Skocz do zawartości

Proszę o interpretacje portretu !!:)) proszę :)

Polecane posty

czarnula25

Daty 28.04.1991 Partner 10.05.1990

16 - wieża (ja- kochankowie, partner- koło fortuny)

9 - pustelnik (ja- cesarz, partner - papież)

17 - gwiazda (ja- sąd, partner- słońce)

3 - cesarzowa (ja- koło fortuny, partner- diabeł)

4 - cesarz (ja- kapłanka, parter- kapłanka)

7 - rydwan (ja- wisielec, partner- gwiazda)

misja sąd (ja- siła, partner- wisielec)

zagubiona zajrzyj tutaj viewforum.php?f=240 dzięki uprzejmości admina dodałam karty. Znaczenia mogą ci się przydać w interpretacji portretów.

Spróbuj coś napisać ja się do partnerskiego odniosę :)

A tu masz jeszcze co konkretny punkt znaczy:

(1. Początek znajomości

(2. Rozwój znajomości

(3. Okres schyłku

(4. Trudności

(5. Wspólne plany i dążenia

(6. Jak związek będzie się rozwijał?

(7. Zadanie

(8. Jak wypełnić zadanie?

czarnula25

byliśmy ze sobą pięć lat. nie wiem jak to interpretować

1- wieża - nie wiem rzuciliśy wszystko żeby być ze sobą. Ja byłego chłopaka a on wszystkich znajomych byle spędzać kazdy dzień ze mną.

2- pustelnik - samotność, może byliśmy w związku ale czuliśmy się samotni albo że zajmowaliśmy się tylko sobą a wszyscy byli nieważni. Nie wiem jak to interpertować bo po tylu latach nie wiem na czym stoimy. Bylo wiele kłótni ale zawsze było dobrze.

3 - gwiazda - nie wiem kazde z nas idzie teraz w swoją strone, ja chce powalczyć o związek ale on nie chce....

4- cesarzowa - trudnosc w okazywaniu uczuc, klotnie o mojego byłego, on zapatrzony slepo w pieniądze najwazniejsze

5- cesarz - kłótnie sprzeczki,

6- rydwan - raz jest dobrze raz zle, nie wiem nie mozemy sie dogadac kazde z nas woli trzymac swoja racje niz ustąpić

7- sąd - czas decyzji czyli rozstania

Wieża rozpadł związków, tak może być. To też zmiana poglądów, przymusowa albo dobrowolna, zależnie od sytuacji. Początek nie był udany, z poczuciem że budujecie coś na krzywdzie, cierpieniu w tym wypadku innych osób. Świadomość walki o siebie i gotowość zawalczenia o uczucie, rzucenia wszystkiego co do tej pory wybudowane zostało i pójście w kierunku nowego. Budowanie od nowa.

Pustelnik to samotność ale i rozwój. Na pierwszy rzut oka niewidocznie się odbywający. Czy ten zwiazek aby nie był/jest związkiem karmicznym silnie zaznaczonym? w takich związkach nawet jeżeli występuje samotnosc, partnerzy są ze sobą ale tak naprawdę nie są to i tak wypełniają swoją lekcje, realizuja siebie i rozwijają się. Zanjomośc rozwijała się pomału, małymi "krokami", na zasadzie kontemplacji, obserwacji, świadomych wyborach.

Reszta później ;)

czarnula25

hmmm ten początek to wyglądał tak że miałam innego rok wczesniej i trudno po nim było mi się pozbierać. Jestem osobą strasznie zaangażowaną bo moje życie nie rozpieszczało mnie. I po roku samotnosci pojawił się Rafał. nie byłam pewna swoich uczuć zaryzykowałam i go pokochałam. Ale wracałam czasem do wspomnień i były co jakiś czas starał mieszać się w nas. Ja jednak przekonywałam go że nic więcej nie będzie ale Rafał strasznie się denerwował. Rok temu skutecznie wydzwaniał i plotki fałyszywi ludzie naopowiadali wiele i on zaczał mi nie ufać. bał się ze mnie straci i teraz wycofuje się nawet powiedział mi że mimo wszystko boi się ze go zostawie gdy pojawi się ktoś inny. Tylko prawda jest taka ze to nie prawda.Cięzki temat w tym wszystkim jest i ogromna zazdrość i chyba za dużo walki o to wszystko.Ale dla siebie wiele poświeciliśmy to prawda zbudowaliśmy coś fajnego mimo naszych charakterów i przeciwności. I na przekór innym bo wiele osób próbowało nam zaszkodzić tylko że nie dawaliśmy się. A teraz on sie poddał a ja próbuje walczyć o nas.

