Skocz do zawartości

6 Denarów


Ismena
 Share

Polecane posty

6 Denarów

69.jpg.9d3d7f0799f663efe8496e4e2aa06d98.jpg

Los będzie nam sprzyjał zarówno w przedsięwzięciach finansowych, jak i towarzyskich, w tym uczuciowych i rodzinnych. Ta ostatnia obdarzy nas szczególnym zaufaniem i dowodami szacunku. Wiele oczywiście będzie zależało od naszej postawy.

 

Szóstka monet to karta, która oznacza pomoc i szansę powodzenia. Jako ziemska szóstka jest kartą stabilności i łatwości nawiązywania kontaktów. Będąc siedemdziesiątą, kolejną kartą talii, jest też siódemką, co wskazuje, że nadchodzi szczęśliwy czas, by zrealizować swe życiowe marzenia.

 

Los będzie nam sprzyjał zarówno w przedsięwzięciach finansowych, jak i towarzyskich, w tym uczuciowych i rodzinnych. Ta ostatnia obdarzy nas szczególnym zaufaniem i dowodami szacunku. Wiele oczywiście będzie zależało od naszej postawy. Przydatna okaże się skromność, otwartość na prośby i potrzeby bliskich osób, skłonność do pomocy, poświęcenia. Nie powinniśmy również lekceważyć rad, które płyną z ust ludzi nam życzliwych, a w dodatku znających się na rzeczy. Każda pomoc może się przydać. W sumie mimo dodatkowych obowiązków i być może niedogodności, korzyść przyniesie prezentowanie postawy pełnej empatii i dobrej woli.

 

Gdy wyciągniemy Szóstkę Denarów

W towarzystwie kart pomyślnych czeka nas okres spokoju, nawet dobrobytu, poczucie spełnienia i samozadowolenia. Panująca atmosfera zgody oraz zaufania pozwoli na wyjaśnianie wielu wcześniejszych nieporozumień i wzajemne ich wybaczanie. Wskazany jest wspólny odpoczynek, najlepiej wyjazd i pogłębianie więzi. Jest to tym bardziej koniecznie, że poprzednie relacje nie wyglądały najlepiej, choć nie oznacza to, że były całkiem złe. Prawdopodobnie mieliśmy zbyt mało czasu dla tych, na których powinno nam zależeć, może padły kiedyś niepotrzebne słowa, albo miał miejsce lekkomyślny postępek. Karta sugeruje, że najgorsze jest za nami.

 

W otoczeniu kart mniej przychylnych możemy wprawdzie spodziewać się sukcesu, ale na powszechne szczęście i spokój trzeba jeszcze poczekać. Jakieś zadry jeszcze tkwią i trzeba je będzie powoli i konsekwentnie leczyć oraz łagodzić. Nawet poprawa stosunków będzie miała charakter bardziej kredytu zaufania i ostrożnego przyglądania się postanowieniu poprawy, niż ostatecznego wybaczenia.

 

Niepotrzebnie budzi to w nas poczucie odrzucenia chęci porozumienia, bo tak naprawdę wina leży po naszej stronie. Rozbudzenie poczucia żalu przez nieco naruszoną miłość własną nie jest tu najlepszym wyjściem. Spróbujmy na razie określić zakres porozumienia, pozostawiając rozbieżności upływowi czasu i związanego z tym osłabienia pretensji, jeśli nie zapomnienia to wybaczenia. Niech inicjatywa wyjdzie również od nas. Pamiętliwość nie sprzyja niczemu, a jedynie zaskorupia problem, z którym później trudniej sobie poradzić.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

fkczs4.jpg

 

Znaczenie karty 6 Denarów:

 

Wzajemność, dawanie i branie, udzielanie pomocy komuś, lub pomoc, którą otrzyma osoba pytająca. Karta może wskazywać na otrzymanie zapomogi, stypendium, w przypadku osób pracujących, wzrost dochodów. To także poprawa warunków życia, branie udziału w różnego rodzaju akcjach społecznych, sukcesywna spłata długów, zaliczka, nagroda. Może także oznaczać anulowanie długu.

 

Źródło: Tarot - Arkana Małe

 

6 Denarów - rodzinny sukces materialny, korzystne transakcje handlowe, biznes rodzinny, zakup domu, modernizacja mieszkania, umiejętne zarządzanie majątkiem.

 

6 Denarów (odwrócona) - zawiść powodująca straty materialne, wykorzystywanie finansowe, nierozsądne inwestycje, trudności materialne w rodzinie, niepewny interes.

 

Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Upiększanie domu, dostatnie życie (dom pod miastem, działka), zakup nieruchomości, wykwintne spotkania towarzyskie, dobrobyt, hojny gest, wspieranie innych (działania charytatywne), elegancja w ubiorze, dobry gust. Praca lub życie w bliskim emocjonalnie zespole.

 

W negacji - skłonność do zaciągania długów lub wysokich pożyczek, pożądanie cudzej własności i cudzej żony, zazdrość, duże wydatki na rodzinę, dwulicowość W kontaktach z krewnymi, zagrożenie nierozsądnymi inwestycjami, niepewny interes.

Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...