Skocz do zawartości

Przesłania anielskie - przykłady


Mada
 Share

Polecane posty

"Większość z was zbyt często funkcjonuje w przeszłości lub w przyszłości podczas gdy jedynym właściwym stanem jest teraźniejszość. Przeszłość minęła. Możecie z niej wyciągnąć nauki; przeszłe doświadczenia mogą was wzbogacić, ale nie trzymajcie się jej kurczowo. Pozwólcie przeszłości odejść. Przyszłość to niezapisana karta, jest nieskończenie wiele wariantów przyszłości, a każdy z nich zależy od decyzji, które podejmujecie teraz. Skupcie się więc na trwaniu w teraźniejszości. W świecie duchowym czas jako taki nie istnieje. Nie ma przeszłości i nie ma przyszłości. Jest tylko tu i teraz. Najwyższą sztuką jest osiągnąć stan absolutnego skupienia na chwili obecnej, na każdej milisekundzie życia."

 

 

"Tak wiele osób przebudza się każdego ziemskiego dnia. Widzimy jak w różnych zakątkach Ziemi ludzi stopniowo otwierają się i przypominają sobie swoje Boskie Dziedzictwo. Żadna droga do Oświecenia nie jest taka sama. Każdy człowiek jest indywidualnością w Jedności. Niektórzy budzą się w ułamku sekundy i wytrwale podążają ścieżką Ducha. Są też tacy, którzy się wahają. Wierzyć? Nie wierzyć? Robią dwa kroki do przodu, jeden krok w tył. Nie ma wytycznych, które pasowałyby do każdego człowieka. Wszyscy macie wolną wolę i wybieracie w jakim tempie poruszacie się po drabinie Wzniesienia. My, wszyscy wasi Niebiańscy Pomocnicy, cieszymy się z każdego duchowego przebudzenia, a ponieważ wszystko we Wszechświecie jest ze sobą połączone, z radością i miłością pomagamy wam rozwijać się ponieważ wtedy także i My wzrastamy. Także i wy, przebywając na Ziemi, powinniście sobie wzajemnie - taktownie i z szacunkiem - pomagać. Dzielcie się wiedzą i mądrością z tymi, którzy mądrości są spragnieni, a którzy nie potrafią jeszcze odnaleźć jej wewnątrz siebie. Udzielajcie porad tym, którzy stawiają pierwsze kroki na drodze duchowego poznania. Wspierajcie się nawzajem i miejcie świadomość, że pomagając innym - pomagacie sobie."

 

 

"A gdybyś teraz, natychmiast dostała / dostał do ręki czarodziejską różdżkę, za pomocą której mogłabyś / mógłbyś spełniać swoje marzenia? A gdyby jedynym warunkiem spełnienia tych marzeń było to, że musisz zdecydować teraz, natychmiast czego pragniesz? Wiedziałabyś / wiedziałbyś dokładnie czego sobie życzysz? Czy zaprzepaściłabyś / zaprzepaściłbyś swoją szansę? Pragniemy uświadomić ci jak istotna jest kryształowo czysta intencja. Dopóki ty nie wiesz czego tak naprawdę pożądasz, o czym marzysz dopóty twoje marzenia spełnić się nie mogą. Dopóki twoje pragnienia pozostają rozmyte, niewyraźne, niesprecyzowane dopóty zostaną one tylko w sferze pragnień i nie przybiorą fizycznej postaci. Poświęć trochę czasu na zastanowienie się i sprecyzowanie swoich życzeń i niech będą one kompasem wskazującym drogę, którą kroczyć będziesz; kierunek, w którym zmierzać będziesz."

 

 

"Twoim celem jako Posłańca Światła jest uświadomienie sobie, że wszelkie podziały stworzone między ludźmi to tylko i wyłącznie iluzja stworzona przez bazujące na strachu ego. Gdy obejmiesz całym sercem prawdę o tym, że jesteś Jednością z całym Bożym stworzeniem znikają wtedy wszelkie bariery, podziały. Patrzysz na wówczas na każdą żywą istotę jak na inną wersję siebie, a gdy prawdziwie i szczerze kochasz siebie - to prawdziwie i szczerze kochasz cały świat. Patrząc na innych wiesz, że w ich postaci przejawia się Stwórca. I szanujesz ich i miłujesz całym swym jestestwem tak jak kochasz i szanujesz Boga. Poszerzona świadomość to bazowy element rozwoju. Dlatego tak często w naszych przesłaniach podkreślamy wagę uświadomienia sobie. Gdy żyjesz świadomie twoja egzystencja nabiera nowego, głębszego wymiaru. Ponieważ wszyscy i wszystko we Wszechświecie jest połączone - gdy ty się rozwijasz przyczyniasz się do rozwoju całego Wszechświata."

