Skocz do zawartości

RYDWAN


Ada
 Share

Polecane posty

RYDWAN

21b2kgg.jpg

 

Symbolizuje:

Narzeczonego, kochanka, żonatego młodego człowieka, żołnierz, przywódca, szef firmy, pracodawca człowiek sukcesu.

 

Znaczenie karty pozytywne:

Wiadomość, list, telefon, telegram, ważna rozmowa, niespodziewane wieści, wyjazd, brak czasu, zmiana miejsca pracy, szczerość w kontaktach, nowa praca, kariera, natłok zdarzeń.

 

Znaczenie karty negatywne:

Porażka, utrata pracy, źle obrany cel, opóźnienie w realizacji planów, sprzeczki, przegrana, klęska, niedobra wiadomość, niecierpliwość, brak odwagi do podjęcia decyzji, zamieszanie, opóźnienie w realizacji planów.

 

Opis:

Przy odpowiedzi na większość pytań ta karta położona w położeniu prostym oznacza koniec pewnego etapu i początek kolejnego nowego. W czysto praktycznym sensie może to być zmiana miejsca zamieszkania lub pracy, albo po prostu podróż lub wyjazd. Rydwan leżący normalnie oznacza świadome dążenie do celu. Jako karta uwypuklająca odwagę może ostrzegać przed nieostrożnością. Karta oznacza też zmagania i zarysowujące się konflikty. Istnieje jednak możliwość rozwiązania tych trudności. Poszukujący jest pełen energii i zapału - tak ważnych dla osiągnięcia celu. Karta wskazuje, że determinacja i asertywność poszukującego są konieczne dla osiągnięcia powodzenia. Jako negatywna strona wskazuje na agresywność i popisywanie się siłą, bez należytego liczenia się z innymi. Może też wskazywać na: odłożenie na później podróży lub przeprowadzki. Może też mówić o ludziach którzy w każdej sytuacji wchodzą w konflikt z otoczeniem i przegrywają. Tacy ludzie stale pragną udowadniać że są lepsi od innych.

 

Karmiczne znaczenie jest przydatne dla osób, które chciałyby poznać swoje poprzednie wcielenie, karmę jak i warunki w jakich żyli i kim byli.

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU PROSTYM:

Podróżnik, dziennikarz, badacz nieznanych ziem, kolejarz, marynarz, pilot, hodowca koni, alpinista, człowiek który odniósł sukces, był znany i powszechnie znany, wędrowiec który poszukiwał sensu życia, socjolog, antropolog, zdobycie dużej ilości doświadczeń oraz umiejętności korzystania z nich, duża liczba wcieleń.

W połączeniu z: MAGIEM - znajomości i kontakty z ludźmi innych kultur.

 

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU ODWRÓCONYM:

Człowiek zamknięty w sobie, narzucający dystans w stosunku do innych, tchórz, egocentryk, ktoś wiecznie niezadowolony, anarchista, terrorysta, osoba która dane wcielenie zakończyła nagłą śmiercią.

W połączeniu z: ŚMIERCIĄ - nagły koniec życia na skutek wypadku, DIABŁEM - Ktoś kto utrzymywał się z kradzieży lub przemytu, SŁOŃCEM - bezpodstawne wywyższanie się ponad wszystkich.

 

źródło: doris.piwko.pl

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Arkan 7 – Rydwan (7) 
W położeniu prostym: podróżnik, dziennikarz, badacz nieznanych ziem, kolejarz, marynarz, pilot, hodowca koni, alpinista, człowiek, który odniósł sukces, był sławny i powszechnie znany, wędrowiec, który poszukiwał sensu życia, badacz innych kultur, etnograf, socjolog, antropolog, działacz społeczny, osoba tolerancyjna 
i rozumiejąca potrzeby innych, zdobycie dużej ilości doświadczeń oraz umiejętność korzystania z nich, wskazuje na konieczność przepracowania swego stosunku do sławy i sukcesu, dość wysoki poziom przepracowania karmy, duża liczba wcieleń. 
Przykładowa postać historyczna: F. Nansen. 
W połączeniu z: 
Magiem – znajomości i kontakty z ludźmi różnych kultur, 
Kochankami – częste zmiany miejsca zamieszkania, 
Sprawiedliwością – człowiek, który działał na rzecz równości 
wszystkich ludzi, 
Śmiercią – ktoś, kto na skutek tego, co przeżył, dokonał transformacji 
własnej osobowości. 
W położeniu odwróconym: człowiek zamknięty w sobie, narzucający dystans w stosunku do innych, nietolerancyjny, tchórz, egocentryk, malkontent, ktoś wiecznie niezadowolony, anarchista, terrorysta, jednostka niszcząca wszystko wokół siebie tylko po to, by osiągnąć wątpliwą sławę, złodziej, przemytnik, kontrabandzista, 
szmugler, osoba, która dane wcielenie zakończyła nagłą śmiercią, możliwe, że w wypadku komunikacyjnym, ktoś, kto ułatwiał sobie życie znajomościami i układami, co wywołało długi karmiczne, tu występuje różny poziom przepracowania karmy. 
Przykładowa postać historyczna: feldmarszałek von Kluge (nazista). 
W połączeniu z: 
Śmiercią – nagły koniec życia na skutek wypadku, 
Diabłem – ktoś, kto utrzymywał się z kradzieży lub przemytu, 
Słońcem – bezpodstawne wywyższanie się ponad wszystkich.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...