Skocz do zawartości

Wibracja Związku - 1


Marika
 Share

Polecane posty

W celu obliczenia WSPÓLNEJ WIBRACJI ZWIĄZKU należy obliczyć swoją oraz partnera/partnerki DROGĘ ŻYCIA, a następnie obydwie drogi życia dodać do siebie.

Przykład: Partnerka = Droga Życia 5, Partner = Droga Życia 3 WSPÓLNA DROGA ŻYCIA = 8 (5+3)

Tutaj jest wyjaśnione jakie obliczenia należy wykonać viewtopic.php?f=97&t=1587

 

1 - WIBRACJA ZWIĄZKU

 

Związek o wibracji - 1

Przede wszystkim jeśli jest to 1 z czystej 1 przynosi związek na chwilę – poznanie , zachwyt, miliony pomysłów na przyszłość z których niekoniecznie żaden musi zostać zrealizowany, dlatego że przede wszystkim nie starczy czasu, nie starczy zapału. Wszystkie nasze plany, które opierają się przede wszystkim o impuls, bo 1 jest tym takim impulsem, muszą przejść fazę pracy nad realizacją i dopiero jest szansa na to, żeby cześć z nich po zweryfikowaniu możliwości ich zrealizowania została wprowadzona w życie.

Jeżeli występuje 1 z bardziej złożonych wibracji (z 10, 100, 1000) to wtedy tą pełnię informacji z czego ta 1 jest utworzona uzyskujemy przez przeliczenie daty urodzenia, ale bez stosowania uproszczeń, czyli bez sprowadzania do wibracji pojedynczych. Wtedy dowiemy się, który z aspektów w nich będzie uwydatniony: czy pozytywny, czy negatywny – o tym powie nam złożoność wibracji, z których ta 1 została utworzona.

Ta 1 dla związku jeżeli jest złożona z tych wyższych wibracji przede wszystkim mówi o relacji, która tworzy nowy etap dla obojga partnerów. Oczywiście my możemy powiedzieć, że zawsze wejście w związek jest nowym etapem . Otóż nie – często jest tak, że wchodzimy w związek powielając swoje dotychczasowe wzorce relacji partnerskich próbując odzyskać coś co żeśmy utracili bo nam się wcześniej jakiś związek rozpadł. Czasami jest tak, że w związku jedna osoba ucieka z przestrzeni w której jest i w tym związku upatruje przychylnej, przyjaznej przystani.

Otóż związek sygnowany 1 – jest to zdecydowanie związek, w którym obie osoby absolutnie odcinają się od przeszłości, tworzą nowy potencjał. Pamiętamy, że 1 to wibracja słoneczna, więc jest to również związek, który będzie tak trochę na „świeczniku”, który jeśli się coś będzie źle działo, to nikomu do ogródka nie będzie się zaglądało, a tu bez przerwy będą wszyscy o tym mówić, ale jeśli również będzie to związek harmonijnie realizowany, to stanowi pewien rodzaj przykładu dla innych, pewien rodzaj takiego zafascynowania się otoczenia właśnie tą relacją.

Jest to związek oświetlony przez słońce, czyli trochę w świetle jupiterów, w świetle reflektorów. I stąd jest też pokazane, że to jest raczej związek, który opiera się o tzw. dynamiczną realizację chwili, o pomysłowość, o szukanie nowych sposobów rozwiązań, i takich życiowych, ale tez i komunikacji między partnerskiej. Jest to związek w którym nie powinno się tworzyć tzw. ciężkich, psychodelicznych klimatów, dlatego, że taki związek nie przetrwa próby trudnych sytuacji. On może się niekoniecznie rozpaść, natomiast wtedy ta 1 będzie wibrowała negatywnie dla tego związku i będzie trudność wprowadzenia zmian , trudność rozpoczynania czegokolwiek – to wszystko co w negacji niesie ta 1.

Przy 1 silnym aspektem będzie energia męska.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wibracja związku 1 – stawiamy na niezależność

Jeśli dodane do siebie wibracje urodzeniowe partnerów dadzą 1, powstanie związek dwojga niezależnych istot. Dla każdego z partnerów ważna będzie pozycja, którą sobie wypracuje, jednak z reguły jedna ze stron będzie dominować.

 

Często zdarza się, że ludzie, którzy tworzą związek o tej wibracji, długo zastanawiają się, zanim zdecydują się na wspólne mieszkanie czy po prostu bycie ze sobą. Mają do pokonania pewną trudność w połączeniu, zbliżeniu się do siebie. Dla tej pary istotny jest wizerunek, pewne pozory, czasem jest to zwyczajna fikcja, a nie autentyczna relacja. Może to być związek zawarty dla kariery, założenia rodziny, dla pieniędzy, wspólnej pasji, fascynującego seksu. Chodzi o to, żeby wzajemnie się motywować, pokonywać kolejne wyzwania. Zwykle wibracja 1 nie przynosi wielkiej miłości, ludzie łączą się raczej z pobudek pochodzących z głowy, nie z serca. Ale może to być też relacja, która da transformację jednej ze stron, może znacząco wpłynąć na jej rozwój, dać pewność siebie. To może być związek atrakcyjny dzięki wyzwaniom, jakie niesie. Oczywiście, pamiętajmy że inny związek stworzą partnerzy, których wibracje wynoszą 1 i 9, a inne kiedy połączą się na przykład dwie 5. „Składniki” mają tu swoje znaczenie.

 

źródło: zwierciadlo.pl/2012

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Liczba związku 1

Wspólna droga życia 1 łączy osoby, które pragną być wolne i niezależne. To związek dwóch silnych charakterów mających odrębne cele, lecz nie przeszkadzających sobie w ich realizacji. Z szacunku nie stawiają sobie ograniczeń. Są zauroczeni swoją innością. Jednak ta miłość będzie musiała zmierzyć się z egocentryzmem, bo jedno z partnerów zacznie mieć tendencję do stawiania siebie na pierwszym miejscu. W tej relacji kochankowie muszą się nauczyć, jak ze sobą współpracować i znajdywać kompromis. W przeciwnym razie wielkie ambicje oraz nieustanna walka o dominację bez reszty zrujnuje łączące ich uczucie. Ta wibracja mówi także o nieprzewidywalności - trudnych wydarzeniach losowych lub, przeciwnie, twórczym działaniu, które kończy się wielkim sukcesem. Jedynka zazwyczaj pojawia się w związku ludzi gotowych na nowy początek, umiejących odciąć się od swojej przeszłości. 

 

źródło: www.elle.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
1 minutę temu, Luna napisał:

@arwil jeśli po zsumowaniu wibracji osobistych dróg życia wychodzi 10( np 6 + 4)  to z tego robi się redukcje 1+0.

No właśnie, czyli 10, o której mowa dopiero w dalszej części tekstu :B bo jest albo 1 albo 10, czy ja coś mieszkam? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy partnerskiej ani indywidualnej drodze życia nie przyjmuje  w ogóle 10,

sa oczywiście zwolennicy teorii gdzie nie dokonuje sie redukcji ale wtedy np przy osobistych szuka sie atrybutów dla wibracji np 36, 42 itd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Luna napisał:

z czystej jedynki sie nie da <psotnik> bo ktoś w tej parze musiałby być zerem

No właśnie takie same wnioski mialam :D ale wolałam się upewnić, czy wszystko ze mną ok haha :D

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...