Skocz do zawartości

Jak przyciągnąć Anioły


Polecane posty

Czy zdarzyło Ci się zbudzić rano i znaleźć nagle odpowiedź na problem, który zaprzątał Twoją głowę od tygodni? Czy miałeś czasem wrażenie, że jakiś pomysł przyszedł Ci do głowy nie wiadomo skąd? Jeśli nawet nie zdarzyło Ci się to osobiście, na pewno przytrafiło się tak komuś z Twoich znajomych. To są przykłady na istnienie aniołów w naszym życiu. Otrzymujemy informacje, jakich nigdy nie posiadaliśmy, w sposób jakby magiczny.

 

Proś Anioły o pomoc i pamiętaj o nich.

Aby anioły były naprawdę skuteczne, potrzebują częstego używania i pewnego treningu. Wystarczy czasem pozytywna modlitwa przed zaśnięciem albo wyrażenie szczerej prośby lub myśli, a one już z zapałem zabierają się do zadania, nawet gdy Ty śpisz. Pomaganie ludziom przyczynia się do ich własnego rozwoju, więc z chęcią służą coraz więcej gdy są regularnie proszone o pomoc.

Anioły potrzebują jakiejś fizycznej motywacji do przeprowadzenia projektu, np. modlitwy, listu, obrazka, resztą zajmują się same. Ty przekaż o co Ci chodzi, a one zajmą się szczegółami, zajmą się częścią niewidzialną.

Jeśli już uwierzysz w obecność aniołów i zaakceptujesz ich nieustanną pomoc, najlepiej żebyś ustalił jakiś sposób porozumiewania z nimi, sposób w jaki mogą Ci dawać znaki a Ty je będziesz prawidłowo odczytywał. Może to być odczucie muśnięcia skrzydłem albo jakiś szczególny zapach w momentach, kiedy masz podjąć ważne decyzje. Poproś swoje anioły, żeby dawały Ci wyraźne znaki, na "tak" i na "nie".

 

Jak przyciągać Anioły?

Jak przyciągać do siebie anioły? Wielu z nas robi to nieświadomie, nie zdając sobie z tego nawet sprawy. Anioły są przyciągane przez emocję miłości, jak ją wyczuwają, od razu krążą w pobliżu. Jeśli kochasz kwiaty, dzieci, zwierzęta, w sposób naturalny przyciągasz do siebie anioły.

Dobrym sposobem na kontakt z aniołami jest modlitwa lub medytacja. W modlitwie przekazujesz swoje problemy, życzenia i marzenia sile wyższej, w którą wierzysz. Medytacja w każdej formie jest słuchaniem małego, cichego głosu boskiego w sobie i wtedy odpowiedź przychodzi za pomocą aniołów.

Czy słuchasz pięknej muzyki, czy przebywasz w ciszy na łonie natury, czy też pijesz popołudniową herbatę, jeśli wystarczająco uciszysz swój umysł, anioły przemówią do Ciebie poprzez Twoje myśli. I wtedy właśnie pojawią się pomysły nie wiadomo skąd, pojawią się kreatywne rozwiązania Twoich problemów. Zdasz sobie sprawę, że cały czas przebywałeś w anielskim towarzystwie, tylko tego nie dostrzegałeś.

Anioły są bardzo precyzyjne jeśli chodzi o czas. Najlepszym dowodem na anielską interwencję w jakiejś sprawie jest przyjrzenie się w jakim dokładnie momencie coś się zdarzyło. Jeśli coś jest dziełem aniołów, czas wydarzenia jest idealnie wybrany, ani za wcześnie, ani za późno. Masz wtedy wrażenie, jakby wszystko prowadziło do tego właśnie momentu.

 

Anioły zostały stworzone, aby służyć ludziom. Ich radość wzrasta, kiedy wykonują usługi na naszą rzecz, a Twoje docenienie ich pomocy jeszcze bardziej je zachęca do wykonywania dla Ciebie zadań. Anioły uwielbiają się bawić, bardzo lubią przyjęcia i razem z Tobą świętują Twoje sukcesy.

Anioły w pobliżu Ciebie zauważą, że chcesz zwrócić ich uwagę, natomiast potrzebują pewnego czasu, żeby się z Tobą zaznajomić. Na początku najlepiej prosić je o rzeczy drobne. Mogą Ci dać jakiś znak, np. pozwolą Ci wygrać trzy razy z rzędu w grę w karty, którą lubisz. Jeśli znajdziesz radość i docenisz małe rzeczy jakie dla Ciebie robią, upewnią się że mogą Ci zaufać.

