Skocz do zawartości

Osobiste karty


marksa

Polecane posty

Ponadto wiele razy slyszalam ze kazda osoba ktora chce wrozyc w tym przypadku sobie powinna miec spersonalizowana talie, wrozka powiedziala mi ze powinnam nosic ja przy sobie przez kilka dni badz tygodni zeby przesiakla moja energia, bo inaczej nic nie wyjdzie z wrozenia ?

Czy ktos slyszal o podobnych zaleceniach ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty napełniają się Twoją energią przez same ich tasowanie, mieszanie, oczyszczanie, przyglądanie ich obrazom i intucyjne wyczuwanie co chcą przekazać - czyli inaczej pracę z nimi, medytowanie z nimi itd. Oczywiście z czasem coraz lepiej współpracują one z nami i my z nimi. Czy trzeba je wszędzie nosić ze sobą? Niekoniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie ma takiej potrzeby, już samo to, że masz talię dużo znaczy. Uważam tak samo jak Essa. Po oczyszczeniu kart, w ciągu ich używania one same napełnią się Twoją energią. Nie musisz z nimi spać (gdzieś już i o takich zaleceniach czytałam), ani mieć ich zawsze przy sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Nigdy żadnej talii n ie nosiłam ze sobą. Karty napełniam energią poprzez tasowanie tak jak to powiedziała @Essa.  To jest kwestia Twoich wierzeń, jeśli wierzysz, że tylko poprzez noszenie ich ze sobą naergetyzujesz talie to tak będzie właśnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...