czarnula25

JA

DZ: 7/34-16/25/52

4PZ: 6/24 :4PZ

3PZ: 8/17/35/44/53/80-26/62 :3PZ

1PZ: 5/32-14 3/12/48-21/30 :2PZ

CF: 4 1/10/28 2/20 :CZ

1WW: 3|24-6 1|8-10|19|26 :2WW

WG: 2|5|16|23-4|7|13|14|20 :WG

WD: 2|16-7 :WD

Daty punktów zwrotnych

1PZ: 1991 - 2018 - 2020 - 2023

2PZ: 2023 - 2027 - 2029 - 2032

3PZ: 2032 - 2036 - 2038 - 2041

4PZ: 2041 - 2045 - 2047 - 2050

Daty cykli

CF: 28.04.1991 - 28.08.2019

CP: 01.01.2021 - 28.12.2047

CZ: 01.01.2048 - ...

Rok osobisty: 4/13/22

Rok numerologiczny: 6/15/42

Granica roku numerologicznego: 13.09.2015

Lata pustki: 1994-95, 2006-07, 2018-19, 2030-31,

2042-43, 2054-55, 2066-67, 2078-79

Miesiące pustki: Październik - Listopad

Godziny pustki: 19:00 - 23:00

DZ: 7/25-16/34

4PZ: 6/24-15 :4PZ

3PZ: 8/17/26/35/44 :3PZ

1PZ: 6/15 2/11/29-20 :2PZ

CF: 5 1/10 1/10/19 :CZ

1WW: 4|5 0|9-18 :2WW

WG: 4|5-13|14 :WG

WD: 4|14-5 :WD

Daty punktów zwrotnych

1PZ: 1990 - 2019 - 2019 - 2023

2PZ: 2023 - 2028 - 2028 - 2032

3PZ: 2032 - 2037 - 2037 - 2041

4PZ: 2041 - 2046 - 2046 - 2050

Daty cykli

CF: 10.05.1990 - 10.09.2018

CP: 01.01.2020 - 10.01.2047

CZ: 01.01.2047 - ...

Rok osobisty: 4/13

Rok numerologiczny: 6/15/33

Granica roku numerologicznego: 13.09.2015

Lata pustki: 1992-93, 2004-05, 2016-17, 2028-29,

2040-41, 2052-53, 2064-65, 2076-77

Miesiące pustki: Sierpień - Wrzesień

Godziny pustki: 15:00 - 19:00

Związek karmiczny: Nie

Osoba pierwsza

DZ: 7

Dzień urodzenia: 1

1PZ: 5

Osoba druga

DZ: 7

Dzień urodzenia: 1

1PZ: 5

Wspólna DZ: 5/14/23/32/41/50/59/68/77/86

Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ale jest napisane że nie jesteśmy związkiem karmicznym.

Syrena

Hmm, ale to nie o to chodzi w tarotowych portretach, proponuję najpierw zapoznać się z informacjami np zamieszczonych na naszym forum

Syreno, zagubiona wstawiła dopełnienie do tematu. Zasugerowałam jej wyżej o zwiazkach karmicznych.

Zagubiona, ale zauważ, że w numerologii nie każdy zwiazek wychodzi jako ten karmiczny, tylko że tak naprawdę każdy nim jest. Inaczej to byłoby niemożliwe. Twój nie musi pokrywac sie z tym co mówi numerologia. Ważne, że pokrywa się z życiem. Wasza znajomość się zrodziła toteż jakiś powód ku temu był. Może z poprzedniego życia, a może kontynuacja tego co teraz będzie w kolejnym, w każdym razie zwiazek karmiczny jako taki na pewno jest.

Teraz trzeba dotrzeć do tego co się między wami działo dawniej, jakie relacje was łączyły.

Misja z portretu też dużo wyjaśni, da mniej więcej zarys tego po co nastąpiło spotkanie.

