Skocz do zawartości

Sen o pracy w porcie


llenadefe:)

Polecane posty

Dzisiejszej nocy miałam bardzo dziwny sen, który za bardzo nie wiem co może oznaczać, wiec postanowiłam się z Wami podzielić, dopóki nie zapomnę <haha2>

Sen był stosunkowo dziwny i chaotyczny, dlatego sama do końca nie wiem, o co w nim chodziło.

Jak w rzeczywistości, szukałam ofert pracy zagranicą, i dostałam odpowiedź twierdzącą.

Miałam pracować w jakimś porcie, tyle tylko wiem, nie wiem co tam miałam robić...

W każdym bądź razie to miała być praca na 3 miesiące w okresie wakacyjnym, zarobki stosunkowo dobre ale nie byłam przekonana, bo w tym regionie było strasznie zimno, a ja jestem ciepłolubna :D

I tak się biłam z myślami - z jednej strony perspektywa wyjazdu i zarobku, z drugiej własne "uprzedzenia". Summa summarum chyba zdecydowałam się przyjąć tę pracę...

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace można interpretować dosłownie, jako podjęcie nowej albo czekający Cię wysiłek. Port - to taki bezpieczny ląd, po przebyciu rejsu, na niespokojnym, niebezpiecznym morzu.

Twój sen bardziej pokazuje że Twoje życie się uspokoi, znajdziesz zajęcie, prace która nie tylko zapewni Ci dobre warunki finansowe ale i przyniesie do Twojego życia szczęście. Lub to jest odpowiedź na Twoje kroki podjęte w życiu, związane z szukaniem pracy - wtedy będzie to wskazówka że dobrze robisz, jesteś na właściwej drodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale super pozytywna interpretacja :) Dziękuję ^.^

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...