Skocz do zawartości

Sen o kręceniu, farbowaniu włosów


llenadefe:)

Polecane posty

Dzisiaj w nocy miałam kolejną serię dziwnych snów :D

Śniło mi się, że nakręcałam włosy na wałki, ale niestety po ich wysuszeniu i zdjęciu okazało się, że włosy praktycznie się nie pokręciły...

W ten sam dzień miałam wizytę u fryzjerki która farbowała mi włosy, żaliłam się jej nieudanym zabiegiem i ta bez pytania umówiła mnie na modelowanie, głupio mi było odmówić a w środku panika skąd ja wezmę na to pieniądze, haha :D

Co to może oznaczać? :)

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakręcanie włosów na wałki to poszukiwanie szczęścia w miłości, pragnienie kochania i bycie kochanym. Włosy się nie nakręciły, efektu nie było. Rozczarowanie w miłości, w relacji z nowym poznanym chłopakiem ale i ogolnie całym swoim życiem uczuciowym. Podsumowanie tego co do tej pory się u ciebie wydarzyło.

Farbowanie włosów - wracasz do przeszłości, uważając że gdybyś coś zrobiła wtedy inaczej z tą sprawą to teraz Twoje życie wyglądałoby inaczej.

Modelowanie - zwrócenie się na przyszłość. ale i tu masz obawy boisz się tego, za mocno stoisz w przeszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tutaj osobiście nie umiem się odnieść do Twojego snu, ponieważ mi jak włosy się śnią to źle wróży - ale to tylko ja tak mam, więc u mnie obiektywizmu nie ma, jeśli chodzi o ten symbol. Hmm, ale nasuwa mi się myśl być może jakiejś metamorfozy, może to taka podpowiedź, aby na lato coś zmienić ?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Nakręcanie włosów na wałki to poszukiwanie szczęścia w miłości, pragnienie kochania i bycie kochanym. Włosy się nie nakręciły, efektu nie było. Rozczarowanie w miłości, w relacji z nowym poznanym chłopakiem ale i ogolnie całym swoim życiem uczuciowym. Podsumowanie tego co do tej pory się u ciebie wydarzyło.

Farbowanie włosów - wracasz do przeszłości, uważając że gdybyś coś zrobiła wtedy inaczej z tą sprawą to teraz Twoje życie wyglądałoby inaczej.

Modelowanie - zwrócenie się na przyszłość. ale i tu masz obawy boisz się tego, za mocno stoisz w przeszłości.

Święta prawda. Poznałam kogoś na wyjeździe, za bardzo się pośpieszyliśmy i spotkała nas życiowa tragedia... nie wiem na czym stoimy, czy po tym co się stało będziemy umieli być razem. Jestem wyczerpana fizycznie i psychicznie ale staram się jakoś trzymać...

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...