Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji rozkładu


Kosma

Polecane posty

Cześć 😊 Od niedawna stawiam sama sobie karty i mam zagwostkę w jednym rozkładzie. Rozkład jest na pomysł,  pytanie dotyczy tego co mi przyniesie życie jeśli zacznę szukać pracy również w innych miastach.

Rozkład wygląda tak:

1....2

...5...

3....4

1. Czy ten pomysł jest realny?

2. Przebieg realizacji pomysłu

3. Jaki efekt przyniesie ten pomysł?

4. Jak to się odbije na życiu pytającego?

5. Wskazówka dla całości

 

Tak mi się ułożyły karty:

1. 9 mieczy (odwrócona), czyli nie ale właśnie do niej mam zastrzeżenia bo sama karta w odwrocie jest pozytywna i nie wiem jak to rozumieć. Do tej karty dołożyłam na koniec jeszcze 3 i wyszły tak:

Dlaczego pomysł nie jest realny?

7 kielichów (prosto), kochankowie (prosto), koło fortuny (prosto).

Wydaje mi się, że są to moje obawy i lęki, które hamują mnie przed podjęciem ryzyka, za dużo możliwości do wyboru. Obok jest karta kochanków, więc mam poczucie, że w grę wchodzi również rodzina (partner) wybór pomiędzy karierą a rodziną. Partner może stanąć na drodze, nie chcieć zmienić miejsca zamieszkania i pracy. Koło fortuny wskazuje, że będzie i tak, tak jak ma być prędzej czy później.

 

2. Śmierć (prosto), czyli była by to bardzo duża zmiana w moim życiu.

 

3. 4 buławy (prosto), efekt byłby pozytywny świętowanie, radość, nowy początek/nowa droga. Spełnienie marzeń, spełnienie się jako człowieka, znalezienie swojego miejsca. Tworzenie czegoś nowego na solidnych fundamentach.

 

4. 3 buławy (prosto), moim zdaniem to zmiana na lepsze, wymagająca ode mnie pracy i wysiłku ale ostatecznie rezultat tego będzie satysfakcjonujący w wielu sferach życia.

 

5. Świat (prosto), myślę, że świat mi sprzyja jest na mnie otwary i wesprze mnie w tej drodze. Jeśli podejmę ryzyko, mam szansę również zdobyć cenną lekcję życiową, może nawet jaką lekcję karmiczną. To doświadczenie mocno mnie podbuduje w różnych obszarach.

 

Ogólnie same karty, są bardzo dobre moim zdaniem ale tak jakby to nie był jeszcze ten moment na takie zmiany. Mam poczucie, że to jest mi pisane tylko za jakiś czas, muszę jeszcze zaczekać.

 

Dziękuję za pomoc 😊

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 23.04.2021 o 09:31, Kosma napisał:

1. 9 mieczy (odwrócona), czyli nie ale właśnie do niej mam zastrzeżenia bo sama karta w odwrocie jest pozytywna i nie wiem jak to rozumieć. Do tej karty dołożyłam na koniec jeszcze 3 i wyszły tak:

Dlaczego pomysł nie jest realny?

7 kielichów (prosto), kochankowie (prosto), koło fortuny (prosto).

tu pytasz o pomysł i jego realność, nie wiem co wnosi odwrócenie karty, czytając ją wprost to obawy, a dodatkowe trzy karty te obawy wyjaśniają, 7-ka, ze jeszcze nie wybrano konkretu, reszta tak jak piszesz

 

Dnia 23.04.2021 o 09:31, Kosma napisał:

2. Śmierć (prosto),

jako przebieg realizacji - łatwo nie będzie i nie zbyt szybko

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 13.05.2021 o 20:11, SowAna napisał:

tu pytasz o pomysł i jego realność, nie wiem co wnosi odwrócenie karty, czytając ją wprost to obawy, a dodatkowe trzy karty te obawy wyjaśniają, 7-ka, ze jeszcze nie wybrano konkretu, reszta tak jak piszesz

 Na punkt 1. Odpowiedź jest tak lub nie plus ewentualnie interpretacja karty dlatego tak to próbowałam zinterpretować. Czasem dokładam, żeby sprawdzić czy dobrze myślę/ interpretuję. 

 

Dziękuję za pomoc 😊

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...