Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marika

Związek numerologicznej 5 z ...

Polecane posty

Marika

Aby dowiedzieć się jaką wibracją numerologiczną jesteś Ty i Twój partner, zajrzyj do tego tematu i wykonaj potrzebne obliczenia

viewtopic.php?f=97&t=1587

(Wibracja numerologiczna, to inaczej Droga Życia)

 

ZWIĄZEK NUMEROLOGICZNEJ 5 Z ...

 

5 + 1

Partnerski związek piątki z jedynką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) ze skutecznym, ambitnym i nowatorskim przywódcą, skłonnym do egoizmu, pozerstwa i apodyktyczności (1).

 

Piątka jest atrakcyjnym smakoszem życia, uczuciowym i dyplomatycznym psychologiem. Istotą pełną nieukierunkowanej, wulkanicznej energii, brakuje jej umiejętności realnej oceny sytuacji i konsekwencji w działaniach. Potrzebuje poczucia wzrostu poziomu adrenaliny, często ryzykuje w ekstremalnych sportach, aby nie ryzykować nadmiernie w życiu. Oboje partnerzy są niezależni, bronią swego intymnego terytorium i nie znoszą autorytetu nad sobą. Mają skłonności do narzucania siebie innym, dlatego powinni dbać o komunikację własnych emocji i potrzeb. Jedynka jest tak samo zainteresowana aktywnością i podróżami jak piątka, oprócz tego jest skuteczna i stabilna, jasno określa swoje cele i konsekwentnie realizuje zamierzenia. Pracuje systematycznie.

Piątce rozpadem związku grozi wybuchowość, zarozumialstwo, umiłowanie własnej wolności, niepokój i narcyzm. Jedynce grozi egocentryzm, nerwowe karierowiczostwo, samotność i żądza władzy.

Związek ten przy zachowaniu wzajemnego szacunku do własnej niezależności może być piękną, pełną porywów podróżą.

Zawodowy związek piątki z jedynką to połączenie psychologicznego obserwatora z silnym, niezależnym i kreatywnym przywódcą. Piątka jest czarującą osobowością mogącą wiele zdziałać, o ile będzie samodzielnie podejmować decyzje. Dojrzała jedynka zdaje sobie z tego sprawę i potrafi to wykorzystać.

 

5 + 2

Partnerski związek piątki z dwójką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) z uczuciowym dyplomatą, uczuciowym współpracownikiem skłonnym do poddaństwa, naiwności i pamiętliwości (2).

 

Piątka uzdrawiająca swą energią i prowokująca zmiany potrzebuje podróży, ruchu i sytuacji wymagających aktywności. Lubi czuć emocje, odwrotnie do spokojnej i gościnnej dwójki. Piątka lubi ryzyko i powinna dbać o zaspokojenie swoich potrzeb w sporcie, poza domem. Partnerstwo między obserwującym psychologiem, obdarzonym dziką energią poznawania nowych miejsc i ludzi, a urodzonym współpracownikiem i doradcą poszukującym uczuciowej przystani wymaga od partnerów zrozumienia swych potrzeb. Dwójka pragnie romantycznych dowodów miłości, pochwał i docenienia. Jest urodzonym doradcą

I wspomożycielem. Piątka może spełnić się jako dostarczająca w związku rozrywki i aktywna zawodowo.

Piątka powinna panować nad swoim fanatyzmem, narcyzmem, lenistwem i słomianym zapałem. Dwójka powinna wystrzegać się szantażu uczuciowego, obojętności, zmienności i pamiętliwości.

Związek z piątką jest trudny, bowiem piątka jest zmienna, aktywna, często bywa w domu tylko gościem, jeśli uszanuje delikatność dwójki i zapewni jej poczucie bezpieczeństwa uczuciowego, mogą osiągnąć obopólną satysfakcję.

