Skocz do zawartości

ŚWIAT


Ada
 Share

Polecane posty

ŚWIAT

21975g2.jpg

 

Symbolizuje:

Człowiek który przekroczył ogólnie dostępne ramy rozwoju, ideał, fałszywy prorok, osoba skłaniająca innych do wstąpienia na drogę zła,obcokrajowiec.

 

Znaczenie karty pozytywne:

Stan doskonały, szczęście, miłość, powodzenie, bogactwo, zdrowie, tworzenie nowego, artyzm, kreacja, spełnienie marzeń, cud, taniec, radość, zabawa, olśnienie, wyzwolenie, swoboda, nagłe zrozumienie, spełnienie, doskonały związek, wiedza, najwyższe szczęście, mądrość, osiągniecie celu jaki sobie wcześniej wytyczyło, spotkanie kogoś kogo się kocha a kogo się dawno nie widziało, dobre zdrowie, oświecenie, wejście na szczyt, praca którą się lubi.

 

Znaczenie karty negatywne:

Poczucie niedoskonałości, blokada, przeszkody w działaniu, niemożność osiągnięcia celu, spowolnienie działań, ciągnące się oczekiwanie, rezygnacja z działania tuż przed osiągnięciem celu, nieumiejętność dokonania całościowego oglądu sytuacji, przeszkody, kłopoty, błędy, zawód, brak swobody, skrepowanie, kłopoty mieszkaniowe, brak miejsca zamieszkania, rezygnacja z czegoś tuż przed osiągnięciem celu, fascynacja sektami i fałszywymi prorokami, brak wiary, nadziei i miłości, niechęć do pomagania innym, strata, gorycz, brak radości życia, sukces który przychodzi za późno i nie cieszy.

 

Opis:

Karta nadziei, zapowiadająca bardzo korzystne, choć nie nagłe zmiany. Czasem początkowo wręcz niezauważalnie. Spełnienie marzeń i zaspokojenie ambicji. Trwały i szczęśliwy związek będący w stanie nieść, radość innym. Jest to bardzo silna karta i nawet w towarzystwie kart negatywnych jej pozytywna siła nie słabnie. Sugeruje zakończenie etapu, fazy w życiu a na poziomie kosmicznym niesie przesłanie o samozespoleniu i harmonii z naturą i wszechświatem. Na bardziej ziemskim planie karta oznacza moment spełnienia i towarzyszące temu uczucie satysfakcji. Obecność tej karty może też oznaczać również pragnienie znalezienia w sobie własnego miejsca w życiu. Oznacza pójście za głosem powołania i oparcie się na zasadach które sami ustalamy. Należy również podkreślić, że ta karta jest syntezą Wielkich Arkanów rodzajem zbiorczego horoskopu jednoczącego zarówno wszystkie pozytywne jak i negatywne przejawy życia ludzkiego. Szczególnie trudna jest interpretacja, jeśli karta ta znajdzie się na pozycji ostatecznego wyniku danej sprawy. Należy dokładnie przeanalizować okoliczności, jakie doprowadziły do pojawienia się jej na tej pozycji, gdyż w innym wypadku może to prowadzić do błędnej interpretacji. W rozkładach dotyczących analizy osobowości karta charakteryzuje człowieka umiejącego wiązać swoje plany z ich realizacja oraz uwypukla pozytywne cechy jego charakteru takie jak konsekwencja, prawość, realizm i zdolność do regeneracji. Karta świat oznacza związek, w którym oboje partnerzy czują się bezpiecznie i na swoim miejscu. W położeniu odwróconym oznacza to samo, tylko że z pewnym opóźnieniem.

 

Karmiczne znaczenie jest przydatne dla osób, które chciałyby poznać swoje poprzednie wcielenie, karmę jak i warunki w jakich żyli i kim byli.

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU PROSTYM:

Prawdziwie oświecony, ktoś, kto stoi na szczycie ścieżki rozwoju duchowego, osoba niosąca miłość, wiarę i nadzieję, człowiek który wypełni zrealizował swoją karmę, prawdopodobnie ostatnie wcielenie, brak jakichkolwiek obciążeń karmicznych.

W połączeniu z: ARCYKAPŁANEM - oświecony, EREMITĄ - doskonały, KOŁEM FORTUNY - karma dopełniła się.

 

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU ODWRÓCONYM:

Człowiek który zniszczył siebie karmicznie, zabił w sobie nie tylko pierwiastek boski ale i ludzki, wcielenie złą, osoba która przez całe swoje życie nie uczyniła nic dobrego, wielki nieszczęśnik, który nie wykorzystał ani jednej szansy, jednostka która nie znała litości, ani dla innych ani dla siebie, na przepracowanie takiej karmy trzeba tysiącleci. W połączeniu z: GŁUPCEM - ktoś, kto mordował nawet dzieci, RYDWANEM - osoba, która zalała cały swój kraj terrorem.

 

źródło: doris.piwko.pl

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Świat 21 
W położeniu prostym: prawdziwie oświecony, ktoś, kto stoi na szczycie ścieżki rozwoju duchowego, osoba niosąca miłość, wiarę i nadzieję, człowiek, który w pełni zrealizował swoją karmę i rozumie prawa kosmiczne kierujące Wszechświatem, a przy tym jest skromny i pokorny, najwspanialsza inkarnacja, ktoś, kto wie i rozumie wszystko, doskonałość w ludzkiej postaci, prawdopodobnie ostatnie wcielenie i to takie, które zaistniało na skutek wolnego wyboru, brak jakichkolwiek obciążeń karmicznych, wędrówka ku nirwanie, możliwość zjednoczenia się z Bogiem. 
Przykładowa postać historyczna: Jezus z Nazaretu. 
W połączeniu z: 
Kapłanką – ten (ta), który umiłował życie, 
Arcykapłanem – oświecony, 
Eremitą – doskonały, 
Kołem Fortuny – karma dopełniła się. 
W położeniu odwróconym: człowiek, który zniszczył siebie karmicznie, zabił w sobie nie tylko pierwiastek Boski, ale i ludzki, wcielenie zła, osoba, która przez całe swoje życie nie uczyniła nic dobrego, wielki nieszczęśnik, który nie wykorzystał ani jednej szansy, jednostka, która nie znała litości ani dla innych, ani dla siebie, człowiek, który tak chciał osiągnąć wielkość na tym świecie, że aż zatracił swoją duszę, ktoś, kto nie tylko cofnął się do poziomu zwierząt, ale mógł zejść nawet aż do świata głodnych duchów, na przepracowanie takiej karmy trzeba tysiącleci. 
Przykładowa postać historyczna: J. W. Stalin. 
W połączeniu z: 
Głupcem – ktoś, kto mordował nawet dzieci, 
Rydwanem – osoba, która zalała cały swój kraj terrorem, 
Słońcem – ktoś, kto w uwielbieniu dla siebie zatracił cechy ludzkie.

 

 

Źródło: Noweezo

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...