Zagubiona tylko teraz tak, czy wieża u was to początek znajomości który nadal trwa? czy teraz jesteście już na etapie rozwoju znajomości. ? Trzeba by było nad tym się zastanowić, niestety nie ma orientacyjnych ram czasowych więc to jest także trudność.

to chyba można przyjąśc że ciągle jesteście na etapie tej wieży i ten początek znajomosci nadal trwa.Nie "przeszliście" jeszcze na kolejny etap.

Ale jeżeli tak, to co się dzieje odzwierciedla znaczenie tej karty.

W zadaniu macie sąd a w realizacji zadania? bo 8 pkt nie widzę

czarnula25

a cesarz,cesarzowa, sąd wieża co to oznacza ogólnie wszystko

Jesteśmy ze sobą pięc lat i to koniec naszej znajomości pewnie

Trudności - cesarzowa

wspólne plany - cesarz

jak związek będzie się rozwijał - rydwan

zadanie - sąd

jak wypełnic zadanie - wieża

Widzisz, czyli portret zaczyna i kończy wieża. Doszłysmy do sedna że wieża u was nadal trwa. Oczywiście to jest pisane tylko i wyłącznie powierzchownie bez większego zagłębiania się. Cesarzowa jako trudnośc, - w myslach może być ktoś inny, osoba, co do której jestesmy przekonani, że jest idealna, najlepsza. Może być też trudnośc jako zaakceptowanie planów na wspólną przyszłość, uwagi co do gospodarowania zarządzania domem.

Wspólne plany - nasuwa mi się myśl że może chodzić o wspólne dążenie do realizacji własnego planu, bez uwzględniania planów drugiej strony. Taka cicha rywalizacja.

jak związek będzie się rozwijał - bardzo dynamicznie to na pewno. Rozpocznie się intensywny życiowy okres.

zadanie - powstanie i zabrania się do działania jeżeli widzicie dla siebie szanse. Zastanowienie sie nad swoim życiem. Ten związek mógł dac wam możliwośc uczynienia calosciowego bilansu, przeanalizowania dotychczasowych wyborów w życiu uczuciowym, dlaczego były takie, co to powodowało? i tak dalej, wgląd w tę sferę i wyciągnięcie wniosków. Pewnie po to żeby kolejnym razem, działać inaczej, nie kroczyć tymi samymi śladami i błędnie nie wybierać. Nie kierowanie się zawiścią, zazdrością czy chęcia wejśca w zwiazek żeby komuś innemu zrobić na złość żeby inna osoba cierpiała. Zwiazki nie powinny być zawierane z takich egoistycznych pobudek.

jak wypełnić zadanie - poprzez miany, po prostu. Jakie one beda to już bedzie zależeć od tego jakie bedziecie chcieli aby były. Zaznaczyłam, jezeli widzicie dla siebie przyszłośc trzeba się zerwać i zadziałać, wprowadzić odpowednie zmiany, coś zburzyć, coś innego wybudować.

byliśmy ze sobą pięć lat. nie wiem jak to interpretować

1- wieża - nie wiem rzuciliśy wszystko żeby być ze sobą. Ja byłego chłopaka a on wszystkich znajomych byle spędzać kazdy dzień ze mną.

2- pustelnik - samotność, może byliśmy w związku ale czuliśmy się samotni albo że zajmowaliśmy się tylko sobą a wszyscy byli nieważni. Nie wiem jak to interpertować bo po tylu latach nie wiem na czym stoimy. Bylo wiele kłótni ale zawsze było dobrze.

3 - gwiazda - nie wiem kazde z nas idzie teraz w swoją strone, ja chce powalczyć o związek ale on nie chce....

4- cesarzowa - trudnosc w okazywaniu uczuc, klotnie o mojego byłego, on zapatrzony slepo w pieniądze najwazniejsze

5- cesarz - kłótnie sprzeczki,

6- rydwan - raz jest dobrze raz zle, nie wiem nie mozemy sie dogadac kazde z nas woli trzymac swoja racje niz ustąpić

7- sąd - czas decyzji czyli rozstania

1. Wieża - porzucenie życia, które wiedliście do tej pory. Postawienie wszytskiego na jedną kartę, jedna decyzja, stanowcza decyzja zmieniająca wasze sytuacje. Podjęcie się nowego, budowanie wspólnej przyszłości, często nie na odpowiednim gruncie - są przyzwyczajenie albo wspomnienia, myśli które skutecznie udaremniają rozwój znajomości.

