Skocz do zawartości

Prezent - Geschenk


Ismena

Polecane posty

Prezent

 

195a2c5152de43edgen.png

 

Pozytywne: Zapowiedź przyjemnych zdarzeń, wyznanie miłości, zaręczyny, propozycja małżeństwa, stabilizacja i szczęście uczuciowe, nowa przyjaźń lub odnowienie starej znajomości, prezent od osoby odmiennej płci, wiadomość która wyjaśni sprawę i rozwieje niedomówienia, potrzeba zachowania spokoju i rozwagi.

Negatywnie: Niemiłe spotkanie z osobą z przeszłości, zapowiedź zdrady, brak szczęścia, pruderia, niedomówienia, wydarzenie które zbulwersuje otoczenie.

 

źródło: doris.piwko.pl

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Pozycja prosta

 

Prezent od osoby odmiennej płci. Zaskakująca propozycja, wyznanie uczuć. Propozycja małżeństwa, nie całkiem szczera, należy zachować ostrożność. Zaloty o podłożu matrymonialnym. Miłe spotkanie towarzyskie lub rodzinne. Poznałeś kogoś, kto posługuje się gładkością wymowy. Partner wlecze za sobą niezakończone sprawy- związki. Nie należy spieszyć się z podjęciem decyzji matrymonialnych. Czas działa na korzyść. Dawno oczekiwana wiadomość rozwieje złudzenia, ujawni prawdę dotąd skrywaną. Wiadomość korzystna dla osoby pytającej, wyjaśni sprawy, rozwieje wahania, ułatwi podjęcie decyzji. Zapowiedź stabilnej, szczęśliwej przyszłości po burzach i niemiłych doświadczeniach. Uznanie w pracy, na które trzeba trochę poczekać. Trudności w podejmowaniu decyzji należy dokładnie rozważyć i zawsze radzić się intuicji. Zachować umiar do propozycji zbyt wylewnych, o słodko brzmiących słowach. Zanim podejmiesz decyzję, zajrzyj w zakamarki duszy partnera lub uchyl zasłonę- tam znajdziesz prawdę. Należy nauczyć się przyjmowania gestów przyjaźni i życzliwości w wymiarach takich, na jakie zasługują. Cieszyć się pięknem i szczęściem bez zbytniej uległości. Z dystansem do obietnic i zobowiązań.

 

Pozycja odwrócona

 

Niemiłe spotkanie z osobą z przeszłości. Nowo poznany partner ma wiele do ukrycia. Nieszczerość słów i objetnic.

Nieciekawe propozycje, zła miłość, szkodliwy romans. Blichtr przysłania prawdę. Trójkąt partnerski. Powrót wspomnień w postaci pomówień i plotek. Zachować dystans do osoby, która lubi obdarowywać komplementami i prezentami. Prawda ujrzy światło dnia i przyniesie wiele przykrości. Strzeż się fałszywych przyjaźni. Zachowaj ostrożność w słowie i czynie. Kłopoty związane z przyjęciem prezentu. Trudności z wyzwoleniem się ze zniewolnienia materialnego i złych uczuć. Utrudnienia i przeszkody związane z uwolnieniem się ze złego partnerstwa. Propozycje mająpodłoże materialne, majątkowe

 

Źródło: Helena Żuk, "Karty cygańskie"

  • Dziękuję! 1

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...