Skocz do zawartości

Obliczanie prognoz


Anika

Polecane posty

Teraz podam sposób na szybkie obliczenie prognozy dla danego zdarzenia lub uzyskania odpowiedzi na

zadane pytanie.

 

■ Notujemy dokładną godzinę:

np. 9.56 lub 23.12

 

■ Notujemy dzień i miesiąc, w którym zadaliśmy

pytanie lub miało miejsce konkretne zdarzenie:

np. 6.06 lub 14.10

■ Notujemy całą datę:

np. 6.06.1986 r. lub 14.10.1987 r.

następnie obliczamy w następujący sposób:

■ 1. redukujemy godzinę do pojedynczej cyfry

Przykłady:

A.: 9.56 = 9 + 56 = 65/11/2

B.: 23.12 =23+ 12 = 35/8

 

■ 2. redukujemy dzień plus miesiąc

Przykłady:

A.: 6.06 = 6 +6 = 12/3

B.: 14.10 = 14 + 10 = 24/6

 

■ 3. dodajemy te dwie zredukowane cyfry (obliczone w pkt. 1 i 2) i otrzymujemy liczbę zdarzenia lub

odpowiedź na pytanie.

Przykłady:

A.: 2 + 3 = 5

B.: 8 + 6 = 14/5

 

■ 4. redukujemy w ten sam sposób całkowitą datę.

Przykłady:

A.: 06.06.1986 = 6 + 6 + 1+9 + 8 + 6 = 36/9

B.: 14.10.1987 = 14+1+1 +9 + 8 + 7 = 40/4

 

Otrzymujemy w ten sposób liczbę określającą tło danej sytuacji, cel i sens zdarzenia lub kierunek wskazywany

przez odpowiedź na nasze pytanie

■ 5. dodajemy dwie ostatnie zredukowane liczby

Przykłady:

A.: 5 + 9 = 14/5

B.: 5 + 4 = 9

 

Ta liczba daje syntezę, rezultat ostateczny

 

INTERPRETACJA:

Uwaga: nie jest ważne, czy zegarek się spieszy czy późni. Należy zanotować godzinę w momencie stawiania pytania.

[1] Nowy początek; sukces; możliwość awansu, przywództwo, zmiana kierunku, inicjatywa; ewolucja,

potwierdzenie, akcja, oryginalność, siła, mężczyzna, niezależność.

 

[2] Dwoistość, dwie możliwości lub propozycje, opozycja, przeszkoda, konieczna jest dyplomacja i skorzystanie z

własnej intuicji, dopełnianie, czekanie, wyobraźnia, kooperacja, związek, stowarzyszenie, kobieta,

dojrzewanie, macierzyństwo, dom, niezdecydowanie, receptywność, pasywność, zależność.

 

[3] Sukces, ekspansja, spełnienie, szczęście, dobra wiadomość, atmosfera sprzyjająca twórczości, dzieciom;

radość, entuzjazm, pozytywny rozwój, wyobraźnia, pisarstwo, komunikacja, wyrażenie siebie, romans,

piękno, przyjemności, towarzyskość, magnetyzm.

 

[4] Trudności, przeszkody, opóźnienie, konieczność zdyscyplinowania i dokładności, wytrwałości,

cierpliwości, wytrzymałości, porządku; zmysł praktyczny, metoda, praca, konstrukcja, materia,

koncentracja.

 

[5] Zmiana, niespodzianka, ruch, rozproszenie, przygoda, ciekawość, wolność, nowe źródła inspiracji, nowa

szansa, spotkania, związek seksualny, umiejętność adaptacji, podróż, komunikacja, list, książka, awans,

spekulacja, zabawa, odpoczynek.

 

[6] Szczęście i miłość rodzinna, dom, służenie innym, podjęcie odpowiedzialności, współczucie, rada,

wyzdrowienie, twórczość, równowaga, związek, dziecko, nauczanie, wybór do dokonania, decyzja

(rozsądzenie stron), życie małżeńskie.

 

[7] Opóźnienia, samotność, wycofanie się, cisza, introspekcja, zajęcie się sobą, autoanaliza, bilans do

zrobienia, poddanie w wątpliwość, odpoczynek, wakacje, pielgrzymka, inspiracja, twórczość, choroba,

szpital, ewolucja duchowa.

 

[8] Konieczność transformacji, trudność do pokonania, poszukiwanie równowagi, sprawiedliwość, władza,

pieniądze, sprawy materialne, karma, wypadek, choroba, próba, cierpienie, odpowiedzialność,

rekompensata finansowa, panowanie nad sobą, właściwa ocena, wzrost i ekspansja w życiu zawodowym,

organizacja, zbieramy skutki naszego postępowania, mistycyzm.

 

[9] Opóźnienie, ewolucja, miła niespodzianka, cierpliwość, współczucie, tolerancja, cel osiągnięty po

długim oczekiwaniu, długie dojrzewanie, coś, co się spełnia, miłość, wolny związek, służba innym,

pomoc, inspiracja, intuicja, twórczość artystyczna, media, szczodrość, altruizm, cel uniwersalny.

 

Podliczby o wysokiej wibracji (11, 22, 33,44) mówią o szczególnym darze, talencie, który pomoże w

realizacji waszych projektów.

 

Podliczby 10, 13, 14, 18, 20 zwykle przynoszą zmiany, istotne przeobrażenia w dziedzinie, której dotyczy

pytanie.

 

Podliczby 14, 17, 19, 21 zapowiadają szczęście związane z protekcją i opieką, pozwalając zrealizować to,

czego potrzebujemy.

 

PRZYKŁAD:

 

29 sierpnia o godzinie 19.55 stawiamy pytanie: „Czy otrzymam wkrótce spodziewaną propozycję pracy?"

■ 1. 19.55 = 19 + 55 = 74/11/2

■ 2. 29 sierpnia = 29 + 8 = 37/10/1

■ 3. Dodajemy dwie znalezione w redukcji liczby: 2 + 1=3

Dodanie podliczb 11 i 10 ukazuje szczęśliwą liczbę 21. Na tym etapie już możemy dać pozytywną odpowiedź.

■ 4. 29 sierpnia 1986 = 29 + 8+1 +9 + 8 + 6 = 61/7

Spodziewany kontrakt dotyczy działalności twórczej. Siódemka jako liczba inspiracji twórczej w połączeniu z

liczbą 21 (realizacja, spełnienie pragnień) informuje o rozwoju kariery zgodnej z predyspozycjami osoby

pytającej.

■ 5. Suma liczb uzyskanych w działaniach pkt. 3 i 4:

3 + 7 = 10/1

Uzyskany wynik oznacza sukces powodujący zmianę w życiu. Synteza jest pozytywna.

 

Źródło: Natasza Czarmińska "Liczby losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Super sprawa dla tych nie umiejących czytać karty, właśnie sprawdziłam z nurtujacym mnie pytaniem i jestem pełna nadzieji i wiary, wiem, że idę w dobrym kierunku. Dziękuję <brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa dla tych nie umiejących czytać karty, właśnie sprawdziłam z nurtujacym mnie pytaniem i jestem pełna nadzieji i wiary, wiem, że idę w dobrym kierunku. Dziękuję <brawo>

Powodzenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...