2. Pustelnik - osamotnienie emocjonalne, uczuciowe.Oddalenie partnerów od siebie z racji choćby nawet odmiennych priorytetów lub zgrzytów w wartościach. Podążenie własną ścieżką która nie musi byc taka sama dla was obydwoje.

3. gwiazda - nowe plany, dogadanie sie, z nadzieja patrzenie w przyszłość. Uzyskanie harmonii, równowagi życiowej. Ja bym interpretowała to jako czas po zakończeniu zwiazku. Wtedy nastąpi wiadomo rozczarowanie, ból ale gwiazda zapowiada spokój, opanowanie, nowe widoki na przyszłość. Coś się skończyło żeby coś innego mogło się zacząć.

4. Cesarzowa - tak jak opisałaś. Może być zazdrośc, szczególnie gdy w to wszystko miesza się poprzedni partner. Widocznie tak jak wspomniałam, o Wieży - nie wszystko zostało wyczyszczone, znajomość jest budowana na odłamkach, które blokują przepływ energii pozytywnej, energii miłosnej. Cesarzowa to dobrobyt, urodzaj, planowanie rodziny - może to was dzieli, przez to się sprzeczacie?

5. Cesarz - albo charakter, temperament. Upartośc, nie ustąpicie póki nie będzie tak jak chcecie. Zbytnie angażowanie się w prace i odkładanie pieniędzy, dóbr materialnych. Dążenie do opanowania kontroli nad związkiem i partnerem, do dominacji.

6. Rydwan - bardzo szybko. Rydwan pędzi szybko, jego droga nie zawsze jest prosta. Bywa że jest kręta, usłana kamieniami i następuje np urwanie koła lub kraksa. To samo jest ze zwiazkiem nie zawsze wspólna droga jest usłana różami. Nie wszystko można zaplanować.

7. Sąd - przewartościowanie swojego życia. Zmiana punktu widzenia, systemu myślenia. Porzucenie lęku przed samotnością. Wzięcie się za siebie, uwierzenie w swoje możliwości.

zagubiona, spójrz na karty z portretów indywidualnych już od pierwszej pozycji widać, że:

1. początek znajomości - Wieża, Ty Kochankowie, on Koło Fortuny - U Ciebie wybory w tym przypadku podążenie za miłością, drogą która nie wiesz do czego Cię doprowadzi. On Koło Fortuny, ciągłe toczenie się, zdobywanie doświadczenia, inaczej - on musi odrabiać zadania karmiczne. Wieża już wielokrotnie była tu wyjaśniana, rozpad, zawalenie czegoś co budowano przez lata, ale także pomieszanie priorytetów. Ty z Kochankami fakt dokonujesz wyborów, ale czy one są dla Ciebie dobre? Czy najwięcej an nich tracisz. Ciągle szukasz, odpowiedniego partnera, jesteś zdolna wiele poświęcić, rzucić wszystko co cenne, ważne, byle być z kimś. Boisz się samotności, przyzwyczajona jesteś do życia z kimś.

2. Rozwój znajomości - Pustelnik - Ty Cesarz, On Papież. Same energie męskie. On szuka, doskonali się. Ty wymagasz, powielasz to czego nauczyłaś się do tej pory. Silnie zarysowana chęć dominacji. Postawienie na swoim. Tak naprawdę już na tym etapie nastąpią spięcia, nieporozumienia. Będą "chowane pod dywan", zamiatane, będzie udawanie że ich nie widać i odsuwanie się od siebie. A one będą narastać, kumulować się.

Odniosę się jeszcze do zadania, zobacz 7 - rydwan (Ty - wisielec, partner- gwiazda). Pomimo Rydwanu, Ty jesteś zablokowana. Nie zrobisz nic. Utkniesz w jednym punkcie, bez pomysłu na przejście do kolejnego. Partner nawet jeżeli wyjdzie z nowym pomysłem, to napotykając Twoje wahanie, brak chęci, odpuści. A zadanie to głownie dla Ciebie - inne spojrzenie na ten związek, wyciągnięcie wniosków z przeszłości. Zamyślenie, chwila refleksji - dobrze, ale później przejście do działania.

• 3 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...