Skocz do zawartości

SŁOŃCE


Ada
 Share

Polecane posty

SŁOŃCE

168agwg.jpg

 

Symbolizuje:

Naturalny przywódca, osoba zrealizowana, pełna sił życiowych i energii, ktoś słusznie zajmujący wysokie stanowisko, psychopata, osoba o skłonnościach samobójczych, człowiek żyjący w całkowitej niezgodzie z sobą i swoimi możliwościami.

 

Znaczenie karty pozytywne:

Jasność myśli, osiągniecie celu, spełnienie, dobre samopoczucie, satysfakcja, ciepło, zdolności twórcze i artystyczne, umiłowanie życia, optymizm, szczodrość, niezależność, poczucie własnej wartości, miłość, szczęście rodzinne, szczęśliwy związek uczuciowy, szczęśliwe małżeństwo, radość życia, pogodzenie sprzeczności, inspiracja, dobre zakończenie sprawy, sukces, satysfakcja, spełnienie życzeń, czułość, witalność, energia,nagroda, zwycięstwo, nawiązanie nowych kontaktów, praca którą lubimy wykonywać, ukończenie ważnego etapu nauki.

 

Znaczenie karty negatywne:

Nieszczęście, samotność, trudności w okazywaniu uczuć w sposób spontaniczny, brak sił i chęci do życia, rozbicie związków uczuciowych i rozpad małżeństwa, przyjaźni, niepewna przyszłość, próżność, arogancja, pesymistyczne myśli, zgubienie, chwilowe zaćmienie myśli, niespełnione nadzieje, smutek, kłopoty.

 

Opis:

W rozkładach tarota słońce leżące normalnie oznacza okres radości i szczęścia. Przed pytającym otwierają się nowe horyzonty i możliwości pozwalające na realizację pragnień. Karta niesie optymizm i ciepło, zachęca do działań, podkreśla poczucie własnej siły. Główny sens karty polega na świadomym rozpoznaniu swych celów. Często wskazuje na obecność przyjaciół i życzliwość jaką nas obdarzają. Karta słońca często zapowiada początek przygody miłosnej lub wskazuje na okres harmonii w związku. Słońce mówi, że nadszedł czas na działanie i śmiałe planowanie przyszłości, ponieważ przyszłość rysuje się przejrzyście i świadomie formułujemy myśli. Sugeruje energię, siłę, zdrowie, i pozytywne nastawienie. Dodaje pozytywnych aspektów kartom które znajdują się w jego otoczeniu promieniując radością, optymizmem, obiecując zawiązanie silnych przyjaźni. Dobrze wróży miłości i spokojowi ducha. Czasem jest dodatkowym potwierdzeniem odnośnie narodzin dziecka. W położeniu odwróconym może wskazywać na lekkomyślność i infantylny sposób reagowania, mający swoje źródło w niepewności i zbyt emocjonalnym stosunku do życia. Karta może oznaczać zaprzepaszczenie szans i brak orientacji życiowej. Negatywna interpretacja tej karty może być brak możliwości, skłonność do zbyt wysokiego mniemania o sobie, niedostrzeganie ograniczeń.

 

Karmiczne znaczenie jest przydatne dla osób, które chciałyby poznać swoje poprzednie wcielenie, karmę jak i warunki w jakich żyli i kim byli.

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU PROSTYM:

Wybitna indywidualność, bogata osobowość, człowiek który przerósł swoje czasy, odważne i śmiałe poglądy, otwartość na nowe idee, nauczyciel ludzkości, odkrywca praw przyrody, mędrzec, myśliciel, oświecony, ktoś, kto żył w zgodzie ze sobą i otaczającym go światem.

W połączeniu z: KAPŁANKĄ - kobieta wybitna, o cechach charakteru tradycyjnie uznawanych za męskie, KSIĘŻYCEM - osobowość w pełni harmonijna.

 

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU ODWRÓCONYM:

Utrata partnera na skutek choroby lub nieszczęśliwego wypadku, trudności ze znalezieniem partnera, zaniedbanie własnego rozwoju w sferze materialnej, jak i duchowej, przekonanie o własnej wyższości, agresja i nieopanowana złość odreagowana na innych, skłonności autodestrukcyjne.

W połączeniu z: CESARZEM - żądza władzy, WISIELCEM - zaburzenia emocjonalne.

 

źródło: doris.piwko.pl

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Słońce 19 
W położeniu prostym: wybitna indywidualność, bogata osobowość, człowiek, który przerósł swoje czasy, odważne, śmiałe i szerokie poglądy, otwartość na nowe idee, nauczyciel ludzkości, odkrywca praw przyrody, mędrzec, myśliciel, oświecony, szerokie spektrum zainteresowań, energia i działanie, człowiek czynu, ktoś, 
kto żył w zgodzie ze sobą i otaczającym go światem, szczęśliwe życie rodzinne, tolerancja, wyważenie spraw duchowych i materialnych, ktoś, kto osiągnął bardzo wysoki poziom rozwoju duchowego, doskonała karma, jedno z ostatnich wcieleń. 
Przykładowa postać historyczna: M. Kopernik. 
W połączeniu z: 
Kapłanką – kobieta wybitna, o cechach charakteru tradycyjnie 
uznawanych za męskie, 
Diabłem – jednostka, która pokonała pokusy i dążyła do doskonałości, 
Księżycem – osobowość w pełni harmonijna, 
Sądem Bożym – ktoś, kto przyniósł sławę swojemu rodowi. 
W położeniu odwróconym: utrata partnera na skutek choroby lub nieszczęśliwego wypadku, trudności ze znalezieniem partnera, zaniedbanie własnego rozwoju zarówno w sferze materialnej, jak i duchowej, przekonanie o własnej wyższości, agresja i nieopanowana złość odreagowywana na innych, skłonności autodestrukcyjne, toksyczny wstyd i poczucie winy przeniesione z poprzednich wcieleń, bunt, śmierć na stosie, negatywną karmę można przepracować poprzez znalezienie równowagi pomiędzy światem duchowym oraz materialnym i opanowanie własnych zachowań agresywnych. 
Przykładowa postać historyczna: A. Hitler. 
W połączeniu z: 
Cesarzem – żądza władzy, 
Wisielcem – zaburzenia emocjonalne, 
Śmiercią – śmierć w płomieniach, na stosie. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...