Skocz do zawartości

MAG


Ada
 Share

Polecane posty

MAG

2cr840o.jpg

 

Symbolizuje:

Studenta, młodego człowieka zaczynającego pracę lub kochanka, artystę o wybitnych zdolnościach.

 

Znaczenie karty pozytywne:

Oznacza początek jakiegoś nowego okresu w życiu, wiara we własne możliwości, doświadczenie wielkości, spontaniczność, umiejętność oddziaływania na innch, inicjatywa, silna wola, silny charakter.

 

Znaczenie karty negatywne:

Niezdecydowanie, kompleks niższości, źle ukierunkowane działanie, utrata pewności siebie, brak przezorności, brak wyczucia, oszustwo.

 

Opis:

Karta MAG wyobraża możliwość nowego początku, nadejście czasu na działanie i wyzwolenie energii. Karta oznacza łatwość dostosowania się do trudnych sytuacji, wszechstronność, mówi , że człowiek posiada w sobie olbrzymie zdolności twórcze oraz inicjatywę. Ponadto symbole czterech kolorów sugerują, że mamy w sobie pokłady siły i energii, ale poszukujący musi dokonać wyboru między umysłem(MIECZE), wyobraźnia(KIJE), sercem(PUCHARY) i ciałem(PENTAKLE). Pozytywnym aspektem tej karty jest siła woli, a negatywnym słaba wola i brak odwagi. Karta często określa twórców, oznacza świadome rozpoznanie zarówno własnych potrzeb jak i możliwości. Karta oznacza dążenia. Realizacja tych dążeń wymaga siły woli i charakteryzuje ludzi realizujących swoje plany w sposób konsekwentny.

 

Karmiczne znaczenie jest przydatne dla osób, które chciałyby poznać swoje poprzednie wcielenie, karmę jak i warunki w jakich żyli i kim byli.

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU PROSTYM:

Zajmowanie się magią, pełnienie funkcji kapłana, bycie wtajemniczonym szamanem, człowiekiem wykształconym, lecz swoją wiedze zachowującym dla siebie, wynalazca, badacz, naukowiec, chęć pozostawienia swojego śladu na ziemi, liczne kontakty z ludźmi, istotna rola przyjaźni w życiu, wskazuje na powiązania w obecnym wcieleniu z osobami, które w poprzednich inkarnacjach były naszymi przyjaciółmi, rozsądne wykorzystywanie posiadanej władzy dla dobra innych i własnego rozwoju, życie spędzone w dostatku i harmonii, dosyć wysoki poziom rozwoju karmicznego.

W połączeniu z: ARCYKAPŁANEM - pełnienie funkcji kapłana panującej ówcześnie religii, RYDWANEM - człowiek, który odniósł sukces jako naukowiec, KSIĘŻYCEM - relacja przyjacielska między osobą pytającą a kobietą, SŁOŃCEM - relacja przyjacielska między osobą pytającą a mężczyzną.

 

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU ODWRÓCONYM:

Brutalne obchodzenie się z ludźmi, nieumiejętność zawierania i rozwijania przyjaźni, brak zrozumienia u rówieśników, skłonność do wykorzystywania innych do swych prywatnych celów, posługiwanie się ludźmi, postawa typu: cel uświęca środki, niechęć do nauki, ignorancja, obżarstwo, opilstwo, dekadentyzm, zajmowanie się czarną magią, rzucanie uroków, oddawanie czci siłom zła, poganin, bałwochwalca, zdrajca, sprzedawczyk, ktoś kto zdradził ideę lub przyjaciela dla pieniędzy, donosiciel, dużo obciążeń karmicznych do odpracowania.

W połączeniu z RYDWANEM - donosiciel, KOŁEM FORTUNY - wydanie przyjaciela na tortury dla korzyści materialnych, DIABŁEM - zajmowanie się czarną magią, wyznawca sił zła.

 

źródło: doris.piwko.pl

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Mag (1) 
W położeniu prostym: zajmowanie się magią, pełnienie funkcji kapłana, bycie wtajemniczonym, szamanem, człowiekiem wykształconym, lecz swoją wiedzę zachowującym dla siebie, wynalazca, badacz, naukowiec, chęć pozostawienia swego śladu na Ziemi, liczne kontakty z ludźmi, istotna rola przyjaźni w życiu, wskazuje na powiązania w obecnym wcieleniu z osobami, które w poprzednich inkarnacjach były naszymi przyjaciółmi, rozsądne wykorzystywanie 
posiadanej władzy dla dobra innych i własnego rozwoju, życie w spędzone w dostatku i harmonii, dość wysoki poziom rozwoju karmicznego. 
Przykładowa postać historyczna: Isaak Newton. 
W połączeniu z: 
Arcykapłanem – pełnienie funkcji kapłana panującej ówcześnie 
religii, 
Rydwanem – człowiek, który odniósł sukces jako naukowiec, 
Księżyc – relacja przyjacielska między osobą pytającą a kobietą, 
Słońce – relacja przyjacielska między osobą pytającą a mężczyzną. 
W położeniu odwróconym: brutalne obchodzenie się z ludźmi, nieumiejętność zawierania i rozwijania przyjaźni, brak zrozumienia u rówieśników, skłonność do wykorzystywania innych do swoich prywatnych celów, posługiwanie się ludźmi, postawa typu: cel uświęca środki, niechęć do nauki, ignorancja, obżarstwo, opilstwo, dekadentyzm, zajmowanie się czarną magią, rzucanie uroków, oddawanie czci siłom zła, poganin, bałwochwalca, zdrajca, sprzedawczyk, ktoś, kto zdradził ideę lub przyjaciela dla pieniędzy, donosiciel, dużo obciążeń karmicznych do odpracowania. 
Przykładowa postać historyczna: Benito Mussolini. 
W połączeniu z: 
Rydwanem – donosiciel, 
Kołem Fortuny – wydanie przyjaciela na tortury dla korzyści materialnych, 
Diabłem – zajmowanie się czarną magią, wyznawca sił zła.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...