Skocz do zawartości

Medium Coeli i Imum Coeli


Anika

Polecane posty

Medium Coeli, czyli "szczyt nieba", to punkt górowania planet w naszym horoskopie. Jeśli jakaś planeta przebywa w Medium Coeli w horoskopie dla pewnej daty i godziny i pewnego miejsca oznacza to, że znajdowała się ona wysoko nad horyzontem dla osób znajdujących się w tym miejscu.

 

Ten punkt horoskopu związany jest z ambicją, karierą, planami i osiągnięciami życiowymi. Reprezentuje on również sposób w jaki człowiek zużywa swoją energię i na co poświęca czas. Planety położone w tym punkcie horoskopu oraz aspekty z nim związane pozwalają również ustalić czy i jak wysiłki nasze zostaną docenione lub czy też będziemy obciążani winą za nieudane przedsięwzięcia. Analiza położenia Medium Coeli pozwala też wskazać zajęcia, które dają największe szanse powodzenia i ku którym człowiek jest powołany.

 

Imum Coeli, zwany inaczej "dołem nieba", bądź "nadirem", związany jest z naszym wnętrzem, tożsamością i korzeniami. Pokazuje to co w nas jest ukryte i niewidoczne dla innych. Związany jest również z naszą potrzebą bezpieczeństwa, domem i tradycjami, w których wyrośliśmy. Energie planet, które znajdują sie w Imum Coeli mogą ujawniać się skrycie i inni ludzie mogą ich nie dostrzegać. Podobnie osiągnięcia na które mamy szanse z powodu obecności tych energii mogą nigdy nie zostać zauważone i docenione.

 

 

Źródło: horoskopium

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Od kilku dni próbuję znaleźć informację na temat tego jak prawidłowo wybrać strefę czasową do kosmogramu i nie mam pojęcia ;(

 

Może ktoś pomoże?

 

Bo w zależności od tego w którym generatorze wpisuje dane, Linia MC i IC pokazuje się odwrotnie (!)

 

HELP ;(

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między innymi, na tej stronie :

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?nhor=2&btyp=w2gw&rs=3&usechpref=1

tak : astro_w2gw_01_natalia.26027.5929.gif

 

ale np na tej stronie http://www.astrowin.org/online_calcs_db/scripts/natal.php mój kosmogram wygląda zupełnie odwrotnie :D próbowałam wkleić obrazek ale adres obrazka za długi jest ;]

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...