Skocz do zawartości
Wróżby i tarot - kartylosu.pl

ROK NUMEROLOGICZNY - jak obliczyć?


Polecane posty

Syrena

LATA NUMEROLOGICZNE

 

Lata Numerologiczne trwają od września do września (w innych systemach, można spotkać się z granicą październik - październik) – czyli rok. We wrześniu rozpoczyna się już kolejny Rok Numerologiczny, czyli badając nasz obecny – do Drogi Życia dodajemy już 2016 rok.

Każdy Rok Numerologiczny rozpoczyna się dokładnie w dniu nowiu księżyca po 4 września – w każdym roku kalendarzowym inaczej.

Teraz sprawdźmy, w jakim jesteśmy aktualnie roku. Obliczenie wykonana, uwzględniając rok kalendarzowy 2015. (UWAGA: Te obliczenia dotyczą poprzedniego Roku Numerologicznego, aby obliczyć aktualny, należy wziąć pod uwagę rok 2016)

 

Droga Życia 1 - Rok numerologiczny: 9

Droga Życia 2 - Rok Numerologiczny: 1

Droga Życia 3 - Rok Numerologiczny: 2

Droga Życia 4 - Rok Numerologiczny: 3

Droga Życia 5 - Rok Numerologiczny: 4

Droga Życia 6 - Rok Numerologiczny: 5

Droga Życia 7 - Rok numerologiczny: 6

Droga Życia 8 - Rok Numerologiczny: 7

Droga Życia 9 - Rok Numerologiczny: 8

 

Przykład: Dodajemy swoją Drogę Życia (jak ją obliczyć znajdziesz tutaj --- viewtopic.php?f=97&t=1587) do nadchodzącego roku kalendarzowego. Przykładowa Droga Życia + nadchodzący rok = 7 + 2016 = 2023

2+2+3= 7

W ten sposób, osoby z Drogą Życia 7, będą w 7 Roku Numerologicznym.

UWAGA, W 2016, wszystkie wibracje Drogi Życia, będą takie same jak Rok Numerologiczny. Zapowiada się wyjątkowy rok, będzie można skupić się na konkretach, wynikających ze swojej misji życiowej.

 

Charakterystyka:

ROK NUMEROLOGICZNY - 1

Nowe możliwości, rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, zawieranie nowych znajomości – ogólny zamęt (pozytywnie), tyle się tu dzieje. Nowe plany i pomysły. W tym czasie zawsze następuje zmiana, a przynajmniej realna możliwość jej dokonania.

 

ENERGIA – ENTUZJAZM – NOWE DZIAŁANIA

W tym okresie najbardziej odczujesz przypływ energii. Pojawią się różne wydarzenia, praktycznie bez żadnego wysiłku z Twojej strony – zwłaszcza te, świadczące o tym, że możesz zacząć „nowe życie”. W tym czasie przepełnia nas energia, entuzjazm, optymizm, a wszystkie drogi, które jeszcze rok temu były pozamykane przed nami – nagle się otwierają. Pojawia się możliwość rozpoczęcia czegoś od podstaw – wprowadzenia realnych zmian nie satysfakcjonującej Cię już sytuacji. Ten okres przynosi sukces i niezależność – pozwala dokonać ogromnych zmian w naszym życiu. Doskonały na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, zmian miejsca zamieszkania, czy pracy. Teraz najważniejsza jest Twoja własna aktywność, ponieważ to, z jakim nastawieniem przejdziesz przez ten Rok, taką właśnie nadasz tendencję całemu cyklowi – na najbliższe 9 lat. Możesz wrócić wstecz pamięcią do Twojego poprzedniego 1 Roku Numerologicznego i przypomnieć sobie jak wtedy było, co można było zrobić, zmienić, a na co zabrakło Ci po prostu odwagi – zrób to teraz! Stoisz przy brzegu i podpłynęła do Ciebie „nowa łódka z nowym żaglem” wystarczy do niej tylko wsiąść i obrać dowolny – odpowiadający Tobie właśnie, kierunek życia i działania. Nie zwlekaj, tylko wsiadaj i odpływaj, prąd Ci sprzyja, później nie będzie już tak łatwo płynąć tam gdzie chcesz – masz niepowtarzalną szansę – wystarczy ją tylko wykorzystać!

