Skocz do zawartości

Prośba o interpretację


arwil
 Share

Polecane posty

  • 2 weeks later...

Wspólnie - macie takie same drogi życia. W tym wcieleniu przyjdzie Wam się zmierzyć z wieloma problemami, dotknąć wielu zagadnień, nauczyć się bardzo wiele nowych rzeczy. Będzie trochę pomieszania z poplątaniem. Dopiero się odnajdujecie, stąd i niepewność i lekki chaos w życiu, ale przede wszystkim nauka. Zbieranie doświadczenia, poszerzanie wiedzy, ciągłe uczenie się. To czego teraz się nauczycie, później będzie bardzo przydatne. U Ciebie silnie zarysowana jest dominacja, rywalizacja, ale i chęć zrobienia kariery. Patrząc na Wasze daty, cóż spotkały się silne osobowości, z podobnymi cechami charakteru. Jeśli chcecie zbudować związek, to do życia uczuciowego nie wpuszczajcie rywalizacji. Sprawy związane z pracą, niech zostaną w murach firmy, nie wynoście ich do domu. Ustawianie partnera pod siebie, kierowanie nim, a nawet kontrolowanie nic dobrego nie przyniesie. Tego trzeba się wyzbyć. Do związku podejść powaznie, otworzyć się na siebie, wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i słowa, szanować siebie wzajemnie i nie pozwolić, aby negatywne pobudki wzięły górę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariko czy mogłabym Cię prosić jeszcze o interpretacje mojej daty urodzenia, oraz relacji pod względem związku karmicznego, mojej z Piotrem 15.03.1982? Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jestem w trakcie kompletowania materiałów, do końca tygodnia powinnam powstawiać obliczenia i interpretacje. Plus mam zamiar nieco "ulepszyć" dział numerologiczny, trochę pracy przede mną

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]oraz relacji pod względem związku karmicznego, mojej z Piotrem 15.03.1982? Pozdrawiam ;)

 

To może tak, gdyż jesteśmy w temacie numerologii, dlatego na tym przystaną. Patrząc na Wasze daty, związku karmicznego między Wami nie ma. O władzy, ciągle będzie aktualne, to co pisałam wyżej. Dotyczy to Ciebie, Ty masz tę karmę z Drogi Życia (częste ujawnianie się w ciągu całego życia), a teraz dodatkowo działa ona ze zdwojoną mocą, ponieważ aktualnie jesteś jeszcze w I Punkcie zwrotnym o wibracji takiej samej jak Droga Życia.

Wspólnie tworzycie liczbę 3. Są tego zarówno plusy jak i minusy. Plusy - związek bardzo dynamiczny, wiele możliwości przed Wami, a szczególnie bardzo dobra komunikacja. Nadawanie na tych samym falach, rozumienie się, wiele wspólnych tematów do rozmowy. Ogólnie mile spędzony czas. Rozmowa, występuje jako zbliżenie Was do siebie. Wady - niestety, ale w tej relacji/związku, może być nadmiar innych ludzi. Mogą oni występować, jako osoby udzielające "dobrych rad", martwiące się o Was, a także, te którym wcale nie podoba się, że jesteście ze sobą blisko. Trójki to też informacja, że o ile relacja/związek będzie się fajnie rozwijał, będzie ta komunikacja, o tyle na horyzoncie może pojawić się osoba trzecia, która zakłóci harmonię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariko czy mogłabym Cię prosić jeszcze o interpretacje mojej daty urodzenia[...]

 

arwil mogę dokonać obliczeń i wstawić znaczenia, wyłonionych liczb, tylko że znaczenia zaczerpnęłam z książki N. Czarmińskiej "Liczby Losu". Niestety tylko taką książkę, z dostępnymi znaczeniami udało mi się znaleźć. Dlatego od razu napiszę, interpretacja nie jest mojego autorstwa.