Zawodowy związek piątki z dwójką jest połączeniem osoby magnetycznej, wolnej i niezależnej ze współczującą, wrażliwą i niepewną. Piątka powinna zadbać o takie korzystanie z własnego autorytetu i swej siły, aby wzmacniać poczucie własnej wartości u dwójki. A wtedy dwójka będzie dla niej niezastąpionym doradcą i dyplomatą.

 

5 + 3

Partnerski związek piątki z trójką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) ze szczęśliwym, komunikatywnym artystą, inteligentnym erudytą, skłonnym do samotności, zazdrości, mitomanii i gadulstwa (3).

 

Piątka powinna dbać o przygody i świadome smakowanie życia pięcioma zmysłami, potrzebuje aktywności sportowej, aby podejmować niezależne decyzje i odczuwać emocje towarzyszące niepewności przy podejmowanych zmianach. Związek uczuciowej, magnetycznej osobowości piątki, skłonnej do ryzyka, a często i brawury, z trójką twórczą artystycznie, inteligentną i czułą, daje szansę wzajemnego wspomagania aspiracji i ambicji. Obie strony posiadają magnetyzm osobowości, wpływający na płeć przeciwną. Trójka jest oczytana, lubi posługiwać się słowem, otwarcie mówi o emocjach. Piątka jest ciekawa świata, głęboka, prowokuje i ryzykuje. Partnerów łączy potrzeba wyróżniania się w tłumie, bycia wyjątkowym. Trójka potrafi stworzyć szczęśliwy związek dzięki swej zdolności do adaptacji w każdych warunkach.

Piątka powinna opanować egocentryzm, moralizatorstwo, fanatyzm, porywczość oraz zapanować nad lenistwem i słomianym zapałem. Trójka musi wystrzegać się mitomanii, samotności i krytyki, agresji i zazdrości.

Związek ten, przez wspólną potrzebę radości życia, daje partnerom szansę spełnienia.

Zawodowy związek piątki z trójką pozwala zjednoczyć pasję wyjątkowości i popchnąć do realizacji najbardziej śmiałe pomysły, pod warunkiem że oboje posiądą zdolność realnej oceny rzeczywistości i kończenia rozpoczętych działań.

 

5 + 4

Partnerski związek piątki z czwórką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) z solidnym i rzetelnym wykonawcą, wytrwałym i wiernym, skłonnym do zachowawczej pamiętliwości, pretensji i sztywności (4).

 

Piątka potrzebuje niezależności, przestrzeni i ryzyka podnoszącego poziom adrenaliny, czyli dokładnie tego, czego wystrzega się czwórka. Piątka powinna w związku z czwórką szanować jej potrzebę zabezpieczenia materialnego. Czwórka jest pracowita i odważna, nie lubi jednak niepewności związanej ze zmianami. Czwórka uczy się w tym związku doświadczania przestrzeni w życiu poprzez podróże. Piątka często bywa gościem w domu. Czwórka, która jest przywiązana do miejsca, oszczędna i wierna, w związku z piątką będzie się czuła niepewnie. Zachwianie pewności uczuć i własnej wartości wynika ze skłonności do rutyny i niskiej samooceny. Dla równowagi psychicznej czwórka potrzebuje pracy a piątka ekspresji. Piątka uczy się korzystania ze swojej własnej wolności tak, aby nie ranić bliskich i szanować ich odmienność.

Zagrożeniem dla związku jest konserwatyzm, surowość i nerwowość czwórki oraz jej przywiązanie do ubóstwa. Piątka powinna opanować lenistwo i tendencję do rozpoczynania wielu rzeczy naraz i nie-kończenia ich, narcyzm, impulsywność i skłonność do moralizowania. Związek ten jest trudną nauką dla obojga. Piątka uczy się wytrwałości, solidności i stabilizacji, a czwórka dyplomacji i komunikacji.

