Skocz do zawartości

Wibracja Związku - 6


Marika
 Share

Polecane posty

W celu obliczenia WSPÓLNEJ WIBRACJI ZWIĄZKU należy obliczyć swoją oraz partnera/partnerki DROGĘ ŻYCIA, a następnie obydwie drogi życia dodać do siebie.

Przykład: Partnerka = Droga Życia 5, Partner = Droga Życia 3 WSPÓLNA DROGA ŻYCIA = 8 (5+3)

Tutaj jest wyjaśnione jakie obliczenia należy wykonać viewtopic.php?f=97&t=1587

 

6 - WIBRACJA ZWIĄZKU

 

Związek o wibracji - 6

6 jest wibracją miłości, wibracją związku rodzinnego. 6 w ogóle w systemie numerologicznym jest świętą liczbą, więc związek sygnowany tą wibracją nie jest jakimś tam związkiem. Jest w sposób wyjątkowy uświęconym związkiem.

Jeśli jest to układ czystej 6 jest to informacja o układzie rodzinnym, o rodzinie, która będzie tym gniazdem, z którego wyfruwają nasze dzieci, i do którego zawsze chcą wracać, żeby naładować akumulatory. Jest to wtedy też rodzina, która jest rodziną wielopokoleniową, ale nie w takiej do końca pozycji, jaką daje 8, że jest świadomość korzeni i ten ród, tylko bardziej na zasadzie, że tych starszych rodu szanuje się, pielęgnuje, kocha się ich, oni kochają i jest to pełna harmonia.

6 z 15 daje niebezpieczeństwo rozerwania układu.

15 – wiemy, że w tarocie jest odwołaniem do karty Diabła, czyli w pewnym sensie związek, rodzina, który żeśmy zbudowali, jeśli doprowadzimy ją do sytuacji nadmiaru przyjmowanych na siebie obowiązków – wtedy sprawdza się, która ze stron ma taką tendencję jakby składania się na ołtarzu układu pt. to ja nie będę tego robił/robiła żeby tę rodzinę utrzymać, wtedy niestety dochodzi do sytuacji, gdzie to co żeśmy budowali staje się ciężarem, staje się dla nas ograniczeniem i rzeczywiście 6 z 15 może stworzyć układ rodzinny, który jest układem ograniczającym albo dla jednego z partnerów, albo dla obojga i wtedy będzie dochodziło do wewnętrznych rewolt, co w efekcie końcowym może doprowadzić do rozerwania układy rodzinnego.

6 z 33 może dawać związek, gdzie bez względu na to, czego my z partnerem chcemy, zmuszeni jesteśmy przez okoliczności do bycia ciągle opiekunami tych, którzy są od nas uzależnieni emocjonalnie. Czasami bardzo są uzależnieni materialnie, a właściwie nas od siebie uzależniają emocjonalnie. Często jest to związek gdzie rodzice muszą spłacać długi swoich dzieci. Związek z wibracją 33 będzie związkiem, gdzie mamy takie poczucie na progu 60, 70 - lecia naszych urodzin, że właściwie cały czas nie wyszliśmy z etapu prowadzenia naszych dzieci za rękę. Tu też jest informacja, że najpierw opiekujemy się dziećmi, później często nasi rodzice stają się osobami, które wymagają szczególnej opieki i nie dlatego, że są starzy, tylko dlatego, że dotyka ich choroba i właściwie ci rodzice znacznie wcześniej niż nam się wydawało, że powinniśmy naszą uwagę na nich kierować, będziemy zmuszeni wcześniej. I taki związek może mieć wtedy trudności w realizacji tego tzw. życia przyjemnego. Taki związek, może mieć problemy z wyjazdami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek wibracji 6 – dążenie do harmonii

Dobrze żyć w związku, któremu patronuje tarotowa karta Kochanków. Na pierwszy plan wysuwa się dzielenie się uczuciami, relacyjność, rodzina. I z tego trzeba zdać egzamin.

 

Kochankowie to przecież dobry symbol relacji. On, ona i miłość. Mężczyzna i kobieta, których zsumowane urodzeniowe wibracje dadzą 6, jako życiowy priorytet ustanowią sobie związek. Ale taki, w którym będą dążyli do harmonii. Bez niej nie znajdą spełnienia. Równowaga, dzielenie się uczuciami i materią, dobrze rozumiana wspólnota interesów – to zapewni im szczęście. Ważne stanie się wyrażanie siebie w pełni przed drugą osobą. Bez masek, niedopowiedzeń, gry pozorów, kłamstw. Na karcie Tarota Kochankowie są nadzy wobec siebie. Czy jest coś trudniejszego i piękniejszego zarazem?

 

Harmonia w aspekcie związku wibracji 6 oznacza też równowagę między życiem uczuciowym a zawodowym, między związkiem a rodziną, między domem a pasjami. Małżonkowie powinni dążyć, żeby i jedno i drugie było spełnione w tych obszarach. Jeśli w związku dojdzie do braku harmonii kryzys gotowy. Uważnie należy dbać, żeby sfera „my”, kiedy to partnerzy żyją wspólnie równoważyła sferę „ja” każdego z nich.

 

Ludzie łącząc się w wibracji 6 chcą zazwyczaj założyć rodzinę i spłodzić dzieci. Nie muszą żyć bardzo tradycyjnie, jednak domowe ognisko jest istotne. To nie są romansowe wibracje numerologicznej 5 lub zawodowe aspiracje na pierwszym planie jak w przypadku wibracji numer 1.

 

Negatywem tego aspektu może być pewna duszność emocjonalna i postrzeganie domu jako uwięzienia w przykrych obowiązkach. Nie stanie się tak jednak, gdy partnerzy będą pamiętali o życiu w harmonii. Ze sobą samym, ukochaną osobą i światem.

 

źródło: zwierciadlo.pl/2012

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Liczba związku 6

Wibracja związku 6 zwiastuje wspólne życie, które będzie toczyć się wokół rodziny. Symbolizuje szczęście, harmonię, odpowiedzialność, szczerość w miłości oraz dużą zgodność ze swoim partnerem. Daje wielkie szanse na udane małżeństwo, jeśli kochankowie porzucą swój egoizm i zaczną pracować na wspólne dobro. Zazwyczaj pojawia się pomiędzy dwojgiem ludzi wyznających wyższe wartości, gotowych na przejęcie rodzinnych obowiązków. Osoby obdarzone energią Szóstki mogą wspólnie stworzyć ciepły dom, zbudowany na solidnych fundamentach. Dzieci niemal zawsze są wpisane w ten scenariusz. Tu pojawia się również tendencja do patrzenia na partnera przez różowe okulary. Ważne, by przesadnie go nie idealizować i nie przeżyć swojego życia w zaślepieniu.

 

źródło: www.elle.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...