 

PIRAMIDA NUMEROLOGICZNA

Droga Życia --- 1/10/19

---------------------------------IV Punkt Zwrotny 2/11--------------------------------

 

-------------------------------III Punkt Zwrotny 9/18 ---------------------------------

 

--------------I Punkt Zwrotny 1/10/19 -------- II Punkt Zwrotny 8/17,26 ---------

 

------I Cykl 2/11-------------------II Cykl 8 ------------------- III Cykl 9/27 --------

 

--------------I Wyzwanie 6 ------------------- II Wyzwanie 1-------------------------

 

--------------------------------Wyzwanie Główne 5 -----------------------------------

 

PIONIER

Akcja, spełnienie, realizacja

Jest to droga pionierów, na której możesz spełnić ambicje, określić własną indywidualność, zrealizować zamiary. Jest to droga sukcesów i awansu. Ta wibracja daje ci nieustanny głód poznania, obdarza olbrzymim potencjałem twórczym i wielką ambicją.

Dążysz do maksymalnie zindywidualizowanego odbioru rzeczywistości, co może stać się przyczyną wyobrażania sobie, że jesteś tak bardzo inny, może lepszy, a w każdym razie nie rozumiany przez otoczenie i skazany na samotność. Jesteś osobą obdarzoną zdolnościami kierowniczymi, umiesz prowadzić innych, zapewniasz im pracę, która rozwija ich możliwości. Lubisz być podziwiany i znajdować się w centrum uwagi, chcesz być zawsze i wszędzie pierwszy. Jesteś urodzonym liderem, szefem, potrafisz równie dobrze pokierować wielkim przedsięwzięciem, jak i sprawami swojej rodziny. Robisz wszystko według własnych pomysłów, ale potrzebujesz afirmacji innych. Czasami stajesz się więźniem swego nazbyt rozwiniętego pragnienia niezależności, które sprawia, że nie umiesz współżyć z nikim i rzeczywiście zostajesz w końcu sam.

Masz silną wolę i dużą odporność fizyczną. Lubisz aktywne życie. Przeszkody raczej cię ekscytują niż przerażają, natomiast nie znosisz porażek i odpowiadasz na nie depresją. Żywo reagujesz na otoczenie i ulegasz nastrojowi zniechęcenia lub zwątpienia innych. Jesteś skłonny do krytyki i dużych wymagań wobec innych, ale bardzo trudno jest ci przyjąć krytykę czy brak akceptacji twojej osoby. Jesteś wrażliwy bardziej, niż chcesz się przyznać. Gdy ci się coś nie udaje, stajesz się agresywny, zarozumiały, nerwowy, ekscentryczny i rozkojarzony. Twoja dotychczasowa aktywność zamienia się w lenistwo, a talent organizacyjny — w despotyzm. Stajesz się zazdrosny i całkowicie lekceważysz innych, gdyż tylko w ten sposób umiesz ratować poczucie własnej wartości w obliczu klęski lub błędu, jaki popełniłeś.

Niekiedy stajesz się ofiarą własnych decyzji, podjętych na fali entuzjazmu, nie do końca przemyślanych. Nie umiesz się z nich wycofać nawet wtedy, gdy widzisz już, że były niesłuszne.

