Skocz do zawartości

Nowa talia


Anika

Polecane posty

Mam pytanie do osób wróżących i do reszty użytkowników.

 

Jak kupimy albo dostaniemy nową talie tarota. To powinniśmy ją od razu oczyścić? wróżyć? czy to sprawa indywidualna? Jak to jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zawsze jest lepiej na początku oczyścić, nigdy nie jest wiadome, czy ktoś jej wcześniej nie dotykał. A jak oczyścisz, to sprawa będzie załatwiona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialam,ze trzeba oczyścić :( Kupiłam kilkanaście lat temu,tylko kilka razy była w uzyciu.Czy nie za późno na oczyszczanie i jak to zrobić najlepiej? Po zakończonym seansie trzeba je dokladnie ukladać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie, nie jest za późno :) możesz ją teraz oczyścić, na przykład nad płomieniem świecy - bardzo dobry i szybki do wykonania sposób.

Po oczyszczeniu, nie musisz kart dokładnie układać, chyba, że chcesz, czujesz taką potrzebę. To już jak kto woli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze oczyszczam nową talię, używanych nie posiadam, jakoś tak lubię mieć swoją <haha2>

Poza tym od czasu do czasu oczyszczam, czasem karty "świrują nietoperza w trampkach" i wtedy te z oczyszczam.

 

Pozdrawiam :)

  • Haha 1

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...