Skocz do zawartości

Anioły


Karolina
 Share

Polecane posty

angel.jpg

 

 

Jak wsłuchać się w głos nie z tego świata

 

1. Przygotuj kartkę i coś do pisania. Powinno to być coś, czego używasz na co dzień: długopis, ołówek itp. Albo komputer – trzeba tylko wyłączyć funkcje autokorekty i autouzupełniania, by nie zaciemniły treści. Odłącz sprzęt od internetu, by nic nie zakłócało przekazu.

 

2. Zadbaj o odpowiednią atmosferę. Wybierz taką porę dnia, kiedy przez co najmniej 20 minut nic nie będzie rozpraszało twojej uwagi. Zadbaj nie tylko o odpowiednie oświetlenie, ale też temperaturę w pomieszczeniu i wygodny strój. W przeciwnym razie nie uda ci się w pełni zrelaksować. Można też oczyścić atmosferę, paląc świece albo kadzidełka. Niektórzy przed sesją myją ręce. Nie jest to konieczne, ale pomaga symbolicznie odciąć się od codziennych spraw i otworzyć na kontakt z energiami.

 

3. Przez kilka minut skoncentruj się na oddychaniu. Wyprostuj plecy i powoli weź kilka głębokich oddechów. Następnie poproś o opiekę anioły lub swojego duchowego przewodnika. W tym celu możesz wypowiedzieć (w myślach) słowa: „Chronią mnie miłość i światło. Niech moje ciało stanie się narzędziem dobra, pozostając głuche na wszystko inne”.

 

4. Weź w rękę długopis lub połóż palce na klawiaturze. Pomyśl albo – jeszcze lepiej – napisz na górze kartki pytanie lub tylko problem, odnośnie do którego chcesz otrzymać wskazówki. Jeśli nie masz konkretnych oczekiwań, może to być prośba o kontakt („Energio, użyj mojej dłoni do pisania”). Nawiązanie pierwszego kontaktu zwykle zajmuje dłuższą chwilę. Channelingowcy opisują ten moment, jakby ktoś nagle złapał ich za rękę lub przeszedł przez nią prąd. W takiej chwili nie wolno spanikować! Zrelaksuj się, skup się na utrzymaniu miarowego oddechu i pozwól się prowadzić. Nie oczekuj, że energia od razu napisze twoją ręką długi list. Na początku mogą to nie być nawet słowa, a tylko prosty rysunek – kilka kół, kresek lub fal.

 

5. Poznaj swojego przewodnika duchowego. Gdy poczujesz czyjąś obecność, zapytaj, kim jest, dlaczego pojawił się właśnie on i jakie ma zamiary. Jeśli nie uzyskasz odpowiedzi, niewykluczone, że masz do czynienia z niskimi bytami o nieczystych intencjach. W takim przypadku bezwarunkowo przerwij sesję: odłóż długopis, oddychaj głęboko do chwili odzyskania władzy w ręce. Jeżeli odpowie – podziękuj (przewodnicy duchowi są przeczuleni na punkcie nieokazywania im szacunku!). Nie staraj się kontrolować tego, co się dzieje – to tylko przeszkadza. Podobnie jak myślenie o tym, co robisz. Gdy dłoń stanie się wiotka, w pełni rozluźniona – to znak, że przekaz się zakończył.

 

Podziękuj energii za „rozmowę”. Dopiero wtedy możesz przeczytać jej przesłanie.

 

Źródło: Katarzyna Owczarek - astromagia.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...