Skocz do zawartości

Twój ulubiony znak zodiaku


Marika

Polecane posty

  • 7 months later...

Przede wszystkim Strzelcy i Byki :) Tak, tak, tak :D Cieple, fajne, wspierające znaki. Strzelcow lubię za radość i energię, szeroki umysl, Byków też za powagę i że zawsze wiedzą, czego chcą, nie poddają się :)

Potem też uwielbiam Raki i Lwy :) Raków za ciepło, piękne emocje i twórczość, bycie taka duszą - rodziny, grupy :) Lwy za charyzmę, silny charakter, zdolności liderskie i takie delikatne dramaty :D

Również uwielbiam tajemnicze, magnetyczne Skorpiony, i artystyczne, dyplomatyczne Wagi. Do tego jeszcze dodam Ryb i Bliźnięta - dogadamy się :)

Nagorzej chyba jest z Pannami i Wodnikami,l. z Baranami I Koziorozcami zależy od reszty układu, w ogóle uważam, że trzeba mimo wszystko całe kółko oceniać - nie tylko znaki Słoneczne ;) I patrzeć na aspekty i wszystkie elementy w synastrii :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja jestem Bliźniakiem i najlepiej dogaduje się z rybami i strzelcem. I tutaj mówię o przyjaźni :)

Jeżeli chodzi o związki - z rakiem zawsze była jakaś tragedia na zasadzie miłość i nienawiść :) Za to z baranem, bykiem i bliźniakiem całkiem spoko :)

Nie przepadam też za skorpionami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Jestem Wodnikiem, moi najlepsi przyjaciele to też zazwyczaj Wodniki, ale całkiem dobrze idzie mi też budowanie relacji z Pannami, Koziorożcami i Bykami. Wieloletnie doświadczenie potwierdza, że absolutnie nie dogaduję się ze Strzelcami, zwłaszcza mężczyznami, choć często mnie do nich ciągnie romantycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jestem Skorpionem, zawsze dobrze dogadywalam sie z innymi skorpionami, ale moj najlepszy, najwierniejszy przyjaciel to lew.

Pierwsza i najwieksza milosc przezylam z Rakiem, ale serce najbardziej zlamal mi facet spod znaku Panny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...