Skocz do zawartości

sen o basenie i wodzie

Polecane posty

Często śni mi się basen ( kompleks basenowy) i woda jeśli ma to znaczenie to woda jest niebieska i czysta. W wodzie czuję się jak ryba w wodzie, przyjemność sprawia mi pływanie i skoki do niej. Oprócz mnie w śnie jest dużo ludzi pływających. Dodam, że sny tego typu bardzo często mi się powtarzają, że pływam w basenie. Co to może oznaczać? Zapraszam do interpretacji:)

Dla mnie woda (co prawda w szczególności deszcz:D) ma znaczenie oczyszczające. Uważam, ze te sny przedstawiają Twój stan ducha lub może jeszcze inaczej - powinnaś postawić na wewnętrzne oczyszczenie. Gdy to się stanie będziesz po prostu szczęśliwsza i radośniejsza, zobaczysz, że wszystko zaczyna się układać i sklejać ze sobą. Generalnie ten sen jest pozytywny, ale najważniejsze zawsze są Twoje odczucia związane z nim

Basen

Basen oznacza ważne zmiany w sprawach uczuć i związków. Kąpać się w nim - zapowiedź nowych znajomości. Pusty basen - tęsknisz za nowym związkiem, osoba z którą jesteś, nie daje ci wystarczającej ilości ciepła i miłości. Mieć go w domu - pragniesz uporządkować swoje życie uczuciowe, ale nie wiesz jak.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Nic raczej nie rozpoczyna się samo z siebie. To jest, że tak powiem stan umysłu. Sama musisz zweryfikować co jest dla Ciebie ciężarem, co warto zmienić być może i w sobie, o czym zapomnieć i pracować nad tym :)

woda odzwierciedla stan Twojej duszy. Czujesz się przyjemnie, lubisz pływać, bawić się w wodze, jest to dobry znak. Ogólnie idziesz właściwą drogą, spełniasz swój ziemski plan. Inne osoby w basenie to inaczej inni ludzie w Twoim życiu. Może z kimś z tych ludzi znasz się lub szczególnie lubisz z tą osobą pływać? Zwróć uwagę także na dominujące kolory na przykład strojów kąpielowych.

Dziękuję za interpretacje. Jeśli chodzi o sen to zwykle w nim nie skupiam się na strojach kąpielowych, ale dostrzegam sporo obcych mi ludzi, czasem są w śnie przy mnie znane mi z życia ludzie ale większą i spora część to są nieznajomi. Istotne dla mnie po przebudzeniu jest fakt, że uwielbiam pływać, sprawia mi to przyjemność ☺

Joa12 zależy jak Ty na to patrzysz, co Ty sama myślisz o tym śnie i tych symbolach. Bo to był Twój sen, Ty składając go w całość, niczym układankę możesz wyłonić ukryty sens. Skup się na tym snie, wypisz sobie symbole i spróbuj intuicyjnie je zinterpretować. Używaj własnych odczuć.

Zmierzając do tych marzeń - masz takie marzenia? Widzisz że ten opis pasuje? Masz wiele marzeń, do spełnienia? Jeśli tak, to nie pozostaje Tobie nic innego, jak tylko je przeanalizować, wyłonić jedno i zacząć robić coś żeby je spełnić. Później kolejne i następne, aż spełnisz wszystkie. Gdy podejmiesz ten krok, to na pewno i w Twoim życiu zaczną pojawiać się nowe okoliczności, które mogą przyspieszyć proces spełniania marzeń. :)

Spróbuj po kolei je spełniać :)

Jeszcze dodam, bo wczoraj nasunęła mi się pewna refleksja na temat snów, w ktorych pojawia się woda. Woda, to zarówno symbol dobra jak i zła. Za pomocą wody można się umyć, ale woda bywa tez niebezpieczna - powódź.

Oprócz oczyszczenia, może też być czegoś kres, koniec, zakończenie pewnego rozdziału.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...