Skocz do zawartości

ARCYKAPŁANKA


Ada
 Share

Polecane posty

ARCYKAPŁANKA

alhoua.jpg

 

Symbolizuje:

Matkę, lub doświadczoną kobietę po czterdziestce.

 

Znaczenie karty pozytywne:

intuicja, wrażliwość,nadzieja,rozwój uczuć wyższych, podświadomość,intuicja, duża wyobraźnia, skłonność do zamykania się w sobie.

 

Znaczenie karty negatywne:

plotki, niewłaściwa ocena sytuacji, fatalizm, kaprys, zmienność nastrojów, nadwrażliwość, brak zdolności do poświęcania się lub zrozumienia innych, niechęć do przyjmowania rad.

 

Opis:

Ta karta zwiastuje wzmożone zainteresowanie okultyzmem i naukami ezoterycznymi. Pragniemy dowiedzieć się czegoś więcej o ukrytym świecie i powoli, w swoim czasie, tajemnica zostanie odkryta. Istnieje w nas wielki, nie wykorzystany potencjał, dojrzeliśmy do rozwoju mocy intuicji. Mądra kobieta o dużej wiedzy może mieć duży wpływ na bieg spraw. Pozytywne jest to, że poszukujący jest zdolny uciec się do intuicji w poszukiwaniu nowych rozwiązań, z drugiej strony karta ostrzega jednak przed zachwianiem równowagi emocjonalnej. Karta może zapowiadać nagłą zmianę postawy życiowej wzbudzająca zdziwienie otoczenia, a dla mężczyzny może ona oznaczać obecność w jego życiu kobiety niezwykłej. To także refleksja, spokój, zaufanie. Może też wskazywać na okres odsunięcia się od codziennych aktywności, przeczekania bo tak mówi nam głos wewnętrzny.

 

Karmiczne znaczenie jest przydatne dla osób, które chciałyby poznać swoje poprzednie wcielenie, karmę jak i warunki w jakich żyli i kim byli.

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU PROSTYM:

Ogromna wiedza, rozwój duchowy, zrozumienie praw przyczyn i skutku, osoba jasnowidząca,znachorka, akuszerka, zielarz, lekarz, pielęgniarka, opiekunka, wykształcenie i wiedza służące innym, życie zgodne z rytmem natury, umiłowanie przyrody, zwierząt, szacunek dla życia w każdej jego postaci, poświęcenie, altruizm, osoba ratująca życie innych, zbieranie doświadczeń, wpływ na ewolucyjny postęp ludzkości, wskazuje na relacje matka - córka przeniesione z poprzednich wcieleń, stara dusza, nie zostało już wiele do przepracowania, dobra karma, była możliwość wyboru wcielenia.

W połączeniu z: KOCHANKAMI - troskliwa matka wielodzietnej rodziny, EREMITĄ - osiągnięcie wysokiego poziomu rozwoju duchowego, MOCĄ - ratowanie ludzkiego życia w trudnych warunkach np: w czasie wojny, zarazy, SŁOŃCEM - lekarz naukowiec, farmaceuta, badacz przyrody.

 

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU ODWRÓCONYM:

Bezpodstawna pewność siebie, zarozumiałość, wykorzystywanie wiedzy do złych celów, pycha, wywyższanie się, szkodzenie innym ludziom, plotkarstwo, brutalne obchodzenie się ze słabszymi od siebie, znęcanie się nad zwierzętami, niszczenie przyrody, brak szacunku dla życia własnego i innych istot, nieumiejętność wykorzystywania zebranych doświadczeń, długi karmiczne w stosunku do obecnej matki, tendencje niszczycielskie, rujnowanie sobie życia i innym, brak domu, kloszard, duże długi karmiczne do odpracowania.

W połączeniu z GŁUPCEM - usunięcie ciąży, dzieciobójstwo, SPRAWIEDLIWOŚCIĄ - wykorzystywanie stanowiska do szkodzenia innym, SĄDEM BOŻYM - zrujnowanie szczęścia rodzinnego.

 

źródło: doris.piwko.pl

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Kapłanka (2) 
W położeniu prostym: ogromna wiedza, rozwój duchowy, zrozumienie praw przyczyny i skutku, osoba jasnowidząca, znachorka, akuszerka, zielarz, lekarz, pielęgniarka, opiekunka, wykształcenie i wiedza służące innym, życie zgodne z rytmem natury, umiłowanie przyrody, zwierząt, szacunek dla życia w każdej jego postaci, poświęcenie, altruizm, osoba ratująca życie innych, zbieranie doświadczeń, wpływ na ewolucyjny postęp ludzkości, wskazuje na relacje matka – córka przeniesione z poprzednich wcieleń, stara dusza, nie zostało już wiele do przepracowania, dobra karma, była możliwość wyboru wcielenia. 
Przykładowa postać historyczna: Albert Schweitzer. 
W połączeniu z: 
Kochankami – troskliwa matka wielodzietnej rodziny, 
Eremitą – osiągnięcie wysokiego poziomu rozwoju duchowego, 
Mocą – ratowanie ludzkiego życia w trudnych warunkach, np. 
w czasie wojny, zarazy, 
Słońcem – lekarz-naukowiec, farmaceuta, badacz przyrody. 
W położeniu odwróconym: bezpodstawna pewność siebie, zarozumiałość, wykorzystywanie wiedzy do złych celów, pycha, wywyższanie się, szkodzenie innym ludziom, plotkarstwo, oszczerstwa, brutalne obchodzenie się ze słabszymi od siebie, znęcanie się nad zwierzętami, niszczenie przyrody, brak szacunku dla życia 
własnego i innych istot, nieumiejętność wykorzystania zebranych doświadczeń, długi karmiczne w stosunku do obecnej matki, tendencje niszczycielskie, rujnowanie życia sobie i innym, brak domu, kloszard, duże długi karmiczne do odpracowania. 
Przykładowa postać historyczna: F. Dzierżyński. 
W połączeniu z: 
Głupcem – usunięcie ciąży, dzieciobójstwo, 
Sprawiedliwością – wykorzystywanie stanowiska do szkodzenia 
innym, 
Sądem Bożym – zrujnowanie szczęścia rodzinnego.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...