Skocz do zawartości

Rozkład na życie uczuciowe


free.hugs

Polecane posty

Mądre Głowy, pomóżcie w interpretacji rozkładu <kwiatek>

 

Zrobiłam rozkład na moje życie uczuciowe.

 

Najpierw rozkład ogólny na 3 karty, potem uzupełnienie na 9 kart.

 

Czy w ciągu 12-stu miesięcy spotkam nową miłość?

 

rozkład na 3: Karta główna - król mieczy, uzupełnienie paź mieczy, rycerz denarów

rozkład na 9:

1. Czy jestem gotowa na nowy związek - sąd ostateczny

2. Gdzie go mogę poznać? 10 pucharów

3. Kiedy to może nastąpić? śmierć, 6 mieczy

4. Co zrobić, aby zwiększyć szanse na poznanie tej osoby? świat

5. i 6. Kim on będzie? powściągliwość, as buław

7. Znak jaki będzie ten facet - rycerz pucharów

8. Czego unikać ( aby nie zniechęcić tej osoby / aby nie przegapić tej osoby)? wieża

9. Energia związku (Wasze szanse na stworzenie związku) cesarzowa

 

 

Moja interpretacja:

Rozkład na 3 karty: w ogóle tego nie kumam, mam problem z kartami dworskimi. Chyba kogoś poznam, jak myślicie?

Rozkład na 9 kart:

1. Tak, jestem gotowa na nowy związek

2. W domu go poznam? Już go znam?

3. Tu mam problem: śmierć to chyba że już zaraz, teraz ale te 6 mieczy dołożone? <myśli>

4. Więcej wychodzić do ludzi

5 i 6. Facet zrównoważony, niezbyt wylewny ale hmmm podniecony??? <krzyk>

7. no chyba przystojny i uczuciowy ale być może szybko się pojawi i równie szybko zniknie....

8. nie stawiać wszystkiego na ostrzu noża, nie burzyć pochopnie relacji. A może w nawiązaniu do mego eks dać mu szansę?

9. Będę rządzić w związku, ewentualnie będę tylko kochanką he he

 

A jak Wy myślicie???

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja spróbuję :)

 

1. Czy jestem gotowa na nowy związek - sąd ostateczny

 

Hm myślę, że tak. Ale powiedziałabym w ten sposób, że najpierw musisz dokonać zmian swoim życiu. Pozastanawiać się co jest dla Ciebie ważne. Co jest dla Ciebie dobre, a co złe.

2. Gdzie go mogę poznać? 10 pucharów

 

Jakieś miejsca gdzie są większe skupiska ludzi, hm park, kina, wesołe miasteczko, cyrk. To tylko takie przykłady, które przyszły mi do głowy. Miejsca gdzie mile czas spędzają rodziny.

3. Kiedy to może nastąpić? śmierć, 6 mieczy

 

Kiedy coś zamkniesz w swoim życiu i odtworzysz się na nowe.

4. Co zrobić, aby zwiększyć szanse na poznanie tej osoby? świat

 

Wychodzić do ludzi. Podróżować przemieszczać się poza miejscem zamieszkania

5. i 6. Kim on będzie? powściągliwość, as buław

 

Myślę, że ta osoba może być pomysłowa, mieć duży zapał. Taki aktywny facet

7. Znak jaki będzie ten facet - rycerz pucharów

 

Hm młody mężczyzna w Twoim wieku lub trochę starszy. Marzyciel romantyk?

 

8. Czego unikać ( aby nie zniechęcić tej osoby / aby nie przegapić tej osoby)? wieża

 

Może, żebyś od razu się nie załamywała, nie poddawała. Była więcej uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia?

9. Energia związku (Wasze szanse na stworzenie związku) cesarzowa

Szanse są jak najbardziej. Bądź pewna siebie, kobietą która wie czego chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aniko za udział. Co do pkt 1 i 3 to chyba szybko nie nastąpi, bo umiejętność podejmowania decyzji nie jest moją mocną stroną... Mieć ciastko i zjeść ciastko to moje motto życiowe :D

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja spróbuje :)

 

1. Czy jestem gotowa na nowy związek - sąd ostateczny

Tak,nadszedł już odpowiedni czas,nastały zmiany i postanowienia które pomogły Ci do tego dojrzec.

2. Gdzie go mogę poznać? 10 pucharów

Gdzieś wśród ludzi,gdzie panujes atmosfera zabawy,szczescia moze to byc jakas impreza, uroczystość.

3. Kiedy to może nastąpić? śmierć, 6 mieczy

Jeśli chodzi o czas to stawialabym na okres do pol roku (6 mieczy) , bedzie to moment dla Ciebie przelomowy.

4. Co zrobić, aby zwiększyć szanse na poznanie tej osoby? świat

Wychodz częsciej do ludzi, badz otwarta na poznawanie nowych osob. Moze wlasnie ktos nowo poznany zapozna Cie wlasnie z nim :)

5. i 6. Kim on będzie? powściągliwość, as buław

Osoba opanowana, zachowujaca zawsze zimna krew, powsciagliwa i troche tajemnicza. Nie łatwo bedzie poznac po nim jakie emocje odczuwa. Jednak tym wlasnie przyciaga uwage, lubi brylowac w otoczeniu, choc tego nie okazuje. Typ przywódcy.

