Skocz do zawartości

3 Denarów


Ismena
 Share

Polecane posty

3 Denarów

66.jpg.1acd1b734a0592cfb54937508cf95a8a.jpg

Drobne przeszkody działają na nas dopingująco. Cechuje nas wówczas determinacja i swoista fantazja twórca. Oznacza to, że mimo przywiązania do materii, drzemią w nas spora pokłady uczuciowości i skłonności do poddawania się emocjom.

 

Trójka Monet to karta, która symbolizuje niewątpliwy sukces w interesach. Jako ziemska trójka jest energiczna, a jednocześnie bardzo ambitna, zwłaszcza w sprawach materialnych. Jako sześćdziesiąta siódma, kolejna karta talii jest wprawdzie trzynastką, co wskazuje na nieco kiepską passę, ale jednocześnie czwórką, dzięki czemu mamy świadomość swojej kompletności i stabilności sytuacji.

 

Ponadto, drobne przeszkody działają na nas dopingująco. Cechuje nas wówczas determinacja i swoista fantazja twórca. Oznacza to, że mimo przywiązania do materii, drzemią w nas spora pokłady uczuciowości i skłonności DO poddawania się emocjom. Nic w tym dziwnego, skoro trójka jest kompletem alchemicznych zasad – Siarki, Rtęci i Soli. Nie wolno zmarnować daru. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu intelektu możemy zdobywać coraz to nowe umiejętności i ciągle doskonalić swoją sytuację.

 

Gdy wyciągniemy Trójkę Denarów

W towarzystwie kart pomyślnych widzimy, że mamy przed sobą szansę na awans i to w dodatku bardzo opłacalny, połączony z satysfakcją osobistą i uznaniem ze strony otoczenia. Jest to też układ zapewniający sukces w walce ze swoimi słabościami, być może nałogami lub chorobą. Dobry czas trzeba wykorzystać na podjęcie takich starań. Zyskamy podziw, pokażemy sobie i innym na co nas stać, a jeśli przez swoje poprzednie ułomności straciliśmy kogoś, na kim nam zależało, teraz jest szansa odwrócenia tego faktu. Nasz potencjał temu sprzyja. Nie słuchajmy znajomych odradzających podjęcie zdecydowanych działań. Nie kierują nimi czyste intencje. Ufajmy własnej intuicji, a raczej znajomości swoich zalet i kompetencji.

 

W otoczeniu kart mniej przychylnych musimy uważać, czy nie wyolbrzymiamy przeszkód, by znaleźć usprawiedliwienie dla naszych zaniechań. Rozpamiętywanie przykrości, a nawet klęsk nie prowadzi do niczego, pogłębia jedynie frustrację i wywołuje dalsze zniechęcenie. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że dalsze trwanie w takim stanie odsunie nas, być może nieodwracalnie, od szans, jakie nas czekają. Jeśli rzeczywiście widzimy drobne przeszkody, czas porzucić małostkowość, wybaczyć innym winy, przeprosić za własne i ruszyć do pracy. Początkowy brak entuzjazmu wkrótce minie, zwycięży w nas wrodzona aktywność i fantazja. Przyjdzie jednak zmierzyć się z niecierpliwością i wykrzesać więcej wytrwałości.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

jfvmu9.jpg

 

Znaczenie karty 3 Denarów:

 

Karta wskazuje na wypełnienie zadania do końca, uzyskanie ważnego stopnia, wyróżnienie, awans. Trójka denarów to również szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności. Może oznaczać również dobrze zdany egzamin, test umiejętności, wejście na wyższy szczebel zawodowy lub naukowy. Nasze talenty zostały zauważone i docenione, albo mamy wspaniałą okazję, by je zaprezentować. To także dobra karta dla osób, które przygotowują się do egzaminów, jest wielka szansa, że zostaną pomyślnie zdane.

 

Tarot - Arkana Małe

 

3 Denarów - perfekcja, wykorzystanie doświadczeń w nowej pracy, szukanie dziedzin, w których można się zrealizować, powodzenie w operacjach finansowych, pracowitość.

 

3 Denarów (odwrócona) - niechęć ze strony współpracowników, zmarnowane zdolności, nieumiejętność doprowadzenia spraw do końca, rutyna, zazdrość o sukces innych.

 

Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"

 

3 monet:

 

Działania - poprawa sytuacji materialnej i uwolnienie od trosk finansowych, wytrwałość w podejmowaniu kolejnych prób prowadzących do zwycięstwa, poszukiwanie nowych wyzwań.

 

Praca - dobra atmosfera w pracy, zapowiedź awansu, uznanie dla kwalifikacji, zasłużony sukces, sława i fortuna, perfekcja w działaniu, rozwój kariery, powodzenie w operacjach finansowych, pracowitość, umiejętność znalezienia źródeł dotacji.

 

Uczucia - wielkoduszność i szlachetność, czasem konieczność podporządkowania się osobie silniejszej w związku i rezygnacja ze swoich ambicji dla wspólnego dobra.

 

różne - zapowiedź większej inwestycji, świadomość własnej wartości, altruizm, w obliczu rozstrzygnięć życiowych gwarantowany pozytywny rezultat.

 

3 monet odwrócona:

 

Działania - lenistwo, pasożytowanie na innych, brak wytrwałości, stracone szanse i okazje na sukces materialny, brak odpowiedzialności, zniechęcenie, porażka, wygórowane oczekiwania i wymagania.

 

Praca - niechęć do pracy, oglądanie się na innych, niechęć współpracowników, słabe widoki na karierę i sukces, zazdrość o sukcesy innych, zła jakość wykonywanej pracy, rutyna, spoczywanie na laurach, zaprzepaszczone szanse na sukces, straty spowodowane złą inwestycją lub trudność ze sprzedażą towaru, stracone pieniądze.

 

różne - rozczarowanie z powodu okoliczności uniemożliwiających realizację planów.

 

D. Słowikowska "Sekrety Małych Arkanów Tarota"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Okazja do załatwienia korzystnych interesów, powodzenie w handlu i w operacjach finansowych. Właściwa osoba- fachowiec, ktoś, kto jest zawodowo dobry. Mistrzostwo, prestiż, pracowitość. Awans, więcej pieniędzy, samodzielność zawodowa, trzecia osoba w związku.

 

W negacji - lenistwo, pasożytowanie na innych. Małostkowość, złe widoki na sukces, rutyna, niechęć, zazdrość o sukcesy innych.

Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pamiętajmy, że jest to jednak siła 3, tu nic nie jest takie klarowne, kojarzy mi się z pięknym strumykiem, choć na dnie mogą znajdować się ostre kamienie.

Uwaga zazwyczaj pokazuje zdradę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...