Skocz do zawartości

Karma Hioba

Agusiaxxx
 Share

Polecane posty

Hej wszystkim 

Z mojego portretu urodzenia niestety mam Karmę Hioba .. 29/11

moja data (24.10.1993)

Czy zawsze przechodzi się ja bardzo ciężko ?

Szukam głębokiej analizy na to co w poprzednim wcieleniu zrobiłam, aż tak zle …

Zadalam już ostatnio jedno pytanie na temat tej karmy ( jednak nie tutaj ) to co usłyszałam mną dosłownie wstrząsnęło ..

odwrocone 2 ( Kapłanka ) dostałam odpowiedz o dzieciństwie , które nie było kolorowe i byłam ofiara przemocy domowej .. niestety to się zgadza i pokrywa z tym co było ( było jeszcze kilka innych i złych rzeczy )

szukalam odpowiedzi na to co mogło, aż tak pójść nie tak..

Poprzednie wcielenie karta 8 sprawiedliwość ( czyli musiałam być przekupnym sędzia bądź adwokatem?)

W tym obecnym życiu pracuje od 18 roku życia nawet na najgorszych pracach ( czasem jadę z jednej do drugiej , pracuje sama rodzina nie daje mi ani 1 zł ) na wszystko pracuje sama , pracy się nie boje bo jestem zdana sama na siebie .. niestety ..

dlatego jeszcze bardziej wstrząsnęło mną : brak ręki do pracy i finansów . 
( to co z tego usłyszałam , ze się hamuje i nie rozwijam )

na początku myślałam, ze jeśli mam karmę związana z pieniędzmi to praca na niezbyt ambitnych zajęciach ( ale uczciwa ) ma mi dać w kość i pomoc mi to „odpokutować „ . Ostatnio jednak usłyszałam coś innego . 

czuje jakbym była w kropce i miała ogromny mętlik 

Czy miał ktoś z was podobna karmę ?  I bardzo ciężko ja przechodził ?

Macie na to jakieś rady , wskazówki ? 

• Lubię! 1

• 1 year later...

Chętnie posłucham rad :) mamy dokładnie taka sama datę urodzin :) ( całą) , również proszę o pomoc  kogoś z forum i większa wiedzą w tej dziedzinie :) 

• 1 month later...
Dnia 13.06.2021 o 21:29, Agusiaxxx napisał:

Hej wszystkim 

Z mojego portretu urodzenia niestety mam Karmę Hioba .. 29/11

moja data (24.10.1993)

Czy zawsze przechodzi się ja bardzo ciężko ?

Szukam głębokiej analizy na to co w poprzednim wcieleniu zrobiłam, aż tak zle …

Zadalam już ostatnio jedno pytanie na temat tej karmy ( jednak nie tutaj ) to co usłyszałam mną dosłownie wstrząsnęło ..

odwrocone 2 ( Kapłanka ) dostałam odpowiedz o dzieciństwie , które nie było kolorowe i byłam ofiara przemocy domowej .. niestety to się zgadza i pokrywa z tym co było ( było jeszcze kilka innych i złych rzeczy )

szukalam odpowiedzi na to co mogło, aż tak pójść nie tak..

Poprzednie wcielenie karta 8 sprawiedliwość ( czyli musiałam być przekupnym sędzia bądź adwokatem?)

W tym obecnym życiu pracuje od 18 roku życia nawet na najgorszych pracach ( czasem jadę z jednej do drugiej , pracuje sama rodzina nie daje mi ani 1 zł ) na wszystko pracuje sama , pracy się nie boje bo jestem zdana sama na siebie .. niestety ..

dlatego jeszcze bardziej wstrząsnęło mną : brak ręki do pracy i finansów . 
( to co z tego usłyszałam , ze się hamuje i nie rozwijam )

na początku myślałam, ze jeśli mam karmę związana z pieniędzmi to praca na niezbyt ambitnych zajęciach ( ale uczciwa ) ma mi dać w kość i pomoc mi to „odpokutować „ . Ostatnio jednak usłyszałam coś innego . 

czuje jakbym była w kropce i miała ogromny mętlik 

Czy miał ktoś z was podobna karmę ?  I bardzo ciężko ja przechodził ?

Macie na to jakieś rady , wskazówki ? 

Matko jedyna, za*** przepis jak podciąć skrzydła człowiekowi. Brawa dla "wróżki". Ręcę opadają. W dobie Ery Wodnika, 5d itp itd najlepsze co możesz zrobić to ufać swojej intuicji, tam są najlepsze rady. Taka "wróżka" mogła się pomylić, albo mogla nie być dobrą wróżką. Ludzie łatwiej uwierzą w coś złego, niż dobrego. I mamy samospełniającą się przepowiednię. Wg numero żydowskiej masz karmę 12 (końcowka roku 93, 9+3), która oznacza, że masz karmę związaną z pracą dla ludzi i wśród ludzi, potrzeba niesienia pomocy i robienia kariery. A jesteś 11 numerologiczną, 11 to często pionerzy, ludzie bardzo ambitni i odważni

• 2 months later...

Podobną z taka karmą na świat przychodzą numerologiczne 11, chyba cos w tym jest. Znam kilka takich osób i maja trudna drogę do przejscia

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...