Skocz do zawartości

powracajace tematy


Ania1

Polecane posty

Witam,

co moga znaczyc powracające we śnie te same symbole?

1. wciąż sni mi się moja zmarła 5 miesięcy temu mama. tak samo. że za chwile umrze. ja mam świadomość, ze to sen. nie moge sie wybudzić.

2. wielokrotnie śni mi się mieszkanie, w którym mieszkałam jako dziecko. albo skrzynka na listy z tego mieszkania. sen powraca;

3. oraz chomik. bawię sie z nim, on biega.

4. często śnia mi sie różne środki lokomocji. dziś np. pociąg. zdążam na niego w ostatniej chwili i on rusza.albo prowadzę auto.

Myślałam, ze może mama prosi o modlitwę. ale sen wciąż jest.

 

co to może znaczyć? przeorganizowuje swoje życie, zawodowo, finansowo, uczuciowo.

Bede wdzięczna za podpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przypuszczenia:

1. Nie pogodziłaś się ze śmiercią mamy. Poprzez te informacje wracasz do momentu, w którym jeszcze żyła, z nadzieją, że coś można zrobić, aby uchronić ją przed śmiercią.

2. W niektórych interpretacjach można się spotkać z tym, że mieszkanie uosabia nas samych. Gdy ten symbol powraca, może masz coś do zrobienia, jakieś wspomnienia, niedokończone sprawy, do których powinnaś wrócić. Skrzynka na listy, czyli dosłownie, wiadomość, posłaniec, kontakt.

3. chomik to gryzoń, lubi chować jedzenie na zapas. Może o to chodzi? Odkładasz coś na później zamiast już to zrealizować. Nie masz uporządkowanego życia.

4. środek transportu, to odzwierciedlenie życia. Zdążyłaś w ostatniej chwili, czyli nie podejmujesz rozsądnych, przemyślanych decyzji. Żyjesz za szybko, może nawet dość chaotycznie lub spontanicznie, bez konkretnych planów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Mariko za odpowiedz :) rzeczywiscie mam sporo do zrobienia. Podejmuje decyzje wazne, ale nie daje rady zdrowotnie ich realizowac. Nowe studia, nowy zawod. Jestem po dwoch trudnych operacjach i organizm odmawia posluszenstwa. Chyba narzucilam za szybkie tempo.dziekuje. naucze sie zwalniac. Mama opiekowalam sie kilka miesiecy. Nie moglam jej pomoc. Bardzo chcialam.

Dziekuje Ci:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...