Zawodowy związek piątki z czwórką łączy uwodzicielsko magnetycznego psychologa z rzetelnym administratorem i organizatorem. Piątka poszukuje wyzwań i możliwości brawurowego zachowania, zaś czwórka jest rozsądna i często do przesady ostrożna. Mogą współpracować przy jasno określonych podziałach ról.

 

5 + 5

Związek partnerski dwóch piątek może być związkiem pasjonatów, podróżników lub sportowców, jeśli umiejętność realnej oceny rzeczywistości i potrafią mówić o swoich emocjach. W takim związku będzie dominować fascynacja życiem i zabawa codziennością, aby dotknąć wszystkiego, co interesujące.

Negatywny związek dwóch piątek powoduje wewnętrzny niepokój, przynosi brak tolerancji, lenistwo i fanatyzm. Jest to wieczna lawina sprzecznych impulsów. Realne niebezpieczeństwo to zaspokajanie zachcianek zmysłów bez umiaru.

 

5 + 6

Partnerski związek piątki z szóstką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) z opiekunem rodziny, odpowiedzialnym nauczycielem, skłonnym do pesymizmu, krytyki i pasywności (6).

 

Piątka jest magnetyczna, emanuje pasją życia i ciekawością świata. To niespokojny duch pragnący więcej poznać, zobaczyć i dotknąć. Obdarzony zmysłem handlowym i zmysłem dyplomatycznego psychologa. Urokiem osobistym działa na płeć przeciwną. W związku z szóstką, która jest wyjątkowo odpowiedzialna, wrażliwa i tolerancyjna, piątka powinna dbać o poskromienie pasji ryzyka i brawury. Wtedy wyrozumiała szóstka odpowie entuzjazmem i stworzy wyjątkowo ciepły i bezpieczny dom. Szóstka powinna dbać o rozwój swego talentu artystycznego i o równowagę pomiędzy dawaniem i braniem, czyli o zachowanie zdrowego egoizmu. Szóstka działa intuicyjnie i potrafi szanować cudze wybory.

Piątce w tworzeniu związku zagrażają: zmienność, wybuchowość, narcyzm, słomiany zapał, intryganctwo i brak tolerancji. Szóstka powinna zapanować nad zwątpieniem w siebie, cierpiętnictwem, zazdrością, pasywnością i apatią.

Związek ten daje ekspresyjnej piątce ciepły dom, a szóstce szalone przygody, jeśli partnerzy zrozumieją różnice między swoimi potrzebami, mogą się uzupełniać.

Zawodowy związek piątki z szóstką łączy pasjonata podróży i poznawania nieznanego z odpowiedzialnym i wrażliwym opiekunem. Szóstce trudno będzie pogodzić się z niepewnością, jaką niesie ze sobą piątka. Piątka nie znosi ograniczeń i zawsze broni swej niezależności.

 

5 + 7

Partnerski związek piątki z siódemką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) z perfekcjonistą, uduchowionym filozofem, odważnym, inteligentnym, skłonnym do dominacji, autorytatywności, pracoholizmu i samotności, a także do obsesji (7).

 

Magia osobowości piątki spowodowana jest jej niespokojnym duchem i pasją podróżowania. Magia osobowości siódemki zaś jest wynikiem jej ogromnego uduchowienia, emanacji wewnętrzną tajemnicą, tego, że wciąż zaskakuje i wciąż jest w niej coś do odkrycia. Oboje lubią aktywność ruchową, piątka poznaje świat pięcioma zmysłami i odkrywa, że jest coś jeszcze, zaś siódemka, poszukując filozoficznych głębi, rozpoznaje i doświadcza swej duchowości. Partnerzy w tym związku cenią sobie niezależność, piątka po to, aby pobiegać po górach, a siódemka po to, by medytować w ciszy górskiej jaskini. Jeśli uszanują różnice między swymi potrzebami, każde może odczuć satysfakcję.

Piątce w realizacji związku przeszkodzić może pielęgnowanie wewnętrznego cierpienia, zarozumialstwo, lenistwo i brawura. Siódemka będzie zagrożona, jeśli okaże chęć dominacji i egoizm, skłonność do przeciążania się pracą i ucieknie w samotność czy obsesje.

