Skocz do zawartości

Podwójna Linia życia


Mala_Mi

Polecane posty

Zastanawiam się co to oznacza, gdy ktoś ma podwójną linię życia. Macie jakieś sugestie?

Pytam oczywiście bo posiadam własnie taką podwójną linie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odchodząc od gotowych znaczeń, podwójna linia życia wskazuje na osobę o bogatym życiu wewnętrznym - rozwijaniu się, poszukiwaniem odpowiedzi na wiele nurtujących pytań dotyczących świata, ludzkości, ogólnie rozwój duchowy. Może także wskazywać na podwójne życie - dziś to ładnie widać - niektórzy mają życie nie tylko w realu, ale i w internecie, jeden człowiek, ale tak naprawdę dwoje różnych ludzi, gdyż często w internecie udoskonalamy swoje cechy, nie widać kim tak naprawdę jesteśmy, mamy idealne życiorysy, chcemy być "kimś". Ale również podwójna linia życia może być rozumiana jako podwójne życie w sensie dosłownym - dwie rodziny (żona/kochanka, mąż/kochanek) albo przeszkoda, w pełnym zaangażowaniu się w swoje życie, ze względu na kogoś dla Nas bliskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ja zauważyłam, że moja linia życia ma na końcu jakieś odnogi, w dodatku 3, z tym że jedną tworzą przerywane, cienkie linie. Jakoś wcześniej nie zwracałam na to uwagi, może dlatego, że nie były tak widoczne, jak teraz. Mariko co to może oznaczać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja zauważyłam, że moja linia życia ma na końcu jakieś odnogi, w dodatku 3, z tym że jedną tworzą przerywane, cienkie linie. Jakoś wcześniej nie zwracałam na to uwagi, może dlatego, że nie były tak widoczne, jak teraz. Mariko co to może oznaczać?

Może chodzi o te odgałęzienia? http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=124&t=81

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłam, że moja linia życia ma na końcu jakieś odnogi, w dodatku 3, z tym że jedną tworzą przerywane, cienkie linie. Jakoś wcześniej nie zwracałam na to uwagi, może dlatego, że nie były tak widoczne, jak teraz. Mariko co to może oznaczać?

Może chodzi o te odgałęzienia? http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=124&t=81

 

Wygląda na to, że tak. To oznacza zmiany w życiu i biedę na starość? Czyli niezbyt dobra prognoza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Sapsal napisał:
Marika napisał:
Sapsal napisał:
Ja zauważyłam, że moja linia życia ma na końcu jakieś odnogi, w dodatku 3, z tym że jedną tworzą przerywane, cienkie linie. Jakoś wcześniej nie zwracałam na to uwagi, może dlatego, że nie były tak widoczne, jak teraz. Mariko co to może oznaczać?

Może chodzi o te odgałęzienia? http://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=124&t=81

 

Wygląda na to, że tak. To oznacza zmiany w życiu i biedę na starość? Czyli niezbyt dobra prognoza.

Tak naprawdę to ja nie mam pojęcia <bezradny> Najlepiej nie tworzyć samospełniającej się przepowiedni i albo myśleć, że będzie dobrze albo w ogóle o tym nie myśleć i spokojnie układać sobie życie  <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...