji, raz na gorze raz na dole..z kasa tez <szok>

 • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, runoutofbreath napisał:

U mnie ksiezyc w 9, ale @MIMESIS nie martw sie, mimo tego ze jest w 9 a nie w 2 to tez kiepsko, bo inna czesc kosmogramu powoduje te przyplywy i odplywy...tak mi przynajmniej powiedzial kiedys jeden wrozbita/astrolog zerkajac na moj kosmo, u mnie to tak jak na karuzeli, duzo zmian w zyciu, zwroty akcji, raz na gorze raz na dole..z kasa tez <szok>

Run spojrzmy tez prawdzie w oczy ze obecna sytuacja na rynku pracy tez stalosci nie gwarantuje zatem jeszcze podbija te wplywy,

mysle ze gdyby przeniesc sie do panstw z pensja w Euro i lepszym podejsciem do obywateli to tez by sie troche unormowalo

ale wszystko nas uczy czegos, im wiecej masz przeszkod tym bogatsza w doswiadczenia bedziesz - taka juz moja refleksja kobiety po 30-stce <drag>

 • Smutek 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MIMESIS napisał:

Run spojrzmy tez prawdzie w oczy ze obecna sytuacja na rynku pracy tez stalosci nie gwarantuje zatem jeszcze podbija te wplywy,

mysle ze gdyby przeniesc sie do panstw z pensja w Euro i lepszym podejsciem do obywateli to tez by sie troche unormowalo

ale wszystko nas uczy czegos, im wiecej masz przeszkod tym bogatsza w doswiadczenia bedziesz - taka juz moja refleksja kobiety po 30-stce <drag>

 

Swieta prawda, ale wlasnie tez sie tym pocieszam, ze jestesmy bogatsze w doswiadczenia, z czasem bedzie lepiej, trzeba ta wiedze w przyszlosci wykorzystac i zostaniemy prawdziwymi business woman!

 • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, runoutofbreath napisał:

 

Swieta prawda, ale wlasnie tez sie tym pocieszam, ze jestesmy bogatsze w doswiadczenia, z czasem bedzie lepiej, trzeba ta wiedze w przyszlosci wykorzystac i zostaniemy prawdziwymi business woman!

Zacznij afirmowac juz dzisiaj <haha2>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, MIMESIS napisał:

Zacznij afirmowac juz dzisiaj <haha2>

 

Zaczynam ;p Choc afirmacje to tylko dodatek, ja wiem, ze tak sie stanie ;-) Damy sobie rade na bank 

 • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, runoutofbreath napisał:

 

Zaczynam ;p Choc afirmacje to tylko dodatek, ja wiem, ze tak sie stanie ;-) Damy sobie rade na bank 

zawsze mozna wybrac minimalizm, ja iphone do szczescia nie potrzebuje <milczek>

 • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MIMESIS napisał:

zawsze mozna wybrac minimalizm, ja iphone do szczescia nie potrzebuje <milczek>

 

Ja w sumie tez nie, choc kiedys myslalam ze tak, ale czlowiek kiedys dojrzewa i chyba tak sie stalo ze mna :ph34r:

 • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
 • Utwórz nowe...