Skocz do zawartości

jak zinterpretować ??

Polecane posty

Witam, jestem tu nowa. Mam problem z interpretacją a ponieważ uważam, że w momentach trudnych ciężko obiektywnie zinterpretować wróżbę proszę o pomoc Was :)

Sytuacja wygląda tak: Zadałam pytanie czy wyjedziemy z kraju. Chodzi o wyjazd na stałe z rodziną. Wyciągnęłam kartę Wieża.

I teraz mam dylemat... Pół roku temu otworzyliśmy z mężem sklep za pożyczone pieniądze i od tamtej pory tracimy bo zima była bardzo łagodna. W obecnej sytuacji, nie mamy już z czego dokładać i w zasadzie, żeby jakoś żyć i spłacać musimy podjąć inne kroki... Nie wiem czy wieża w obecnej sytuacji oznacza zamkniecie firmy, stratę finansową i nowy rozdział czyli zostawienie wszystkiego tu, czy to, że z wyjazdu nic nie wyjdzie?

Pomożecie?

Ismena

Pytanie brzmi: Czy wyjedziecie z kraju.

Wyszła karta Wieża.

Może to oznaczać, że szykują się nagłe zmiany.

Tylko, że piszesz, że nie wiesz co robić, masz wątpliwości i może właśnie to ta karta wskazuje, Twój stan emocjonalny, wątpliwości.

Ismena

Wydaje mi się, że inaczej powinnaś sformułować pytanie, zrobić rozkład, który pokaże karty na sytuację, gdy zostaniecie w kraju, a także, wtedy, gdy zdecydujecie się wyjechać?

Jednak, jeszcze patrząc na tę wieżę, cóż wydaje mi się, że również chodzi o to, abyś Ty albo wspólnie z mężem przemyśleli wszystko, przeanalizowali plusy i minusy pozostania i wyjazdu, poukładali swoje życie, podjęli wspólnie decyzję. W końcu jakby nie było, to od Was wszystko zależy :)

Syrena

A ja myślę, że wyjazd może nie wypalić, albo przesunąć się w czasie co wyjdzie raczej na dobre Wam. Być może teraz jakbyście wyjechali mogłoby się okazać, że nie ma pracy tam dla Was, ale jak najbardziej popieram Ismenę, warto zrobić rozkład

Zabieram się po raz kolejny, za powyższą sprawę. Tym razem na spokojnie bo decyzja o zamknięciu firmy już zapadła i nie jestem strzępkiem nerwów.

Pomyślałam, że może warto było by zrobić rozkład na to jak się rozwinie sytuacja i tu mam dylemat odnośnie doboru rozkładu. Czy może lepiej wyciągnąć karty za i przeciw za wyjazdem oraz za i przeciw zostaniu tu?

Co radzicie?

Witam, jestem tu nowa. Mam problem z interpretacją a ponieważ uważam, że w momentach trudnych ciężko obiektywnie zinterpretować wróżbę proszę o pomoc Was :)

Sytuacja wygląda tak: Zadałam pytanie czy wyjedziemy z kraju. Chodzi o wyjazd na stałe z rodziną. Wyciągnęłam kartę Wieża.

I teraz mam dylemat... Pół roku temu otworzyliśmy z mężem sklep za pożyczone pieniądze i od tamtej pory tracimy bo zima była bardzo łagodna. W obecnej sytuacji, nie mamy już z czego dokładać i w zasadzie, żeby jakoś żyć i spłacać musimy podjąć inne kroki... Nie wiem czy wieża w obecnej sytuacji oznacza zamkniecie firmy, stratę finansową i nowy rozdział czyli zostawienie wszystkiego tu, czy to, że z wyjazdu nic nie wyjdzie?

Pomożecie?

nagle sie wyarzy cos co spowoduje cala zmiane planow odnosnie wyjazdu i mozecie byc tym wydarzeniem bardzo rozczarowani

Jedna karta to trochę mało w tym wypadku.

Czy wyjedziecie? Jest szansa, że tak. Wielkim kosztem, nakładem, dużo stresu, nagłe zwroty akcji, niepewność, stres, bezsenne noce. Ale no właśnie, zabrakło tu większego rozkładu (np. 2 kolejnych kart), żeby stwierdzić, co się kryje za tym, jak już tam wyjedziecie. Na samo pytanie jestem w stanie powiedzieć, że tak, istnieje szansa, że w końcu wyjedziecie, ale co potem? za mało kart by stwierdzić :)

• 2 weeks later...

Postawiłam karty za i przeciw.

Za wyjazdem wyciągnęłam 3 miecze - i tu podejrzewam, że wyjazd przyniesie smutek i samotność, będzie dla nas trudny ze względu na tęsknotę za tymi których tu zostawimy, przeciw wyjazdowi wyciągnęłam As buław - czyli, że nie powinniśmy wyjeżdżać bo tu może pojawić się nowa praca lub jakieś nowe doświadczenia?

Zdecydowanie łatwiej by mi było to zinterpretować gdyby były zamienione miejscami... <myśli>

Za zostaniem tu wyciągnęłam Gwiazdę - czyli powrót nadziei i nowe spojrzenie na siebie i swoje możliwości. Z kolei przeciw wyciągnęłam Cesarzową i tu przychodzi mi na myśl matka, lub macierzyństwo. W tym wypadku mam kolejne wątpliwości...

