Skocz do zawartości

sen o czarnym i niebieskim

Polecane posty

13AnnaAnna

dzien dobry. miałam dziwny sen. Sniło mi się że tańczę ubrana cała na czarno, miałam na sobie czaną sukienkę,rajstopy, szpilki i kapelusz. Cała na czarno. Przeglądałam się później w lustrze i byłam bardzo zadowolona ze swojego wyglądu. Potem weszłam do pokoju , który był kulą. nie miał scian, podłogi,sufitu,żadnych mebli , tylko tam gdzie powinien byc sufit , wisiala lampa. I wszędzie było niebiesko, kolor niebieski dookoła.Taki blady błękit paryski. Ktoś spróbuje zinterpretować? dzięki ☺

Kieliçhem jestèm. Mieczem bywam.

• 3 months later...

Czarny, to kolor tajemnic, tego co zabronione, zakazane. Ubranie w tym kolorze, to symbol tego że chowasz swoją prawdziwą twarz, w życiu realnym nie jesteś sobą, grasz. Kapelusz - nakrycie głowy, nie wyrażasz siebie, tłumisz wszystko w środku. Brak Ci stabilności oparcia, na co nawet wskazuje kula - jako coś co się toczy, jest ściśle zamknięte. Twoje życie się toczy, ale czy ono wygląda tak jak Ty tego chcesz?

Lampa symbol olśnienia. Jak dla mnie to sen wskazuje że w końcu powinnaś zacząć żyć tak jak tego zawsze chciałaś. Nie robić tego co chcą dla Ciebie inni, nie przejmować się krytyką tylko realizować siebie. Wyjść spod kapelusza, porzucić czerń, iść w stronę błękitu.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...