Skocz do zawartości

prośba o spojrzenie na interpretację rozkładu


Haniel

Polecane posty

Witam Kochani

prośba do Was o spojrzenie na interpretację rozkładu

pytanie było o przyszłość relacji - to dopiero jej początek ale bardzo intensywny jak twierdzi pytająca, i która czuje, że znalazła bratnią duszę dlatego chce wiedzieć czy przeczucie ją nie myli

Wylosowałem 3 karty (1 - co jest, 2 -co będzie, 3- wróżba, wynik, odpowiedź na pytanie ), wyszły :

Kochankowie - Arcykapłanka - Słońce

 

Ogólnie interpretuję to jako bardzo dobrą wróżbę

Kochankowie to bycie razem, wzajemne przyciąganie czyli potwierdza się to co mówiła pytająca

Słońce na wyniku wskazuje, że relacja ma wspaniałą przyszłość i będzie to szczęśliwy związek (lepszej karty w WA nie ma)

Zastanawia mnie tylko ta Arcykapłanka ....

 

Dlatego będę ogromnie wdzięczny za jakieś podpowiedzi

 

Pozdrawiam gorąco :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcykapłanka na pytanie co będzie, wg mnie mówi " przecież cały rozkład miał być o przyszłość relacji" - karta trzecia tak jakby odpowiada na to pytanie

a tak ogólnie to  nie ma czasu/ okresu na który padło pytanie, zatem może mówić o przejściowym okresie pomiędzy co jest, a wynikiem, Kapłanka jest zamknięta w sobie, nie jest "napaloną" nastolatką, bada, przygląda się, analizuje, a jej dwie kolumny (czarna i biała) mogą pokazywać zmienność zdarzeń, raz lepiej raz gorzej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...