Skocz do zawartości

Prośba o interpretacje


happy6

Polecane posty

Moge prosić o interpretację związku

gosia 27.09.84 numerologiczna 4

kamil 13.09.84 numerologiczna 8

 

Jaka data ślubu może być najlepsza:

16.04.2016

11.06.2016

18.06.2016

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

happy6 najlepiej jeżeli wspólnie usiądziecie i wybierzecie sami datę ślubu. Taką jaka będzie Wam najlepiej odpowiadać, bo w końcu to ma być Wasze wielkie wydarzenie, Wasz dzień :)

Owszem można sprawdzić w numerologii, ale ja bym do tego podeszła z dystansem. Numerologia swoją drogą, a Wasza decyzja, osobiste przemyślenia swoją. Tak naprawdę każda z tych dat może być dobra, jeżeli Wy tak będziecie uważać i będziecie co do tego przekonani :)

Wibracje tych dat:

16.04.2016 - 20 = 2

11.06.2016 - 17 = 8

18.06.2016 - 24 = 6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochana.

Chociaż wg numerologi osobistej będe w 9 roku osobistym a to dobrze nie wróży, partner będzie 4 , natomiast w kolejnym roku ja będę w 1 a on w 5, więc tez nie za ciekawie. To bym musiałą wg numerologi brać ślub za 2 lata.

 

Ale co ma być to będzie.

 

wybrałam datę

11.06.2016 - 17 = 8

 

faza księżyca tu pasuje idealnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idź tym torem :)

Jeżeli łączy Was uczucie, prawdziwe i szczere, kochacie się i pragniecie być ze sobą, to naprawdę numerologia, astrologia i inne nie powinny się liczyć. Powinniście się liczyć tylko WY. Wybierzcie datę i wznieście swój związek na wyższy poziom :)

 

W wibracji dnia 8, możesz liczyć na kosztowne prezenty, w ogóle dużą sumę możecie uzbierać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochana :)

Z miłością jest różnie raz pod wozem raz na wozie.

Chociaż numerologia ma duże znaczenie dla mnie, kiedy byłam na studiach i byłam w 9 roku osobistym wiele złego się działo, choć 1 rok tez był ciężki. Chyba wszystkie czynniki maja na to wpływ.

 

Faktycznie 8 to kwestie finansowe, kaska przydałaby się. Nie ukrywam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 rok, to tak naprawdę wielkie porządki. To jest konsekwencja tego wszystkiego co miało miejsce w poprzednich latach. Wiele spraw musi się wyjaśnić, stąd następuje takie "czyszczenie". Dziewiąty rok ma to do siebie, że wtedy dużo się dzieje, a wszystko dlatego, żeby przygotować się do wejścia w nowy cykl.

Pierwszy rok, to rozpoczynanie od nowa. Też dużo będzie się działo, inaczej pisząc "będzie wszystkiego po trochu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...