 

ROK NUMEROLOGICZNY - 2

Oczekiwanie na wyklarowanie się celów – pierwszych kroków stawianych w poprzednim roku. Tu nie dzieje się nic spektakularnego czy efektywnego. To czas stabilizowania się i relaksu po napięciach poprzedniego okresu.

 

CIERPLIWOŚĆ – OCZEKIWANIE

Ten okres wymaga przede wszystkim zwolnienia tempa, zmniejszenia aktywności, dobrania odpowiedniego towarzystwa – rozpoznania przyjaciół. To czas adaptacji do nowych warunków życia po dużych zmianach, wyciszenia, pracy w grupie – ku wspólnemu celowi, dyplomacji w działaniu i zachowania spokojnej neutralności wobec ewentualnych konfliktów otoczenia. Wskazane jest zadbanie o własne zdrowie – regeneracja sił po poprzednim okresie (znajdź czas na relaks, co teraz jest bardzo wskazane). Podsumowując: podporządkowanie własnej inicjatywy i twórczości grupie.

 

ROK NUMEROLOGICZNY - 3

Pojawiają się pierwsze rezultaty działań podjętych przez Ciebie w 1 Roku i ustabilizowanych w Roku 2. W tym Roku wszelkie nasze działania nie wymagają wielkiego wysiłku. Nie bardzo jeszcze jest się czym chwalić (to dopiero kiełki tego, co zostało zasiane w 1), ale już można dostrzec zapowiedź ewentualnego sukcesu, lub konieczność dokonania przez Ciebie koniecznych poprawek.

 

PRZYJEMNOŚĆ – SZCZĘŚCIE – BEZTROSKA

Ten czas przynosi radość, potrzebę bycia z ludźmi (zabawy), Wzrasta potrzeba Twojej własnej twórczości i komunikacji słownej, potrzeba wyrażania Twoich własnych emocji. Ten rok wzmacnia Twoją potrzebę bycia docenionym w towarzystwie, a przynajmniej zauważonym. Klaruje potrzebę indywidualności, odmienności, wyjątkowości. Teraz koniecznie należy wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi i cieszyć każdą chwilą dnia. Nieś sobą światło i radość.

 

ROK NUMEROLOGICZNY - 4

To czas próby – dzieło zainicjowane przez Ciebie w 1 Roku już teraz domaga się praktycznego wykorzystania. To swego rodzaju konfrontacja teoretycznych założeń i „spontanicznych natchnień” z realiami życia. Czas wytężonej, Twojej własnej pracy nad udoskonalaniem swego dzieła. Może pojawić się możliwość konieczności „walki” o uznanie Twoich własnych dokonań.

 

CIĘŻKA PRACA – OSIĄGANIE CELÓW

To rok pracy. Przyhamowania, konieczna jest praca – systematyczna i metodyczna, podejmowana ze zrozumieniem – postęp możliwy dzięki dużo większemu nakładowi Twoich własnych wysiłków niż oczekiwane zyski. Ten Rok trenuje sztukę rozpoczynania od nowa. Czas przeczekiwania i „pracowitości” w wyznaczonych ramach czasu. Teraz ważniejsza jest dla Ciebie praca od spraw osobistych, rodzinnych. Ten rok nie sprzyja dokonywaniu zmian, a należy zadbać o stabilizację materialną raczej i unikać nagłych „okazji”, wprowadzających zamęt i straty. Powaga i odpowiedzialność – tak teraz działaj.