7. Znak jaki będzie ten facet - rycerz pucharów

Jeśli o wyglad chodzi to stawialabym na szatyna, przystojny, kobiety zwracaja na niego uwage.

8. Czego unikać ( aby nie zniechęcić tej osoby / aby nie przegapić tej osoby)? wieża

Aby nie zniechecic unikaj gwaltownych zachowan, nie zmieniaj co chwile zdania,panuj nad emocjami w stosunku do niego.

9. Energia związku (Wasze szanse na stworzenie związku) cesarzowa

Tutaj widac jakby to Ty miala w tej relacji ostatnie zdanie.Bedziesz sprawowac opieke nad tym zwiazkiem, domem i bedziesz zawsze walczyc do konca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja dziękuję za interpretację! Najgorzej to z tym wychodzeniem do ludzi bo ja najbardziej lubię tych co już znam, a wobec obcych ostrożna jestem, ale może właśnie trzeba to zmienić bo w towarzystwie ludzi których już znam to nie ma nikogo odpowiedniego ;)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rozkład ogólny na 3 karty, potem uzupełnienie na 9 kart.

 

Czy w ciągu 12-stu miesięcy spotkam nową miłość?

 

rozkład na 3: Karta główna - król mieczy, uzupełnienie paź mieczy, rycerz denarów

rozkład na 9:

1. Czy jestem gotowa na nowy związek - sąd ostateczny

2. Gdzie go mogę poznać? 10 pucharów

3. Kiedy to może nastąpić? śmierć, 6 mieczy

4. Co zrobić, aby zwiększyć szanse na poznanie tej osoby? świat

5. i 6. Kim on będzie? powściągliwość, as buław

7. Znak jaki będzie ten facet - rycerz pucharów

8. Czego unikać ( aby nie zniechęcić tej osoby / aby nie przegapić tej osoby)? wieża

9. Energia związku (Wasze szanse na stworzenie związku) cesarzowa

 

rozkład na 3: Karta główna - król mieczy, uzupełnienie paź mieczy, rycerz denarów - poznasz ale widać Twoją niezdecydowaną postawę względem tego mężczyzny. Jakby według Ciebie on nie był najlepszym kandydatem, możesz odpuścić i szukać dalej.

 

1. 1. Czy jestem gotowa na nowy związek - sąd ostateczny - jesteś w trakcie robienia porządków w swoim życiu. Jeśli zdązysz z nimi się uporać w miarę sprawnie, to tylko wyjdzie to dla Ciebie na dobre.

2. Gdzie go mogę poznać? 10 pucharów - jak dla mnie to ta karta kojarzy się z jesienią. Wydawanie plonów przez naturę. wiejska impreza, wakacje na wsi?

3. Kiedy to może nastąpić? śmierć, 6 mieczy - o widzisz tu jest i zmiana i Twoje nastawienie. Ja bym to odebrała jako informację że to kiedy on się pojawi to w dużej mierze zależy od Ciebie. Od tego czy w ogole jesteś gotowa na ten związek.

4. Co zrobić, aby zwiększyć szanse na poznanie tej osoby? świat - wyjśc do ludzi. Nie bać się nowych miejsc, technologii, czy możliwości. Inaczej - żyj pełną piersią, korzystaj z tego co masz ale i z tego co oferują dzisiejsze czasy. Pomysł na ciekawe wakacje lub w ogole poszerzanie horyzontów, zwiedzanie i czerpanie wiedzy z nowych miejsc.

5. i 6. Kim on będzie? powściągliwość, as buław - cierpliwym, opanowanym człowiekiem. Pelnym uroki, energii seksualnej. Możliwe zakochanie od pierwszego spojrzenia, będzie miał, co "coś", silny pociąg do niego. Ktoś z kim bez wahania mogłabyś być.

7. Znak jaki będzie ten facet - rycerz pucharów - młody, wrażliwy, a na pewno oryginalny - co może go wyróżniać.

8. Czego unikać ( aby nie zniechęcić tej osoby / aby nie przegapić tej osoby)? wieża - nadmiernego narzekania, wykazania się lękiem, przewrażliwieniem, obawami przed szybkim zakończeniem się tej znajomości. Negatywne odczucia odrzuć, ciesz się szcześciem :)

9. Energia związku (Wasze szanse na stworzenie związku) cesarzowa - bardzo dobra karta. Związek zakończony ślubem, pojawią się dzieci, spełnienie partnerów. Znalezienie swojego miejsca, swojej "połówki", cieszenie się sobą wzajemnie i planowanie wspólnej przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariko dziękuję za interpretację. Tak się złożyło, że na dzień dzisiejszy zrobiłam porządki w swoim życiu uczuciowym i ostatecznie zakończyłam stare relacje, które już dawno powinny być skończone. Sama jestem z siebie dumna, że wykazałam się odwagą, ryzykując życie starej panny ;)

Na razie nie liczę, że szybko spotkam tego księcia z bajki, ale może to czas żeby skupić się na sobie i zrobić dla siebie parę rzeczy, które planuję od lat i nic z tego nie wychodzi. Wierzę jednak, że nie jest mi pisane samotne życie i prędzej czy później ten ktoś się pojawi :)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...