Związek ten jest szansą rozwoju duchowego dla obojga, uczy piątkę konsekwencji i głębi, a siódemkę luzu i smaku przygody.

Zawodowy związek piątki z siódemką łączy ekspresyjną i aktywną osobę z molem książkowym i laboratoryjnym pasjonatem. Piątka ciężko znosi pedantyczne wymagania siódemki. Siódemka uczy się rozluźnienia i czerpania radości z pracy i życia.

 

5 + 8

Partnerski związek piątki z ósemką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) z szamanem, wojownikiem i inteligentnym przywódcą, skłonnym do surowości, egocentryzmu i stresu (8).

 

Połączenie aktywnej, nieokiełznanej wręcz piątki z silnym przywódcą i władczym autorytetem ósemki jest wymagającym związkiem. Piątka poprzez kontakt z partnerem-szamanem roznieca uzdrawiające energie, które często przesyła poprzez dłonie. Ósemka, dzięki etyce wewnętrznej, samodyscyplinie i doskonaleniu duchowym, opanowuje kreację materii poprzez energię swoich myśli. Dąży do równowagi świata ducha i materii. Jest przejawem władzy szanującej prawo wolnej woli. Dla piątki jest nauczycielem samodyscypliny. Piątka przez pasję poznawania nowości uczy ósemkę odczuwania osobistej satysfakcji i nienaruszania intymnego terytorium innych. Oboje muszą się nauczyć mówić o swoich emocjach i potrzebach.

Piątka powinna powstrzymać niepokój, cierpiętnictwo, zmienność, lenistwo i intryganctwo. Ósemka musi zapanować nad egocentryzmem, nieczułością, surowością i zazdrością.

Związek ten jest szansą na aktywne i wyjątkowe życie, pełne pasji i niecodziennych zdarzeń, realizacja związku zależy od samokontroli partnerów i ich wrażliwości.

Zawodowy związek piątki z ósemką jest połączeniem niesfornego psychologa z ambitnym, autorytatywnym przywódcą, wymagającym i sprawiedliwym. Piątka może być doceniona za umiejętność podejmowania ryzyka. Ósemka natomiast potrafi docenić odmienność piątki.

 

5 + 9

Partnerski związek piątki z dziewiątką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) ze wspomożycielem słabszych, idealistycznym i skromnym przewodnikiem, skłonnym do osamotnienia i skrytego cierpienia (9).

 

Piątka ze skłonnością do zajmowania się sobą, tworząc związek z dziewiątką, jest uwrażliwiana na słabszego człowieka i jego potrzeby. Partnerzy są niezależni i oboje potrafią dbać o swoje aspiracje, łączy ich umiłowanie własnej wolności i niezależności. Piątka przez empiryczne poznanie świata odkrywa intuicję i duchowość, zaś dziewiątka, idealistyczna i głęboko uduchowiona, uczy się zdrowego egoizmu. Piątka szuka w życiu podniecających doznań, pragnie psychologicznie poznać otoczenie. Dziewiątka skupia się na możliwościach pracy charytatywnej i humanitarnej, aby móc otaczać innych opieką i wprowadzać w życie ideały. Żadna ze stron związku nie poszukuje rodzinnego spełnienia, co nie zmniejsza szansy na stworzenie ogniska domowego.

Piątka powinna wystrzegać się fanatyzmu, narcyzmu i wybuchowo-ści, lenistwa i słomianego zapału. Dziewiątka powinna unikać kłótni, samotnego cierpienia, uporu, strachu i podejrzliwości.

Ten szczególny związek prowadzi partnerów do samospełnienia przez wzajemne poznanie i adaptację.