 

ROK NUMEROLOGICZNY - 5

Uzależniony jest przede wszystkim od poprzedniego Roku – i jeśli został należycie wykorzystany, właśnie teraz pojawiają się pierwsze, znaczące sukcesy. W przeciwnym razie, niejedną „kwestię” w życiu należy rozpocząć od nowa. W tym Roku wymagane jest od nas podejmowanie ważnych i jednoznacznych decyzji, których skutki będą długofalowe.

 

ZMIANY – ROZMAITOŚCI – NIESPODZIANKI

To przede wszystkim wynagrodzenie poprzedniego Roku. W tym czasie dominują podróże, ruch, zmiany, realizacja potrzeby wolności i niezależności, doświadczanie przestrzeni – dzika energia twórcza i potrzeba przygody. Należy dosłownie łapać okazje w locie, ale i unikać podejmowania zbytniego ryzyka, rozpraszania uwagi i działań, a wszelkie dokumenty podpisywać z rozwagą.

 

ROK NUMEROLOGICZNY - 6

Nasze dzieło, zaczyna już żyć swoim własnym życiem – teraz już bez naszego udziału. To, co robimy, stanie się w jakimś stopniu własnością publiczną. Jeśli wcześniej wszystko było w porządku – to najprzyjemniejszy moment w naszym życiu, gdy bez większego wysiłku z naszej strony, zbieramy pierwsze poważniejsze owoce naszego trudu. Tutaj rodzą się również zalążki pomysłów na następny cykl (kolejny 1 Rok Numerologiczny).

 

DOM – RODZINA

To czas życia rodzinnego, tworzenia ogniska domowego przez wycofanie na dalszy plan własnych ambicji i aspiracji. To również czas dążenia do równowagi pomiędzy dawaniem, a braniem – czas harmonijnego działania. Tu często wszystko wraca do równowagi. To czas odpowiedzialności za rodzinę.

 

ROK NUMEROLOGICZNY - 7

Tu zaczynasz stawiać sobie pytania, zastanawiać się nad sensem dokonywanego przez Ciebie dzieła. Pojawia się konieczność nadania znaczeń wszystkiemu, co do tej pory robiliśmy. Jeżeli pojawią się nasze wątpliwości, co do efektów/sensu naszych działań, konieczna jest odbudowa poczucia naszej własnej wartości i dużo wyrozumiałości względem siebie.

 

NAUKA – MĄDROŚĆ – ROZWÓJ WEWNĘTRZNY

To czas wycofywania się do swojego wnętrza. Poszukiwanie czasu dla siebie, miejsca odosobnienia, kontaktu z naturą – aby się wyciszyć, uspokoić, rozmyślać, kontemplować, medytować. Czas wycofywania się z otoczenia, czas „samotności”.

 

ROK NUMEROLOGICZNY - 8

Żniwa – okres największych sukcesów, jakie dzięki „dziełu” rozpoczętemu w 1 Roku możemy osiągnąć. Teraz uświadamiamy sobie naszą rzeczywistą siłę.

 

PIENIĄDZE – NAGRODY

Zbieramy to, co zasialiśmy dotychczas. Okres sukcesów materialnych, będących efektem naszych własnych wcześniejszych wysiłków, podjętych decyzji i konsekwencji w działaniu. Jeżeli pojawia się coś niemiłego, wróć myślą wstecz, czy przez przypadek nie wróciło to do Ciebie – to żniwa, nie zapominaj o tym.

 

ROK NUMEROLOGICZNY - 9

Czas rozstawania się ze „starym”, robienia miejsca nowemu – czy to sposób bycia, działania, związki międzyludzkie – wszystko, co nie przyda nam się już w życiu, co straciło już swą ważność i odegrało swoją własną w naszym świecie.

