Skocz do zawartości

Śmierć kliniczna


Ismena

Polecane posty

Dziękuję, Mariko :* Widać zbyt wiele spraw trzyma mnie na ziemi, ale lekarzom to ja lubię sprawiać niespodzianki. Moja duszyczka najwyraźniej jest bardzo figlarna. ;)

Jedyną konsekwencją było to, że gdy w szpitalu przeprowadzałam pewną duszyczkę na drugą stronę (nie odmawiam takim prośbom), to światło, które wówczas widzę "zgasło" zaraz po jej przejściu. Zazwyczaj widzę je trochę dłużej. Koleżanka, która również "siedzi w tych sprawach" stwierdziła, że ciało było jeszcze zbyt słabe i gdyby to trwało dłużej, mogłabym podążyć w tym samym kierunku, a to nie jest mój czas. :)

Im więcej wiemy, tym silniejsza jest nasza intuicja. ( Christina Stead)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest najbardziej prawdopodobne, życie przed Tobą :)

Miałam takie same myśli, gdy zaczęłam czytać, że to światło od razu zgasło, tylko dlatego, żebyś Ty nie podążała w jego kierunku.

Ale to też ważna informacja - niby są momenty, w których można odejść, są tez "próby", ale i momenty, takie jak ten, że coś może pójść nie tak i dusza pomimo, że to nie jej czas, nie chce lub może bardziej - nie planuje tego, to i tak może się zdarzyć, że coś pójdzie nie tak jak powinno i dusza przejdzie. Dlatego, tak szybko zamykają ten "tunel żeby nie było żadnych "niespodzianek" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest najbardziej prawdopodobne, życie przed Tobą :)

Miałam takie same myśli, gdy zaczęłam czytać, że to światło od razu zgasło, tylko dlatego, żebyś Ty nie podążała w jego kierunku.

Ale to też ważna informacja - niby są momenty, w których można odejść, są tez "próby", ale i momenty, takie jak ten, że coś może pójść nie tak i dusza pomimo, że to nie jej czas, nie chce lub może bardziej - nie planuje tego, to i tak może się zdarzyć, że coś pójdzie nie tak jak powinno i dusza przejdzie. Dlatego, tak szybko zamykają ten "tunel żeby nie było żadnych "niespodzianek" ;)

 

Mariko i całe szczęście, że jest ta "kontrola", bo najwyraźniej granice między światami potrafią być bardzo cienkie. Ja w każdym razie nie planuję takich niespodzianek. :)

Im więcej wiemy, tym silniejsza jest nasza intuicja. ( Christina Stead)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...