 

Otwórz się na odpowiedzi.

Aby uzyskać pomoc aniołów w rozwiązaniu jakiegoś problemu, z jakim się zmagasz, przeczytaj słowa z Biblii: "Posłuchaj cichego, małego głosu". Zwróć uwagę na słowo "cichy". Pobądź przez pewien czas w ciszy, żebyś mógł "posłuchać".

Każdy człowiek od czasu do czasu prosi o coś w modlitwie, ale ilu z nas "słucha" odpowiedzi na nasze modlitwy? Odpowiedzi nie zawsze przychodzą w formie konkretnych wydarzeń. Czasem są nam dostarczane w formie myśli, a taka myśl może zostać otrzymana tylko w stanie uwagi.

 

"Dla najwyższego dobra wszystkich"

Anioły najchętniej pomagają jeśli prosimy dla dobra jakiejś osoby, jakiejś grupy ludzi albo dla własnego dobra. Zapewnią Tobie i innym ludziom to, czego naprawdę potrzebujesz. Jeśli kochasz to co robisz i cieszy Cię to, co chcesz osiągnąć, otrzymasz nawet dodatkowe wsparcie aniołów.

I bardzo ważna sprawa - z aniołami jest tak, że cokolwiek masz zrobić, zacznij to robić. W ten sposób ostatecznie przekonasz je o prawdziwości swojej intencji i o swoim oczekiwaniu na ich pomoc.

 

Język obrazów i snów.

Ludzie i anioły nie mają wspólnego języka, jakim mogliby wzajemnie się porozumiewać. Jedyny sposób komunikacji to obrazy, jakie otrzymujemy od aniołów w czasie, gdy umysł jest wyciszony lub w czasie snu. Jeśli znamy się na symbolach, obrazy przychodzą w formie symbolicznej, tak jak my to rozumiemy. W innym przypadku należy zwrócić uwagę na emocję związaną ze snem lub wyobrażeniem. Na przykład otwierające się drzwi lub brama oznaczają zmiany, wspinanie się oznacza wzrost energii. Jeśli sen ma jakiś cel, znaczy to sukces Twojego przedsięwzięcia.

Anioły postępują w sposób łagodny i delikatny, nigdy nie zranią człowieka dla innego człowieka. Każde życie ma dla nich taką samą wartość jak inne życie. Czasem mogą coś wymyślić w kilka minut, lecz rzadko tak robią. Zakres czasowy w jakim operują to najczęściej okres od sześciu do siedmiu tygodni. Anioły lubią liczbę siedem. Siedem tygodni to siedem razy siedem dni i pasuje to do ich rytmu.

Nigdy nie zawiedź zaufania aniołów i nie proś ich o rzeczy niegodne ani dla zabawy. Nie można ich okłamywać, bo wtedy w ogóle nie pomogą.

 

 

Pewien biznesmen wybrał się na szybki obiad do restauracji i pierwszą osobą, jaką spotkał był człowiek, z którym bezskutecznie próbował się skontaktować od kilku dni. Ten człowiek siedział przy sąsiednim stoliku. Bez spotkania z nim nie udałoby się podpisać kontraktu przynoszącego ogromne zyski przez następnych kilka lat.

Mężczyzna myślał, że po prostu miał ogromne szczęście, a jest to typowy przykład jak działają anioły. Anioły były w jego pobliżu przez cały czas i zauważyły jego zdecydowaną próbę nawiązania kontaktu z drugim biznesmenem, odebrały wyraźny obraz tego, czego potrzebował. Kierując się tym obrazem zaaranżowały spotkanie.

 

Otwórz się na cuda.

Ty też możesz do siebie przyciągać tego typu cuda. Wystarczy, że dasz wyraźny znak swoim aniołom, prześlesz im wyraźny obraz tego, czego potrzebujesz w danym momencie. Anioły odpowiedzą na Twoje prośby w idealnym dla Ciebie czasie.