Zawodowy związek piątki z dziewiątką niesie połączenie aktywnego handlowca, reportera z wnoszącym w życie ideały altruistą. Oboje lubią niezależność i poczucie przestrzeni, na tej płaszczyźnie mogą dojść do porozumienia. Piątka szuka podniety, dziewiątka chce spełnić swe powołanie.

 

Źródło: Małgorzata Brzoza "Numerologia związków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „PIĄTKĄ"

Wyobraźcie sobie związek dwóch ambitnych, przekonanych o słuszności swoich metod analizy, psychoterapeutów. To jest właśnie to. Niewykluczone, że jeszcze długo po zakończeniu waszego związku będziecie w samotności kontynuować rozmowę z partnerem, analizując wasze wspólne doświadczenia, udowadniając głębię swych racji, rozpamiętując ataki na waszą wolność. Taki związek może być niezwykle twórczy i trwały, jeśli wasze rozmowy będą szczere i nie staną się polem czysto emocjonalnej walki, a każde z was będzie potrafiło realizować się na zewnątrz.

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „SZÓSTKĄ"

Jest to związek o dużej sile wewnętrznej i niemałych zadaniach do spełnienia. Waszymi planetami są Merkury i Wenus. Intelektualizm, ruchliwość i spryt łączą się u was z taktem, harmonią i potrzebą współpracy. Stworzycie sobie nawzajem warunki do rozwoju intelektualnego, pracy twórczej i zdobywania doświadczeń, którymi będziecie dzielić się z innymi.

 

ZWIĄZEK „PIĄTKĄ" Z „SIÓDEMKĄ"

Jeśli „piątka" nauczy się czasem milczeć, a „siódemka" zechce jej czasem słuchać, jest szansa na niebanalny i trwały związek. Szansa jest o tyle duża, że „piątka" powinna z łatwością zrozumieć potrzebę wolności swego partnera. Często jednak „piątki" są wrażliwe wyłącznie na punkcie wolności własnej... Ten związek postawi je wobec wyboru albo-albo. Po pokonaniu trudności - macie szansę na poważną, inspirującą i twórczą współpracę.

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „ÓSEMKĄ"

W najlepszym przypadku, jeśli spotykacie się jako osoby dojrzałe, posiadające samowiedzę i sprecyzowane plany, macie możliwość stworzyć korzystny i atrakcyjny dla was obojga układ, oparty na zaufaniu i niezależności. W najgorszym przypadku wasz związek może być zwykłym marnowaniem energii. „Piątka", doceniając twórczą siłę i skuteczność „ósemki", może „uwiesić się" swego partnera, budując sieć uzależnień i zobowiązań. Kiedy „ósemka" odkryje, że nie jest panem siebie — może mieć dość. „Ósemka" może zbyt dosłownie traktować swoją rolę głowy domu, nie pozostawiając zbyt wiele miejsca dla potrzeb „piątki". W waszym związku mogą się pojawić problemy także wtedy, gdy oczekująca erotycznej adoracji „piątka" zostanie potraktowana z ojcowską czułością...

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

Jest to bardzo żywy, inspirujący, bogaty w różnorodne doświadczenia związek, choć niekoniecznie przewidziany na całe życie. Nie należy oczekiwać tu wielkich sukcesów materialnych, chyba że inne aspekty waszych kart będą działały na korzyść. Aktywność intelektualna „piątki" będzie znakomicie rezonować z wyobraźnią i wizjonerstwem „dziewiątki", a pogoń za wrażeniami i doświadczeniami może uczynić z was parę żyjącą w pokojach hotelowych. W nieco gorszej wersji tego układu, pomimo wielu wspólnych cech, możecie odczuwać wzajemną irytację i brak szacunku dla przedsięwzięć partnera. „Piątka" może się wydawać „dziewiątce" zbyt przyziemna, „dziewiątka" „piątce" zbyt egzaltowana. Ten wspaniały związek może się skończyć nagle tak, że każde pójdzie swoją drogą.

 

źródło: N.Czarmińska "Liczby Losu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...