Aby wykorzystać możliwości, jakie obiecuje Liczba Drogi Życia No. 1, musisz nauczyć się twórczego dysponowania swoją aktywnością oraz unikać narzucania woli siłą. Opieraj się tylko na sobie samym, ale nie buduj muru wokół siebie. Żyj teraźniejszością, nie wychylaj się bezustannie w przyszłość, wyobrażając sobie realizację coraz to nowych planów, zanim nie dokończysz tego„ co zacząłeś. Wiele z twoich przedsięwzięć może ponieść klęskę właśnie z powodu nadmiernego pośpiechu, entuzjazmu i niecierpliwości. Nie odrzucaj wiedzy płynącej z doświadczeń przeszłości, one nie są za tobą, one są w tobie. Dobrze by było, gdybyś zrozumiał zasadę z własnej woli i na własną odpowiedzialność. Jeśli ta własna wola jest zgodna z twoją indywidualną drogą rozwoju oraz głębokim poczuciem uczciwości wobec samego siebie — będziesz piął się wzwyż, osiągając kolejne szczeble zrozumienia i poszerzając zakres poczucia własnej odpowiedzialności. Natomiast jeśli twoja wolna wola stanie się samowolą posłuszną żądaniom ego, twoja osobowość może stać się dla ciebie więzieniem. Aby zostać autentycznym liderem, szefem, przewodnikiem, czyli kimś, za kim inni podążają nie pod presją strachu, lecz w uznaniu twojej wiedzy i słuszności drogi, jaką zmierzasz, musisz porzucić wyobrażenia o twojej wyjątkowości, nauczyć się słuchać, być otwartym na rady twoich współpracowników, wyzwalać ich twórczą aktywność, a także nieustannie pogłębiać swoją wiedzę i pokorę wobec wiedzy innych. Nie ma niepodważalnych autorytetów, jest tylko indywidualne dochodzenie do prawdy, które wyraża się w unikalnych aktach twórczych, stanowiących wkład do całości ludzkiego dzieła.

Słabe punkty, jeśli chodzi o ciało i zdrowie to: głowa, serce, system nerwowy, układ krążenia i oczy.Wibracja jeden - Odpowiada głowie i płucom. Dysharmonia jedynek może przynieść kompleks niższości, brak siły przebicia, może doprowadzić do sytuacji, w których nie potrafi przeforsować własnych, oryginalnych pomysłów i sposobów działania. Trening głębokiego oddychania i relaksacji może być bardzo pomocny i przynosi pozytywne zmiany w życiu.

 

Podliczba 19/1

19 - To człowiek (1) wobec innych (9). W poprzednim wcieleniu osoba ta najprawdopodobniej nadużywała władzy, była egoistyczna, zarozumiała i wykorzystywała innych, by wyróżnić samą siebie. trud obecnej inkarnacji polegał będzie na dążeniu do wewnętrznego wzbogacania się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z którąś z tych sfer:

* zależność od innych

* brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych

* bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

Jeśli jest podliczbą Drogi Życia :życie przyniesie ci wiele trudnych sytuacji i gwałtownych zmian, by wypróbować twoją wewnętrzną autonomię i samodzielność myślenia. Możesz również ponieść straty materialne. Chaotyczne działania i utrata energii sprawią, że będziesz wciąż rozpoczynać od nowa. By spłacić dług, należy przejąć inicjatywę, wykazać niezależność i przede wszystkim zauważyć drugiego człowieka, otworzyć się na jego potrzeby. Nawet jeśli nie zostaniesz doceniony tak, jak tego pragniesz, będziesz rozprzestrzeniać światło, którym jest zrozumienie życia.

 

Cykle Życia:

Cykl Formujący 2 - Powolny rozwój wymagający kompromisów i cierpliwości. Zależność od środowiska, zmienne okoliczności życia. Akcent położony na rozwój wrażliwości. Wiele przyjaźni. Duża rola kobiet (matki, babki lub siostry), w sensie zależności emocjonalnej albo przeciwnie, np. braku matki. Cykl ten sprzyja zawarciu małżeństwa lub powstaniu zależności uczuciowych.

Negatywnie: duże napięcie emocjonalne. Konieczność podporządkowania się i duszna atmosfera, nie sprzyjająca rozwojowi osobowości. Nadużywanie władzy ze strony matki lub innej kobiety.

Uwaga dla rodziców: nie rozpieszczać dziecka, nie okazywać zbyt wiele wyrozumiałości, nie ochraniać go nadmiernie, natomiast rozmawiać z nim i słuchać, co ma do powiedzenia. Nie oceniać go, akceptować, nie wprowadzać napięć emocjonalnych. Starać się odkryć jego prawdziwe potrzeby i respektować je, nawet jeśli są one odmienne od naszych oczekiwań.

