Skocz do zawartości

winda i liczba 4

Luna1986

Polecane posty

snilo mi sie ze w pracy czekalam na winde wsiadlam z kilkoma osobami (zupelnie przypadkowe) wcisnelam 4 i jechalismy w gore ojechalismy wyzej na sama gore nie wiem ktore bylo ale komentowalismy ze zeby dojechac na 4 najpierw musielismy wjechac na sam szczyt xD i zjechalismy na to docelowe 4 odczucia pozytywne a z wjechaniem na szczyt nawet usmiechnelam sie

w tym samym snie wczesniej stalam na przystanku autobusowym z szefem i cos jadlam

co to moze oznaczac

Ogolnie mam tak ze nic mi sie moze nie snic przez kilka miesiecy, ale jak cos wisi w powietrzu w sensie jakis zmian wtedy nawet kilka dni z rzedu pamietam

Pomoze ktos zinterpretowac?

Mi wydaje się, że o ile teraz masz jakieś problemy prawdopodobnie w pracy, może jakieś niejasności to za jakiś czas to się zmieni. Wszystko się unormuje, ale za sprawą kogoś przychylnego, ktoś życzliwy może Ci pomóc w przezwyciężeniu problemu jakiegoś

Lubisz swoją pracę? To jest to co zawsze chciałaś robić? z numerologii cztery, to między innymi praca.

Zobacz, Ty wciskasz guzik - wybierasz gdzie chcesz jechać. Ale nie kontrolujesz tego, kontrolę przejmują przypadkowe osoby, które decydują o kierunku jazdy. Najpierw góra, później dół. Chociaż od razu powinien być dół.

Szczyt to inaczej wszystko, kres marzeń, myśli, punkt kulminacyjny.

Idziesz przez swoje życie, ale nie w taki sposób jak Ty tego chcesz. Nawet jeżeli wciskasz guziki, to i tak inni sprowadzają Cię na inną drogę, która owszem wiedzie do celu, ale sporo czasu schodzi aż ją pokonasz. Zabiera czas, który mogłabyś spożytkować na coś innego. Nie kontrolujesz w pełni swojego życia.

Przystanek autobusowy - pewien punkt w Twoim życiu, moment decydujący, decyzja, za sprawą której pójdziesz dalej.

O proszę, to na pewno znasz przykładowe znaczenie drogi życia cztery? Czwórki cały czas mają do czynienia z pracą ;)

Dąż do tego czego pragniesz, nie poddaj się, nie słuchaj ludzi, którzy być może swoimi czynami albo słowami będą świadomie lub nie, próbowali zepchnąć Cię z obranej przez Ciebie drogi.

Dużo tych czwórek u Ciebie.

Tak na marginesie osoba z drogi życia cztery może mieć ciężkie życie. Na prawie wszystko trzeba zapracować, stworzyć od podstaw, a co często wiąże się z różnymi trudnościami. Mimo to czwórki są wytrwałe ;)

• 3 weeks later...

Jakby nie patrzeć, to dobra wibracja dnia, na tego typu wydarzenia. 13, może lekko dać popalić na przykład poprzez nawał obowiązków, brak czasu dla siebie

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...