Skocz do zawartości

Przeswietlenie pana

Polecane posty

Czesc, dopiero zaczynam swoja przygode z Tarotem i nie bardzo rozumiem te karty dlatego zwracam sie do Was z prosba o pomoc.

Zapisalam sie do szkoły policealnej, mielismy pierwsze spotkanie i wpadl mi w oko chlopak z grupy.

Siedzial przede mną, czasami zerkał,byl mily, ale zdystansowany. Dopiero pod koniec się uśmiechnął i coś zażartował.

Ciezko mi go rozszyfrować, od początku miał do mnie jakiś dystans.Może jest spostrzegawczy i wyczuł, że zrobił na mnie wrażenie, a że jest kulturalny to nie chcial okazać że bez wzajemności? ;P

Jaka jest osoba : As denarow Ksiezyc Paz mieczy

Jakie ma nastawienie(odczucia,uczucia): 4 bulaw Ksieżyc 2 mieczy Slonce

Jak mnie postrzega ogolnie : Rycerz kielichów Gwiazda

Co zrobi : 2 kielichy 10 mieczy Wisielec

Ja to widze tak: Jest wrażliwą i tajemniczą osobą, inteligentną,bystrą, lubi wbijać" szpilki", jest wartosciowy. Czyli nie taki jak wiekszosc mezczyzn.

Jest skoncentrowany na sobie,moze odczuwac jakis lek przede mna czy w ogole przed ludzmi. 4 buławy moga symbolizować po prostu budynek w którym siedzieliśmy,miła atmosfera choć nieco sztywna.

Lubię być w centrum zainteresowania a więc Gwiazda pasuje:) tylko nie wiem co oznacza ten Rycerz Kielichów???

Może i chcialby nawiazac jakis kontakt ale odwleka to w czasie i czuje, ze to się zakończy.

Hm,ostatnio wspominal, ze mysli o zmianie miasta, a więc może to prawda.

Proszę o pomoc. Jak to widzicie??

Hmm... ja nie bardzo rozumiem dlaczego w tym rozkładzie wysdzedł Ci dwa razy Księżyc

Jaka jest osoba : As denarow Ksiezyc Paz mieczy

Jakie ma nastawienie(odczucia,uczucia): 4 bulaw Ksieżyc 2 mieczy Slonce

Jak mnie postrzega ogolnie : Rycerz kielichów Gwiazda

Co zrobi : 2 kielichy 10 mieczy Wisielec

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Tarocistka_Kinga

Podam b.ogólną moją "wizję" tego rozkładu:

Pan jest osobą trochę żyjącą w swoim świecie,z pewnością inteligentny,żądny wiedzy, potrafiący dostosowywać się do otoczenia.W takim "pluszowym przebranku "(nie do końca szczery).

Jego nastawienie do Ciebie neutralne,jakoś nie specjalnie o tym myśli.Widzi Cię jako osobę kokieteryjną,zadziorną.

Na Twoim miejscu nie spodziewałabym się za wiele, Pan być może będzie dążył do flirtu,czegoś niezobowiązującego, ale na tym poprzestanie.

Odniosę się do tasowania kart co do każdego pytania;ja uważam,że każdy powinien wypracować swoje metody tak jak czuje,a nie według określonego schematu.Ja osobiście nie tasuję za każdym razem kart,ale to ja ;).

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...