 

 

"Myśli, czyny i słowa są dla was czymś tak oczywistym. Zawsze były i wciąż są w waszym świecie. Używacie ich jednocześnie nie używając. Używacie ich mechanicznie, w sposób narzucony, wyuczony, nie zdając sobie sprawy z ich potęgi. To dzięki myślom, słowom i czynom tworzycie siebie, stwarzacie swoją rzeczywistość, kreujecie świat wokół was. Myśli, słowa i czyny to trzy składniki przepisu na sukces. Niczego więcej nie potrzebujecie by przejawić w życiu to, czego pragniecie. Kluczowe znaczenie ma jedynie sposób w jaki tych potężnych narzędzi używacie. Jeśli pragniecie zdrowia, a cały czas mówicie o swoich chorobach to jaki jest efekt? Jeśli pragniecie bogactwa, a stale narzekacie na swoją sytuację finansową czy ogólnoświatową sytuację ekonomiczną to jaki jest efekt? Zacznijcie świadomie, z wyraźną intencją używać myśli, słów i czynów, by spełniać własne marzenia. "

 

 

"Wyobraź sobie jabłoń. Gdy nie kwitnie i nie owocuje przypomina każde inne drzewo. Wygląda tak zwyczajnie i ktoś nieuważny, bez wiedzy i świadomości nie zobaczy tkwiącego w niej potencjału. Jednakże jabłoń ma w sobie mądrość i zna swoje możliwości. Nie waha się, nigdy nie zastanawia czy ona potrafi wydać owoce. Zgodnie z Boskim zamierzeniem w procesie wzrostu najpierw kwitnie, a później te piękne kwiaty kierowane Boskim porządkiem przemieniają się w owoce będące błogosławieństwem dla Matki Ziemi i Jej mieszkańców. Ty jesteś jako ta jabłoń. Masz w sobie ziarno swojego talentu. Jedyne co musisz zrobić to odrzucić wahanie, odrzucić wszelkie wątpliwości i pełna / pełen wiary sięgnąć do samego Źródła tego talentu i pozwolić mu zakwitnąć i wydać owoce. Dlaczego uważasz, że Bóg któremukolwiek ze swoich dzieci odmówiłby prawa do bycia istotą uzdolnioną? Dlaczego pomniejszasz swoją wartość? Przecież jesteś emanacją Boga - czyż możesz być doskonalsza / doskonalszy? Uznaj swoją wartość, swą wielkość i doskonałość. Zrób to ku chwale Boga i całego Bożego stworzenia."

 

 

"Błogosławieni ci, którzy serca swe czyste mają i błogosławieni ci, którzy swą uwagę na Bogu skupiają. Albowiem tylko mając Boga w sercu doświadczyć można oświecenia. Niechaj myśli twe, słowa i czyny przejawem twej prawdziwej Boskiej natury będą albowiem będąc doskonałym dziełem Boga jesteś Jego dzieckiem, Jego częścią, Jego emanacją. W każdej chwili swego istnienia przejawiaj to Kim-W-Istocie jesteś."

 

 

"Wielu z was odczuwa podświadomy opór przed bogactwem, przed sukcesem. Istnieje w was pewnego rodzaju sprzeczność gdyż z jednej strony pragniecie bogactwa, pragniecie żyć w obfitości, ale z powodu głęboko zakorzenionych przekonań nie możecie swych pragnień zrealizować. Jakie są to przekonania? Wierzycie, że wasza sytuacja finansowa, sytuacja ekonomiczno - gospodarcza waszej społeczności to coś zupełnie od was odrębnego, coś na co zupełnie nie macie wpływu. Te sabotujące ograniczenia zakodowane są w waszej świadomości zbiorowej, a wy przyjmujecie je jako pewnik i tworzycie swój świat w zgodzie z nimi. Zastanówcie się jednak głęboko: cały czas powtarzamy wam, że tworzycie swą rzeczywistość, również sferę materialną. Pieniądze, bogactwo nie powinny być dla was celem samym w sobie, niemniej jednak żyjecie na Ziemi tu i teraz i macie ziemskie potrzeby. Nie negujcie tego i nie popadajcie w przesadę. Pieniądze to energia, bogactwo to świadomość, określona wibracja. Waszym zadaniem jest pozbyć się ograniczających wierzeń, błędnych kodów i dostroić się do bogatej energii Wszechświata i uwierzyć w możliwość powodzenia i pomyślności."