Co myślicie? Bo teraz mam zupełny mętlik... <bezradny>

Zastanawiam się ciągle nad interpretacja więc wzięłam do ręki karty i przyjrzałam się dokładnie każdej z nich (korzystam z Tarota White) i oto do czego doszłam:

za wyjazdem : 3 Mieczy to 3 miecze wbite w serce na tle deszczu - każdy z tych mieczy symbolizuje jednego członka mojej rodziny - mnie, męża i córkę. Myślę, że może oznaczać to, że pomimo cierpienia i niedogodności jakie mogą nas tam spotkać będziemy wszyscy razem bo jesteśmy mocno ze sobą związani.

przeciw wyjazdowi: As buław - czyli buława trzymana ku górze jako symbol zwycięstwa - rozwiązanie problemów z pracą tu na miejscu i nowy etap. Takie moje małe zwycięstwo nad tym co mnie dręczyło.

za zostaniem: Gwiazda - Kobieta, z naczyniami w dłoniach z których wypływa woda - Wszystko się uspokoi i przyjdzie nowa nadzieja, spokój. To tak jakbym ja miała oczyścić się ze złych emocji, uspokoić i zacząć dawać coś od siebie.

przeciw zostaniu: Cesarzowa - Kobieta siedząca na wygodnym tronie, która trzyma ku górze berło - Widzę w tej karcie - matkę lub inną kobietę, która mi nakazuje co mam zrobić, która mnie nadzoruje. Ma na twarzy spokój bo chce dla mnie dobrze, a nie jest świadoma, że może mnie wpędzać w kompleksy i hamować.

Co myślicie?

Postawiłam karty za i przeciw.

Za wyjazdem wyciągnęłam 3 miecze - i tu podejrzewam, że wyjazd przyniesie smutek i samotność, będzie dla nas trudny ze względu na tęsknotę za tymi których tu zostawimy

Tęsknota zawsze się pojawia, zatem tuutaj ta karta raczej nic nie wnosi w sprawie tęsknoty. Ja bym bardziej się przychyliła do kwestii, że gdybyś się zdecydowała na ten wyjazd - to on może Ci dać sporo doświadczenia. To nie będzie Twoje docelowe miejsce, ale ten wyjazd pomógł by Ci sprecyzować coo chcesz robić, być może wpadłabyś na genialny pomysł na biznes. Jeśli byśmy zapytali czy wyjazd przyniesie Ci spełnienie zawodowe - to nie - ten wyjazd byłby chwilowy, na jakiś czas

przeciw wyjazdowi wyciągnęłam As buław - czyli, że nie powinniśmy wyjeżdżać bo tu może pojawić się nowa praca lub jakieś nowe doświadczenia?

Zdecydowanie łatwiej by mi było to zinterpretować gdyby były zamienione miejscami... <myśli>

Ja mam zupełnie inne odczucie wobec tej karty na tej pozycji. Ja raczej myślę, że to Ty się boisz spróbować i tekn strach może zdominować ta decyzję. Co prawda, jeśli nie masz z zamyśle ciężko pracować, to rzeczywiście to nie jest dobry pomysł, ponieważ będzie sporo pracy. Będziesz czuła się przemęczona i czasem sfrustrowana, ale tak naprawdę to będzie miało więcej plusów niż minusów.

Za zostaniem tu wyciągnęłam Gwiazdę - czyli powrót nadziei i nowe spojrzenie na siebie i swoje możliwości.

Ja myślę, że jeśli zostaniesz to po jakimś czasie dostaniesz jakąś propozycję pracy lub sama założysz jakąś działalność, która może później zaowocować materialnie

Z kolei przeciw wyciągnęłam Cesarzową i tu przychodzi mi na myśl matka, lub macierzyństwo. W tym wypadku mam kolejne wątpliwości...

Co myślicie? Bo teraz mam zupełny mętlik... <bezradny>

Cesarzowa nie tylko oznacza narodziny akurat dziecka:) Mogą to być narodziny nowych planów, nowych miejsc, nowej sytuacji życiowej.

Koniec konców dla podsumowania wg mnie jeśli wyjedziesz to nie będzie to klapą, ale też nie strzalem w dziesiątkę - uważam, że za jakiś czas możesz dostać również propozycje wyjazdu, ale gdzie indziej lulb jeśli masz już nagraną jakąś pracę teraz to później będzie chodziło o inne zajęcie. Jeśli pozostaniesz tutaj - tez pozytywnie raczej wygląda to, ale w odleglejszym czasie

• 2 weeks later...

przeciw zostaniu: Cesarzowa - Kobieta siedząca na wygodnym tronie, która trzyma ku górze berło - Widzę w tej karcie - matkę lub inną kobietę, która mi nakazuje co mam zrobić, która mnie nadzoruje. Ma na twarzy spokój bo chce dla mnie dobrze, a nie jest świadoma, że może mnie wpędzać w kompleksy i hamować.

Co myślicie?

A mnie się skojarzyło z obfitością, polepszeniem życia, podniesieniu standardów. Tam, gdzie planujesz jechać być może będzie dla ciebie lepiej, zmieni się twoja sytuacja, znacznie inaczej bedzie wyglądać twoje zycie.

Gwiazda za zostaniem - biore na intuicję i według mnie będziesz goniła za marzeniami, ulotnymi planami. Cos masz w głowie, chcesz to złożyć ale będzie ciezko. Do spełnienia daleko droga. Zostaniesz - twoj los bedzie taki jak dotychczas.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...