Skocz do zawartości

CESARZOWA


Ada
 Share

Polecane posty

CESARZOWA

avgdxj.jpg

 

Symbolizuje:

Młodą bizneswomen, kochankę, nauczycielkę, przełożoną, władczynie, narzeczoną, kobietę starszą, opiekunkę , żonę.

 

Znaczenie karty pozytywne:

Pewność siebie,samodzielność i niezależność, bogactwo, sukces materialny, umiejętność kierowania innymi, dobry gust, płodność, usunięcie przeszkód, stabilizacja w sprawach rodzinnych.

 

Znaczenie karty negatywne:

Trudności w okazywaniu uczuć, wulgarność, niewierność, zbyt wolne działanie, zakłopotanie, zamieszanie, niedocenianie faktów, trudności w podjęciu decyzji, trudności z zajściem w ciąże.

 

Opis:

Ogólnie może oznaczać zwycięstwo uczuć, ale należny ją analizować w kontekście innych kart. Wskazuje na gwałtowne emocjonalne reakcje, kierowanie się instynktem, co nie idzie w parze z rozsądkiem.Ogólnie oznacza brak orientacji życiowej, czas w którym myślimy o uczuciach, poddajemy się nastrojom. Karta nie oznacza świadomie wyważonych decyzji, wskazuje raczej na ucieczkę od realności i rozpraszanie się w zaciemniających świadomość mrzonkach. Może też oznacza narodziny dziecka w połączeniu z asem buław. Karta ta mówi o spełnionych możliwościach, personifikuje miłość, małżeństwo i macierzyństwo. może oznaczać narodziny idei twórczej, Cesarzowa oznacza spokój na łonie rodziny i matczyną troskę. Symbolizuje też czas bezpieczeństwa i uzyskanie podstaw do dalszego rozwoju. Karta głosi spokój i wygodę, a jej negatywna forma grozi stagnacją i poczuciem stłamszenia.

 

Karmiczne znaczenie jest przydatne dla osób, które chciałyby poznać swoje poprzednie wcielenie, karmę jak i warunki w jakich żyli i kim byli.

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU PROSTYM:

Kobieta, mężatka, władczyni, królowa, księżna, arystokratka, osoba dostojna, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, spełniona miłość, trwałe zasady moralne, patriotyzm, uroda, umiejętność sprostania zadaniom jakie niesie życie, odziedziczenie majątku rodzinnego, godne warunki życia, bogactwo wykorzystywane z umiarem, osoba o dobrym guście i smaku estetycznym, uzasadniona wiara we własne siły, wskazuje na relacje przeniesione z poprzednich wcieleń, dusza o wysokim rozwoju.

W połączeniu z: GŁUPCEM - szczęście z powodu dzieci, CESARZEM - szczęśliwe małżeństwo, ARCYKAPŁANEM - wysoka moralność i przywiązanie do tradycji, RÓWNOWAGĄ - umiejętność godzenia funkcji społecznych i rodzinnych.

 

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU ODWRÓCONYM:

Kobieta upadła, prostytutka, kurtyzana, utrzymanka, osoba która dla pieniędzy była zrobić w stanie wszystko, nadmierny materializm lub osoba która na skutek swego postępowania znalazła się na dnie drabiny społecznej, zbijanie fortuny w nieuczciwy sposób, zasady moralne naginane stosownie do okoliczności, bycie chorągiewką na dachu, ktoś kto został wydziedziczony na wskutek swego niemoralnego prowadzenia się wykorzystywanie władzy w nieuczciwych celach, nepotyzm, osoba o złym guście, grafoman, długi karmiczne w stosunku do obecnego rodzeństwa, poważne obciążenia karmiczne.

W połączeniu z: GŁUPCEM - protegowanie własnych dzieci na wysokie stanowiska w nieetyczny sposób, DIABŁEM - awanturnica, kobieta która osiągnęła pozycję dzięki własnemu ciału, GWIAZDA - osoba bez talentu próbująca dzięki protekcji robić karierę.

 

źródło: doris.piwko.pl

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Cesarzowa (3) 
W położeniu prostym: kobieta, mężatka, władczyni, królowa, księżna, arystokratka, osoba dostojna, znacząca, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, macierzyństwo, spełniona miłość, trwałe zasady moralne, patriotyzm, uroda, umiejętność sprostania zadaniom, jakie niesie życie, odziedziczenie majątku rodzinnego, godne warunki życia, bogactwo wykorzystywane z umiarem, osoba o dobrym guście i smaku estetycznym, uzasadniona wiara we własne siły, wskazuje na relacje z rodzeństwem przeniesione z poprzednich wcieleń, dusza o wysokim poziomie rozwoju. 
Przykładowa postać historyczna: królowa Wiktoria. 
W połączeniu z: 
Głupcem – szczęście z powodu dzieci, 
Cesarzem – szczęśliwe małżeństwo, 
Arcykapłanem – wysoka moralność i przywiązanie do tradycji, 
Równowagą – umiejętność godzenia funkcji społecznych oraz rodzinnych. 
W położeniu odwróconym: kobieta upadła, prostytutka, kurtyzana, utrzymanka, osoba, która dla pieniędzy była w stanie zrobić wszystko, nadmierny materializm lub osoba, która na skutek swego postępowania znalazła się na dnie drabiny społecznej, zbijanie fortuny w nieuczciwy sposób, zasady moralne naginane stosownie 
do okoliczności, bycie chorągiewką na dachu, ktoś, kto został wydziedziczony na skutek swego niemoralnego prowadzenia się, wykorzystywanie władzy w nieuczciwych celach, nepotyzm, osoba o złym guście, grafoman, długi karmiczne w stosunku do obecnego rodzeństwa, poważne obciążenia karmiczne. 
Przykładowa postać historyczna: Madame Pompadour. 
W połączeniu z: 
Głupcem – protegowanie własnych dzieci na wysokie stanowiska 
w nieetyczny sposób, 
Diabłem – awanturnica, kobieta, która osiągnęła pozycję dzięki 
własnemu ciału, 
Gwiazdą – osoba bez talentu próbująca dzięki protekcji robić karierę

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...