 

 

"Tak jak potężnymi twórcami jesteście tak równie nieświadomi jesteście własnego potencjału. Obawiacie się podjąć kroki w kierunku spełnienia waszych pragnień myśląc i wierząc, że nie macie wpływu na wasze życie. Powiadamy wam, że czas przebudzić tkwiące w was możliwości i czas zacząć świadomie współtworzyć z Bogiem. Stare schematy myślowe, stary system wierzeń powinien odejść w zapomnienie. Nie ma miejsca w nowym świecie na ograniczające poglądy. Jesteście Światłem tego świata, głosicie nowiny dające ludzkości wiarę, wsparcie i optymizm. Porzućcie lęki i obawy. Porzućcie brak wiary. Rozwińcie wasze skrzydła i wznieście się wysoko. Sięgnijcie po szczyt waszych możliwości i nie pozwólcie sobie wmówić, że nic nie jesteście w stanie zmienić i osiągnąć. Wiara jest potęgą. Uwierzcie w swoje Boskie dziedzictwo i świadomie zacznijcie kreować nową rzeczywistość, nowy świat oparty na miłości i przejawianiu waszej doskonałej Boskiej natury."

 

 

"Jeśli zatraciłaś / zatraciłeś swą autentyczność; jeśli czujesz, że błądzisz po omacku nie mogąc odnaleźć drogi to wiedz, że jesteśmy przy tobie stale gotowe dać ci wskazówki, podążając za którymi odnajdziesz spokój, szczęście i spełnienie. Pamiętaj, że twoją prawdziwą naturą jest natura duchowa, a twoją najważniejszą ścieżką jest ta prowadząca do Boga. Świat materialny, fizyczny chociaż wydaje ci się tak pewny, tak realny i jedyny jest tylko iluzją, snem. Każda inkarnacja, chociażby najdłuższa, z perspektywy Wszechświata, z perspektywy Ducha jest jak mrugnięcie. Tylko gdy utożsamiasz się ze swoją Duszą, ze swoją prawdziwą istotą i gdy przejawiasz ją możesz osiągnąć szczęście. I jest to szczęście trwałe, wieczne i głębokie ponieważ pochodzi od Boga. "

 

źródło: anielskiswiat.blox.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“Nosisz w sobie głębokie i trwałe poczucie szczęścia. To energia Boga, iskra miłości, będąca w twym początkiem i tożsamością. Jesteś radością. Kiedy czujesz się szczęśliwy, jesteś skoncentrowany i naprawdę jesteś sobą. Zadowolenie wskazuje, że znajdujesz się na właściwej drodze we właściwym czasie (nawet jeśli w trakcie zmienisz kurs). Prawdziwe szczęście wynika z wierności sobie, co oznacza uczciwość wobec siebie, autentyczność i prawość. Skoncentruj się na dotarciu doprawdy o sobie i życiu w zgodzie z nią . Przez cały miesiąc zadawaj sobie pytania: “Czy to jest dla mnie dobre?” oraz ” Co naprawdę w związku z tym czuję ?”. Przyznając się przed sobą do własnych emocji i pragnień, zaczniesz promieniować spokojem i prawdziwym szczęściem. “

 

“Przesłania Aniołów każdego dnia inne”- Doreen Virtue

 

“Ponieważ prosiłeś nas anioły, o pomoc w zwiększeniu dopływu pieniędzy, zajmiemy się materializowaniem obfitości. Już wykonałeś pierwszy ważny krok we właściwym kierunku, nawiązując kontakt z Duchem. Kolejnym krokiem będzie nasza pomoc w dostosowaniu niektórych “ustawień” w twoich myślach, przekonaniach, odczuciach fizycznych i emocjonalnych dotyczących pieniędzy. Uczynimy to we współpracy z tobą. Aby rozpocząć ten proces, proszę połóż się wygodnie i powiedz:

 

Boże, archanioły i anioły stróże, dziękuję wam za oczyszczenie mnie z wszelkich obaw, jakie mogą mnie trapić co do przyjmowania strumienia obfitości dostępnego dla każdego. Dziękuję za oczyszczenie mojej świadomości z wszelkiej dawnej złości i uraz. Dziękuję za pomoc w rozluźnieniu moich mięśni. Jestem teraz spokojny i otwarty na przyjmowanie. Jestem wdzięczny i spokojny.

 

Ciesz się wspierającymi energiami, które odczuwasz. Wszelkie drżenie, którego doświadczasz w ciele fizycznym, to pozytywne oznaki rozluźnienia i uzdrowienia.” Przesłania Aniołów każdego dnia inne – Doreen Virtue

 

Zamieszczone w Anielska Terapia, Przesłania Aniołów

Tagged Anioły, dopływ pieniędzy, Doreen Virtue,

 

 

” Kiedy my, anioły, spoglądamy w twoją przyszłość, widzimy przed tobą wiele znaczących chwil pełnych spełnienia i szczęścia. Masz do wyboru liczne drogi, na których mozesz nauczyć się różnych rzeczy. Dzięki stałemu kontaktowi z nami możesz obrać najszczęśliwszy kurs, jeśli udzielisz nam trwałej zgody na wspieranie cię we wszystkim.

 

Oddychaj lekko, odpręż się i porzuć potrzebę nieustannej czujności, ponieważ twoja przyszłość jest bezpieczna. Nie zwiedziemy Cię.”

 

Doreen Virtue – “Przesłania Aniołów, każdego dnia inne”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...