Skocz do zawartości

Wibracja Związku - 9


Marika

Polecane posty

1 minutę temu, Batyam napisał:

 To już wszystko powiedziałam sama wiesz ...masz jeszcze inną możliwość jak wiesz kart nie dotykam dla mnie tylko energię liczb i wibracje ...wiem że samej sobie jest najtrudniej ale  Esso obstaje przy liczbie 6 na bank by gdzieś się pojawiła u mężczyzny Twojego i ciesz się ze masz tą liczbę 4 u siebie. 

Ona daje Ci duuuużo tak jak 5 ale 4 tutaj wiedzie prym.

Ja nie wiem ale ona mnie gdzieś we mnie paraliżuje może nie praca ale monotonia tej czwórki nie wiem ale ja tą liczbę odbieram u siebie jak stanie przy taśmie i klepanie śrubki ....bez duszy stale od godziny do godziny. A wyzwanie tej liczby nade mną. 

Dobrze, dziękuję, że poświęciłaś mi swój czas i uwagę :) Będę szukać więc 'szóstkowego' pana :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Essa napisał:

Dobrze, dziękuję, że poświęciłaś mi swój czas i uwagę :) Będę szukać więc 'szóstkowego' pana :)

 tak by gdzieś ta podliczba  była . Pozdrawiam

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym miala 6-stkowego a w sumie to 33...tylko on chyba za slaby na Twoje standardy, wyglad przecietny, Kulczykiem tez nie zostanie...ale osobowosc nietuzinkowa -o to chyba trudniej niz o pieniadze i urode...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MIMESIS napisał:

ja bym miala 6-stkowego a w sumie to 33...tylko on chyba za slaby na Twoje standardy, wyglad przecietny, Kulczykiem tez nie zostanie...ale osobowosc nietuzinkowa -o to chyba trudniej niz o pieniadze i urode...

 

To do mnie bo nie wiem MIMMESIS ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, MIMESIS napisał:

do Essy, gdyz ponoc z 6-stka jej by bylo po drodze

 6 jak 6 ..... 6 by była w podliczbie na 16 o to chodziło a nie 33 . Nauczcie się dziewczyny że liczby redukcyjne to nie są liczby do odczytu .... Tak jak od dawien dawna ludzie mówią o liczbach mistrzowskich niby są ale nie znam przykładów mistrzów. 

 

Mistrz a pretendowanie to dwie różne rzeczy .....i długa droga a liczba 33 to niestety osoba która ją ma jest uboga 6 i daleko jej do 33 ,,, bo to kilka wcieleń. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MIMESIS napisał:

ja bym miala 6-stkowego a w sumie to 33...tylko on chyba za slaby na Twoje standardy, wyglad przecietny, Kulczykiem tez nie zostanie...ale osobowosc nietuzinkowa -o to chyba trudniej niz o pieniadze i urode...

hihi Dzięki Mimka :) Chodzi o to, że rozkładając jego datę urodzenia na czynniki pierwsze, mają tam być 6tki i ew. 4ki w portrecie :)  Miło, że chcesz mnie swatać:*

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Liczba związku 9

Wibracja związku 9 to życiowa lekcja dla obu stron. W tej relacji kochankowie nauczą się ważnych prawd na temat samych siebie. Będą musieli podołać trudnym sytuacjom, które już od samego początku wdadzą im się we znaki. Miłość Dziewiątki jest napiętnowana wieloma przeciwnościami losu, próbującymi odciągnąć od siebie związane nią osoby. Jednak trudno im się rozstać, a przyczyną jest karma, jaką muszą spłacić, by uwolnić swoją duszę. Ten związek pomaga w odkryciu powołania, z jakim przyszło się na świat, oraz nauczenia się dbania o uczucia. Będzie wymuszał wzięcie odpowiedzialności za swoje czyny i dążenie do stabilizacji, która nie zawsze idzie w parze z tym, czego pragniemy. Jeśli przetrwa próbę czasu, może ciągnąć się latami, z wieloma obowiązkami w tle (jak wspólny dom, dzieci, kredyty). Zagrożeniem w tej relacji jest życie nie razem, lecz obok siebie, prowadzące do oziębłości w uczuciach. 

 

źródło: www.elle.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ja jestem w związku od ponad 4 lat  pod 9 :1 +8 . I naprawdę co jesteśmy razem to los nam rzuca kłody pod nogi i rozdziela. W dodatku teraz zmuszona była wyniesci sie do swojej babki która jest dewotką i zabrania nam spotkań bo ,,nie mamy ślubu''.Niby są pieniadze na wspolny wynajem ale wez tu  znalez szybko chetnego na wynajem z 3 dzieci. Co z  tym dalej robić podpowiedzcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 26.12.2020 o 21:56, Pablo34 napisał:

Ja jestem w związku od ponad 4 lat  pod 9 :1 +8 . I naprawdę co jesteśmy razem to los nam rzuca kłody pod nogi i rozdziela. W dodatku teraz zmuszona była wyniesci sie do swojej babki która jest dewotką i zabrania nam spotkań bo ,,nie mamy ślubu''.Niby są pieniadze na wspolny wynajem ale wez tu  znalez szybko chetnego na wynajem z 3 dzieci. Co z  tym dalej robić podpowiedzcie

no błagam. Ile Ty masz lat, że ktoś Ci może zabronić spotkań?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bzdury!!!!

9 i9 toczesto bratnie dusze wiec sa lekcje do przepracowania, jak im sie uda to zwiazek jest zaje.... wiec radze nie pisac glupot

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 8.03.2021 o 09:41, millie napisał:

Bzdury!!!!

9 i9 toczesto bratnie dusze wiec sa lekcje do przepracowania, jak im sie uda to zwiazek jest zaje.... wiec radze nie pisac glupot

Bratnich dusz wokół każdego z nas jest po kokardę ;) lekcje do przepracowania mamy z wieloma osobami. To że obie osoby są 9, wcale nie znaczy, że mają lekcje do przepracowania i że są bratnimi duszami

  • Polać Mu! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Czy to Droga Związku 9?

Ja 24.10.1993 (29/11) czyli 2

On 18.05.1991 ( czyli wychodzi 34 . 3plus 4 daje 7)

 

2 plus 7 daje łącznie 9 .

czy dobrze to obliczyłam ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...