Co jest ciekawe na temat aniołów, one wcale nie śpią. Kiedy nasze ciało śpi, dla aniołów jest to czas wielkiej aktywności. Nie mają potrzeby snu, a więc kiedy Twoje ciało wypoczywa, one fruwają po świecie, szukają dla Ciebie informacji i tworzą sposoby spełnienia Twoich sekretnych życzeń. Mają swoiste sposoby działania, zupełnie inne niż nasze, ludzkie. Podobno anioły mogą przekształcić każde nasze pragnienie w rzeczywistość w ciągu sześciu tygodni, taki jest ich przeważający cykl działania.

Anioły nie posługują się językiem i odpowiadają na polecenia wyrażone poprzez pozytywne myślenie, modlitwę bądź obrazki przedstawiające to, o co prosimy. Ponieważ nie mają formy materialnej, muszą pracować na tym materiale jaki jest dla nich dostępny, więc często manewrują emocjami człowieka, tak aby mu umożliwić osiągnięcie celów. Jeśli potrafisz się z nimi skomunikować powyższymi kanałami, działają bardzo szybko i z radością Ci pomagają.

 

Podsumowanie zasad pracy z aniołami:

1. Musisz rozumieć swoją boską naturę. Jeśli uznajesz swoją boską naturę, ta wiadomość poprzez myśli dociera do aniołów i ich odpowiedź jest natychmiastowa. Anioły muszą mieć Boga, któremu służą i Ty musisz być tym Bogiem.

2. Na początku daj aniołom małe zadanie np. znalezienie miejsca do parkowania w zatłoczonym terenie albo znalezienie zgubionej rzeczy.

3. Upewnij się, że nie ma w Tobie chciwości i przesady. Anioły zapewnią Ci wszystko, co ci jest naprawdę potrzebne do szczęścia, lecz proś z umiarem.

4. Szanuj prawa innych ludzi.

5. Twoje prośby muszą być bardzo przejrzyste i zaopatrzone w dużą ilość szczegółów.

6. Kiedy prosisz, proś z mocą i stanowczością. Anioły nie lubią błagania i desperacji.

7. Musisz mieć absolutną wiarę, że Twoje prośby składasz w najlepsze ręce i powstrzymać się od sugerowania sposobu, w jaki Twoja prośba ma być spełniona.

8. Zwracaj się do aniołów bardzo często, a szczególnie wtedy, kiedy już Ci pomogą. Bądź wdzięczny za otrzymywane dary.

9. Dla początkujących dobrym pomysłem jest stworzenie sekretnego kącika życzeń np. na wewnętrznej stronie drzwi od szafy. Umieszczaj tam obrazki, liściki z prośbami i wszystko co może pomóc aniołom w odczytaniu Twoich próśb. Anioły uwielbiają sekrety i lepiej rozumieją obrazki niż bezpośrednie polecenia.

 

A teraz zapraszamy do podsumowania podstawowych informacji na temat aniołów. Aby ułatwić i usystematyzować te rzeczy, zapisaliśmy je w punktach:

1. Musisz rozumieć swoją boską naturę. Jeśli uznajesz swoją boską naturę, ta wiadomość poprzez myśli dociera do aniołów i ich odpowiedź jest natychmiastowa.

2. Na początku daj aniołom małe zadanie np. znalezienie miejsca do parkowania w zatłoczonym terenie albo znalezienie zgubionej rzeczy.

3. Upewnij się, że nie ma w Tobie chciwości i przesady. Anioły zapewnią Ci wszystko, co ci jest naprawdę potrzebne do szczęścia, lecz proś z umiarem.

4. Szanuj prawa innych ludzi.

5. Twoje prośby muszą być bardzo przejrzyste i zaopatrzone w dużą ilość szczegółów.

6. Kiedy prosisz, proś z mocą i stanowczością. Anioły nie lubią błagania i desperacji.

7. Musisz mieć absolutną wiarę, że Twoje prośby składasz w najlepsze ręce i powstrzymać się od sugerowania sposobu, w jaki Twoja prośba ma być spełniona.

8. Zwracaj się do aniołów bardzo często, a szczególnie wtedy, kiedy już Ci pomogą. Bądź wdzięczny za otrzymywane dary.

9. Dla początkujących dobrym pomysłem jest stworzenie sekretnego kącika życzeń np. na wewnętrznej stronie drzwi od szafy. Umieszczaj tam obrazki, liściki z prośbami i wszystko co może pomóc aniołom w odczytaniu Twoich próśb. Anioły uwielbiają sekrety i lepiej rozumieją obrazki niż bezpośrednie polecenia.

 

źródło: ezodar.pl

  • Lubię! 3
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...