Skocz do zawartości

sen o szukaniu kogoś


Joa12

Polecane posty

Witam,może jest tu ktoś kto pomoże mi zinterpretować mój sen. Często powtarza mi się sen, że szukam pewnego mężczyzny na jawie wiem kim ta osoba jest i często śnię o tym, że go szukam w innym mieście, (jest to głównie miasto z którego ten mężczyzna pochodzi) chodzę ulicami, lub po jakiś sklepach i go wypatruję... w śnie bardzo zależy mi na tym aby go odnaleźć ale bezskutecznie. Co taki sen może oznaczać? :) z góry dziękuję jeśli, ktoś zechce podać interpretacje. Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zapytam jakie są Wasze relacje w rzeczywistości? Czy w ogóle macie jakieś relacje, czy tylko wiesz, że on istnieje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś mieliśmy okazję się poznać...mieliśmy się ku sobie ale nie spróbowaliśmy relacji razem...(tak to mogę ująć w skrócie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam w końcu temat ;)

Jeśli w życiu realnym nie myślisz o nim, zaakceptowałaś to co się wydarzyło kiedyś jako było minęło, trudno i nie wróci, to sen oznacza, że powinnaś sobie o nim przypomnieć i spróbować go odszukać, nawiązać kontakt choćby nawet za pomocą internetu. Natomiast jeżeli myślisz czesto o nim, zastanawiasz się nad tym co by było, gdyby wtedy wyszło inaczej, to te rozmyślenie przechodzą także na sferę marzeń sennych, nie tylko w dzień ale i w nocy masz jego obraz w pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci za interpretacje, jak mi przyśni się jeszcze raz... to będę musiała go faktycznie odszukać i wygadać mu, że w nocy mi spać nie daje, hehe. :) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joa12, a może ten sen nie dotyczy tego pana bezpośrednio a Twoja podświadomość nakierowuje Ciebie na jego cechy, charakter, osobowość? Może to Ci się u niego podobało, przyciągało Twój wzrok, nie wygląd zewnętrzny, ale wewnętrzny i te cechy są tymi, które lubisz u mężczyzn i właśnie z takim mężczyzną jak on chciałabyś być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może we śnie przejawia się swego typu żal, że znajomość w sumie zakończyła się na poznaniu. Może mieliście szansę na chociażby poznanie się i ją zmarnowaliście i teraz może powinniście (tak jak Marika wspomniała zresztą) rzeczywiście się na nowo odnaleźć i i odnowić tą znajomość.

 

W sumie razem z Mariką mamy podobne skojarzenia - najpierw napisałam później przeczytałam wypowiedzi, aby się nie sugerować innymi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...