Skocz do zawartości

KOCHANKOWIE


Ada
 Share

Polecane posty

KOCHANKOWIE

xfxmwz.jpg

 

Symbolizuje:

Młody człowiek, przyjaciel, uwodziciel.

 

Znaczenie karty pozytywne:

Wybór między dwoma kobietami, lub dwoma mężczyznami, ślub, dążenie do połączenia się z kimś kogo się kocha, wybuch uczuć, ważny moment w życiu osobistym, miłość, pragnienie, zbieg okoliczności, nowy romans.

 

Znaczenie karty negatywne:

Separacja, kłótnia, nieporozumienie, zły wybór, związek seksualny pozbawiony uczucia, rozstanie, koniec miłości, nieszczęśliwy romans, nieliczenie się z potrzebami partnera.

 

Opis:

W rozkładzie karta Kochankowie oznacza wchodzenie w dorosłe życie. Wybór między starymi przyzwyczajeniami a nowym wyzwaniem życiowym. Miłość którą symbolizuje karta kochankowie jest miłością dojrzałą w przeciwieństwie do miłości ukazanej w dwójce kielichów. Jej następstwem może być konieczność zerwania innych związków. Jeżeli pytanie dotyczy przebiegu już rozpoczętej lub zaplanowanej sprawy to kochankowie oznacza pomyślność i stabilizacje. Karta reprezentuje też pewien związek lub sytuacje o wielkiej wadze dla pytającego, niosącej ze sobą przymus dokonania wyboru, niekoniecznie jednak na niwie miłości. Wyborom nieuchronnie towarzyszy pewna nuta rozczarowania, ponieważ dokonując wyboru, musimy się wyrzec czegoś innego. Adam i Ewa wybrali wiedzę, ale wraz z nią nadeszła śmierć. Wybór namiętności i miłości pociąga za sobą ból i rany. W odwróconej pozycji może oznacza pewne pogorszenie relacji w związku partnerskim. Może oznaczać konflikt małżeński u podstaw którego leżą problemy seksualne. Wskazuje również na problemy w wolnych związkach, zły wpływ osób trzecich i zazdrość wynikająca z obawy przed utratą partnera.

 

Karmiczne znaczenie jest przydatne dla osób, które chciałyby poznać swoje poprzednie wcielenie, karmę jak i warunki w jakich żyli i kim byli.

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU PROSTYM:

Pasterz, rolnik, ogrodnik, hodowca bydła, weterynarz, budowniczy, architekt, inżynier, tancerz, baletnica, śpiewak, trubadur, kochająca żona, troskliwy mąż, oddane dziecko, osoba która była skoncentrowana na życiu rodzinnym, osoba która rzetelnie wykonywała obowiązki, nie było zainteresowania rozwojem duchowym.

W połączeniu z: KAPŁANKĄ - ktoś kto kochał i hodował zwierzęta, Magiem - liczne rodzeństwo.

 

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU ODWRÓCONYM:

Właściciel lub nadzorca niewolników, wyzyskiwacz, życie dzięki pracy innych, brak jakiegokolwiek wkładu w życie innych, jednostka aspołeczna, osoba która unikała pracy i nie wie co to jest wysiłek fizyczny, człowiek który stracił to co otrzymał po przodkach.

W połączeniu z: WIEŻĄ - utrata domu na skutek wydarzeń losowych np: pożar, bombardowanie, WISIELCEM - nieumiejętność przystosowania się do życia w społeczeństwie.

 

źródło: doris.piwko.pl

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Kochankowie (6) 
W położeniu prostym: pasterz, rolnik, ogrodnik, hodowca bydła, weterynarz, budowniczy, architekt, inżynier, tancerz, baletnica, śpiewak, trubadur, minstrel, bard, kochająca żona, troskliwy mąż, oddane dziecko, osoba, która była skoncentrowana na życiu rodzinnym, ktoś, kto zbudował swój własny dom, domator, właściciel 
posiadłości ziemskiej, uczciwy pracodawca, rzetelny pracownik, osoba, która sumienie wykonywała obowiązki, nie było zainteresowania rozwojem duchowym, wskazuje na relacje typu pracownik – pracodawca przeniesione z poprzednich wcieleń, średni poziom przepracowania karmy. 
Przykładowa postać historyczna: Juliusz Kossak. 
W połączeniu z: 
Kapłanką – ktoś, kto kochał i hodował zwierzęta, 
Magiem – liczne rodzeństwo, 
Gwiazdą – osoba uzdolniona artystycznie, 
Sądem Bożym – osoba szczególnie mocno związana z rodziną. 
W położeniu odwróconym: właściciel lub nadzorca niewolników, wyzyskiwacz, życie dzięki pracy innych, brak jakiegokolwiek wkładu w życie innych, jednostka aspołeczna, osoba, która unikała pracy i nie wie, co to jest wysiłek fizyczny, leń, sybaryta, obibok, ktoś, kto był na materialnym utrzymaniu partnera, człowiek, który 
stracił to, co otrzymał w spadku po przodkach, utrata domu na skutek własnych zaniedbań, niedostrzeganie potrzeb innych, długi karmiczne w stosunku do byłych pracowników lub partnera, do przepracowania karmy niezbędna jest solidna praca fizyczna. 
Przykładowa postać historyczna: Ewa Braun (kochanka Hitlera). 
W połączeniu z: 
Mocą – wykorzystywanie ludzi, popieranie niewolnictwa, 
Wisielcem – nieumiejętność przystosowania się do życia w społeczeństwie, 
Wieżą Boga – utrata domu na skutek wydarzeń losowych, np. pożar, 
bombardowanie. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...