 

Cykl Produktywny 8 - Błyskotliwe wejście w świat finansów, interesów lub zwrot w stronę mistycyzmu. Wibracje tego cyklu powodują ciśnienie wewnętrzne, które popycha nas do konkretnej realizacji. Awans lub założenie własnej firmy. Realizacja ambicji, zyski. Potrzeba równowagi w życiu uczuciowym. Czasem jest to cykl władzy.

Lekcja: nauczyć się używać wpływów, władzy, pieniędzy w celu wewnętrznego wzbogacenia się. Starannie ważyć każdą myśl, słowo i czyn, bo są one energią, którą emanujemy w Kosmos i która wróci do nas pomnożona. Jeśli więc będziemy wysyłać zło, przewrotność, fałsz, nieuczciwość — wszystko to wróci do nas, i odwrotnie, jeśli wysyłamy dobro… . Należy starać się przewidzieć skutki swego działania, gdyż w każdej przyczynie jest już zawarty jej skutek.

Negatywnie: niebezpieczeństwo klęski, porażki, załamania, ruiny, strat. Impulsywne, zbyt ryzykowne reakcje powodują negatywne skutki. Walka. Możliwość wypadku lub operacji, jeśli równowaga wewnętrzna jest zachwiana.

 

Cykl Żniwny 9 - Podróże i nieustanna aktywność. Sukces związany z działalnością grupową lub społeczną. Spełnienie. Erudycja. Działalność kulturalna. Konieczność dania dużo z samego siebie. Zakładanie stowarzyszeń, spółek. Nowe zainteresowania (nauki ezoteryczne, historia, archeologia). Poznanie samego siebie i płynąca stąd

możliwość niesienia pomocy innym.

Negatywnie: straty i cierpienie. Problemy finansowe i brak energii witalnej. Trzeba znaleźć czas na odpoczynek i starać się prowadzić zrównoważony tryb życia.

 

Punkty Zwrotne:

I Punkt Zwrotny - 1

INDYWIDUALIZACJA, REALIZACJA

Znaczenie ogólne: okres krystalizowania się osobowości, nauka autonomii oraz wprowadzania myśli w czyn. Sprzyja aktywności, przedsiębiorczości, organizowaniu. Trzeba liczyć na samego siebie i znaleźć własną drogę w życiu. Konieczna jest postawa aktywna, a pasywność będzie miała fatalne konsekwencje.

Pozytywnie: samorealizacja. Sukces osiągnięty własnym wysiłkiem.

Negatywnie: klęska osobista, trudności w samorealizacji.

I Punkt Zwrotny: będąc wyrazem początku, jest dokładnie na swoim miejscu — pozwala dziecku określić się na początku życia. Rozwój możliwości twórczych i potrzeby autonomii. Trudny okres, jeśli dana osoba nie będzie miała siły i chęci do posuwania się naprzód. Czasami tendencja do egoizmu i autorytaryzmu.

 

II Punkt Zwrotny - 8

SPEŁNIENIE MATERIALNE, MOC REALIZACJI

Znaczenie ogólne: należy wziąć życie w swoje ręce z odwagą i determinacją, rozwinąć umiejętność podejmowania decyzji i błyskawicznej oceny sytuacji. Okres sprzyjający aktywności, władzy, sukcesowi, sprawom finansowym, interesom. Może też być to okres rozwoju duchowego i przeżyć mistycznych.

Pozytywnie: sukces i ekspansja. Prestiż, awans. Pieniądze i władza.

Negatywnie: problemy finansowe. Klęska, upadek. Proces. Rozczarowanie i oszustwo w spółce. Możliwe wypadki, operacje.