 

OCENA – „GENERALNE PORZĄDKI”

To Rok kończenia starych spraw i związków – oczyszczania z przeszłości. Należy ze zrozumieniem przyjąć ewentualne odejście przyjaciół, zmiany miejsca zamieszkania, zmiany warunków życia. Ten okres przygotowuje nas do nowego, innego, twórczego okresu w naszym życiu. To czas refleksji nad poprzednimi ośmioma latami i marzeń o przyszłości. Właśnie teraz zastanów się jak chcesz żyć dalej – oceń otaczającą Cię rzeczywistość i rozstań się z wszystkim, co nie odpowiada Twojej nowej wizji świata. To bardzo ważne, aby właśnie teraz pozwolić odejść „staremu”, aby w pełni wykorzystać nadchodzący, nowy – „czysty” czas. Wyobraź sobie, że niesiesz dwie olbrzymie walizki, już za chwile odjeżdża Twój pociąg (1 Rok), Ty jednak jesteś jeszcze daleko od niego, czujesz ciężar Twego bagażu (przeszłości), a tu nagle trzeba przyspieszyć – jak będzie łatwiej? Z tymi walizami czy bez nich – wiesz, co zawierają i wiesz, czego po ich zawartości możesz się spodziewać, ryzykujesz, jasne – tym, że je zostawisz i zostaniesz z pustymi rękami, tak? Ale wiesz też, że rzeczy, które taszczysz ze sobą już do niczego Ci się nie przydadzą, więc podejmij decyzję i zostaw je, będzie Ci łatwiej w dalszej wędrówce – zaufaj! Wszystko, czego potrzebujesz masz w sobie. Masz niepowtarzalną szansę już wkrótce zacząć wszystko od nowa – nie zmarnuj jej! Może też być tak, że będzie to jeden z najpiękniejszych okresów w Twoim życiu – on męczy, jeżeli kurczowo trzymamy się starego, ale jeśli jesteś osobą, która na bieżąco kończyła i pozwalała odejść wszystkiemu, co „chciało”, wówczas nie nagromadziło się tyle „śmieci” i ten czas upłynie na podróżach, a nawet miłych niespodziankach, wróci całe dobro, jakie świat otrzymał od Ciebie.

 

solaris-rozwojosobisty.pl

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Każdy z nas jest już w nowym roku numerologicznym, który zaczął się we wrześniu 2014 i potrwa do września 2015 roku. Kto jeszcze nie obliczył swoich lat warto policzyć a przy okazji sprawdzić czy coś z poprzednich się sprawdziło

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...

Zaczął się nowy rok numerologiczny, więc warto sobie obliczyć. Kto jeszcze tego nie zrobił to zachęcam. Ja jestem z drogi 3 i weszłam w nowy rok numerologiczny też 3

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również zachęcam! Tutaj jest super ułatwienie, bez szerszych obliczeń, a znając tylko swoją liczbę drogi życia można dowiedzieć się w którym roku numerologicznym jesteśmy.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

jestem numerologiczna 4 i jestem w 4 roku numerologicznym, jesli dobrze licze 4+2016, az do września.

to z wieksza sila ta praca :D

i w 6 osobistym, ciekswie bardzo

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, w 2016 Rok Numerologiczny, dla każdej wibracji drogi życia będzie taki sam :)

Tak naprawdę wyzwania, to co będzie się działo na zewnątrz Ciebie będzie się pokrywać z tym jaka jesteś, jakie są Twoje przyzwyczajenia, cechy charakteru. Natomiast wydarzenia wewnętrzne, będą troszkę odmienne i to raczej nimi będziesz bardziej zainteresowana i na nich skupiona.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...
Dziewczyny moja data 16.08.1982 czy ja kończę 9 rok numerologicznym czy zaczynam bo ja już mam dość <stres><nerwy>

Tefigi Jesteś numerologiczna 8, więc obecnie jesteś w roku 9, nowy rok numerologiczny zaczyna się we wrześniu <myśli> 20 września i wtedy wszystkie 8, zaczynają od nowa. Będzie dobrze <kwiatek> też jestem 8 i mam już dość. Byle do września <czas>

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...