Skocz do zawartości

10 powodów na istnienie reinkarnacji

Ismena

Polecane posty

9 minut temu, nikita29 napisał:

Jeśli chodzi o Mnie to Ja bardzo często czuję różne emocje w stosunku do nowopoznanych osób i jeśli mam możliwość poznania ich bliżej to zmysły jeszcze Mnie nie zawiodły. Często czuję też emocje innych osób. Czasami trochę ciężko oddzielic, które są moje a które "obce". Co do przeszłych wcieleń to czytałam już wiele świadectw osób, które odczuwały konkretne emocje w stosunku do ludzi i podczas hipnozy okazywało się, że mają jakieś sprawy z poprzedniego wcielenia związane z nimi. W "Wędrówce dusz" można znaleźć ciekawe fragmenty. Nie na darmo też niektórzy twierdzą, że przy pierwszym zetknięciu czuli się jakby znali się całe życie czy fenomen miłości od pierwszego wejrzenia.

Ja tez czuje emocje innych, straszne to jest, szczegolnie w glosie np czy ktos ma depresje jakies rozchwiane ego.

• Lubię! 1
9 minut temu, MIMESIS napisał:

Ja tez czuje emocje innych, straszne to jest, szczegolnie w glosie np czy ktos ma depresje jakies rozchwiane ego.

Fajnie jest jak się czuje coś dobrego od ludzi, ale reszta już niestety samą Mnie czasami przerasta. Odkąd pamiętam zawsze byłam emocjonalnym lustrem.

24 minuty temu, Batyam napisał:

@nikita29

trudno tak żyć.... Wiem o co ci chodzi ale zdumialo  mnie stan emocji.... Nienawiści..... bardziej wrażliwe uważne.... Stad chyba trudno kiedy coś się takiego zadziała ot tak... Widze kogoś i taki stan a go nie znam..... Mocna babeczka z Ciebie 

odnosząc się do tej osoby, później gdy ją spotykałam przypadkiem, mogłam być  w wielkiej euforii przed a po spojrzeniu na nią ni stąd ni zowąd pojawiała się wręcz furia. Podobnie było z chłopakiem mojej byłej przyjaciółki. Jak Ja go nazywałam "Klaunem Mordercą". Przy nim czułam coś takiego mega śliskiego i odrobinę niebezpiecznego, taka duża fałszywość no i bingo. Ona niestety jest zapatrzona w niego, bo to jej pierwsza miłość i powoli staje się taka jak on. To jest tak jakbyś wyczuwała czyjąś energię i czasem bardzo ciężko rozgraniczyć pewne rzeczy zwłaszcza jeśli znasz osobę dłużej. Najłatwiej jest przy nowo poznanych, z czystą kartą. Najśmieszniejsze momenty są wtedy gdy widzisz i czujesz, że ktoś jest mega zdenerwowany a Tobie próbuje wpierać, że jest oazą spokoju :)

• Lubię! 2
Batyam
11 minut temu, nikita29 napisał:

odnosząc się do tej osoby, później gdy ją spotykałam przypadkiem, mogłam być  w wielkiej euforii przed a po spojrzeniu na nią ni stąd ni zowąd pojawiała się wręcz furia. Podobnie było z chłopakiem mojej byłej przyjaciółki. Jak Ja go nazywałam "Klaunem Mordercą". Przy nim czułam coś takiego mega śliskiego i odrobinę niebezpiecznego, taka duża fałszywość no i bingo. Ona niestety jest zapatrzona w niego, bo to jej pierwsza miłość i powoli staje się taka jak on. To jest tak jakbyś wyczuwała czyjąś energię i czasem bardzo ciężko rozgraniczyć pewne rzeczy zwłaszcza jeśli znasz osobę dłużej. Najłatwiej jest przy nowo poznanych, z czystą kartą. Najśmieszniejsze momenty są wtedy gdy widzisz i czujesz, że ktoś jest mega zdenerwowany a Tobie próbuje wpierać, że jest oazą spokoju :)

Nikus... 😘 💕 buziaki @nikita29

Ot.... Taka karma... Dbaj o siebie....z oczyszczaniem..... Ja czasami mam tylko rzepy energii po kimś... ale po kilku dniach jest ok. odczuwanie emocji.... To dla twardzieli bo muszą je rzygać na "klate"  silna dziewczyna z Ciebie.... 😘 💕 

• Lubię! 1
  • 1 year later...

Czasami w życiu spotyka się bratnie dusze z poprzednich wcieleń, to niesamowite, ale sama tego doświadczyłam. Czy ktoś z was poddał się hipnozie w celu sprawdzenia kim był i co robił w poprzednim wcieleniu?

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...