II Punkt Zwrotny: zapowiedź błyskotliwej kariery, aktywność, podniesienie standardu życia i pozycji społecznej. Trzeba być ostrożnym z podejmowaniem zobowiązań i angażowaniem się w spółki. Uczyć się zachowywać równowagę wewnętrzną w każdej sytuacji. Zrozumieć prawdziwą wartość pieniądza i używać go do realizacji celów wyłącznie uczciwych i służących innym.

 

III Punkt Zwrotny - 9

UNIWERSALNOŚĆ, EWOLUCJA

Znaczenie ogólne: trzeba otworzyć się na świat i na innych, bezwarunkowo, bez granic. Egoizm lub brak tolerancji stanie się przyczyną niepowodzeń. Czas spełnienia, zwieńczenia. Zakończenie podróży lub okresu spędzonego poza granicami swego kraju. Wibracja, która prowadzi w kierunku drugiego człowieka i która może także przynieść popularność.

Pozytywnie: sukces, uznanie, społeczny prestiż, sława. Kontakty z zagranicą. Podróże. Wymiana myśli.

Negatywnie: konieczność poświęcenia. Rozczarowania uczuciowe. Straty uczuciowe lub materialne. Brak równowagi psychicznej.

III Punkt Zwrotny: Życie ewoluuje w kierunku bogatych relacji międzyludzkich, często międzynarodowych. Interesujące doświadczenia, kontakty. Podróże i sukces publiczny. Życie osobiste kruche: priorytet mają problemy i sprawy innych. Trzeba dobrze rozumieć swoje potrzeby emocjonalne — nie rozpoznane staną się przyczyną pomyłek.

 

IV Punkt Zwrotny - 2

ZWIĄZKI, WSPÓŁPRACA

Znaczenie ogólne: nie jest łatwo dokonać czegokolwiek bez pomocy innych. Trzeba być dyplomatą, cierpliwym, dyskretnym i pełnym zrozumienia dla innych. Okres sprzyjający zawieraniu związków i spółek, współpracy i życiu we dwoje. Okres bogaty emocjonalnie. Pasywność i poddawanie w wątpliwość dotychczasowych przekonań i słuszności swych wyborów.

Pozytywnie: przyjaźnie, związki i udane małżeństwo.

Negatywnie: rozwód, oszustwo, zdrada, brak pracy.

IV Punkt Zwrotny: niezwykle spokojny koniec życia poświęcony współpracy z innymi. Akcent położony na przyjaźń, współobecność. Dla mężczyzny może oznaczać wpływ kobiety. Nowe zainteresowania. Czasem straty materialne, jeśli jesteśmy źle zestrojeni z wibracją liczby dwa.

 

Wyzwania Życia:

I Wyzwanie - 6 - Traktować swoje zobowiązania w sposób odpowiedzialny, nie poddawać się emocjom, akceptować świat i ludzi takimi, jakimi są. Ćwiczyć sztukę dokonywania wyboru.

II Wyzwanie - 1 - Odkrywanie własnej indywidualności, samopoznanie, budowanie własnej autonomii, przedsiębiorczość.

Wyzwanie Główne - 5 - Zrozumieć granice swej wolności, nie ulegać potrzebom zmysłowym i złudzeniom, adaptować się do zmian, szukać oparcia we własnym wnętrzu, a nie na zewnątrz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arwil, wcale takie życie Cię nie czeka, to co wyżej, to nie jest jedyna możliwość. Te opisy są ogólne i dla wszystkich takie same. a to co w nich zawarte to pewna możliwość, ale nigdy nie ostateczność, wyrocznia. To się może spełniać, realizować, ale nie musi. Są jeszcze podliczby, inne wibracje, które maja na siebie wpływ, dopełniają się, ale przede wszystkim jesteś przecież TY. To jest Twoje życie i to głownie Ty zadecydujesz jak ono będzie wyglądać.Także głowa do góry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...