Skocz do zawartości

Znaki zodiaku a Facebook


Marika

Polecane posty

Znaki zodiaku a Facebook: Jaka jesteś w mediach społecznościowych?

 

Dzisiaj nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez takich mediów społecznościowych jak Facebook, Instagram czy Twitter. Dzięki aplikacjom na smartphonach możemy być na bieżąco ze zdjęciami i wiadomościami, które publikują nasi znajomi, nawet jeśli bywają irytujący. Cóż, każdy z nas jest inny, ale warto sprawdzić, co twój znak zodiaku o tym mówi.

 

1. Baran (20 marca –19 kwietnia)

Osoby spod tego znaku są mocno skupione na sobie, dlatego każde zdjęcie, które publikują, jest mocno obrobione. Zanim pozwolą przyjaciółce wrzucić cokolwiek na walla, dokładnie sprawdzają każdy fragment nowej fotki. Jeśli chcesz otagować osobę spod znaku Barana, musisz mieć na to jej pozwolenie.

 

2. Byk

Ludzie urodzeni wiosną, mają tendencję do bycia materialistami, dlatego chętnie dzielą się zdjęciami nowych butów i ubrań. Szczególnie, jeśli nowe nabytki nie były tanie. Są również wrażliwi i trudno znoszą krytykę, dlatego zdarza im się kasować kąśliwe komentarze pod postami.

 

3. Bliźnięta

Niezależnie od tego jaki mają humor, wszyscy zawsze myślą, że wiodą bajeczne życie. Sprawiają wrażenie wiecznie zabieganych i zajętych, a żeby to udowodnić, wrzucają mnóstwo zdjęć, ale często ich fascynujące życie jest takie widziane tylko przez soczewkę aparatu.

 

4. Rak

Jednego dnia ich posty są pełne radości, a chwilę później pogrążają się w smutku. Ich emocje nie są stałe. Mają skłonności do przywiązywania się do przeszłości, dlatego często wrzucają zdjęcia z tagiem `to były czasy`.

 

5. Lew

Nie wrzucają swoich selfie, jeśli na ich wallu pojawia się nowe zdjęcie, z pewnością pozują z przyjaciółmi. Czasami bywają jednak mocno skupieni na sobie, ponieważ lubią dobrze wyglądać, dlatego będą sprawdzali każde zdjęcie, na którym ich oznaczysz. Za to na urodziny dostaniesz od lwa piękny kolaż ze swoich zdjęć.

 

6. Panna

Osoby spod znaku panny uchodzą za perfekcjonistów, dlatego media społecznościowe ich przytłaczają. Nie wrzucą zdjęcia, dopóki nie będzie perfekcyjne. Podobnie z postami, nad każdym muszą myśleć przez długi czas, aby nie popełnić błędu.

 

7. Waga

Ludzie spod tego znaku nie łakną uwagi, dlatego swoje posty poświęcają z reguły innym osobom; przyjaciółce lub chłopakowi, z którymi pozują również na zdjęciach. Często wstawiają również cytaty, kiedy mają zły nastrój.

 

8. Skorpion

Osoby spod tego znaku uwielbiają współzawodnictwo, a przy tym są bardzo emocjonalne, dlatego ich posty składają się głównie z motywujących cytatów.

 

9. Strzelec

Takie osoby uwielbiają zabawne posty, niezależnie od tego czy są zabójczo szczere czy po prostu śmieszne. Nie lubią nic ukrywać, dlatego ich posty są szczerym odbiciem ich samych.

 

10. Koziorożec

Przykuwają bardzo dużą uwagę do swojego wyglądu, dlatego bardzo zależy im na `lajkach`, które są pewnym rodzajem docenienia. Nie dbają o to, czy ich post odzwierciedla to, co chcą przekazać, bo bardziej liczy się to, ile osób go polubi.

 

11. Wodnik

To bezkompromisowe osoby, które postują cokolwiek chcą, kiedykolwiek chcą. Dlatego często postują bezmyślne teksty, których później mogą żałować.

 

12. Ryby

W mediach społecznościowych czują się doskonale, ponieważ uwielbiają się chwalić miejscami, które odwiedzili. Ponadto to kreatywne osoby, które wrzucają mnóstwo inspirujących zdjęć i cytatów.

 

źródło: papilot.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

U bliźniąt 50/50... :D faktycznie większość osób uważa, że wiedziemy wspaniałe, pełne wrażeń i szczęścia życie, czym ściągamy na siebie pełne zazdrości spojrzenia. Jesteśmy zabiegani, ale pewnie dlatego, że mamy wiele zainteresowań i spełniamy się w kilku branżach naraz, co często grozi przeciążeniem i pomstowaniem na obciążone grafiki <haha2>

Bliźniaki to ludzie kamuflażu, uwielbiają sprawiać wrażenie, że zapadli się pod ziemie, choć tak naprawdę obserwują wszystko i wszystkich, ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

U mnie nic się nie zgadza, jestem rybą i nigdy nie byłam na żadnym portalu społecznościowym i kilku moich znajomych-też ryby również nie są:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
U mnie nic się nie zgadza, jestem rybą i nigdy nie byłam na żadnym portalu społecznościowym i kilku moich znajomych-też ryby również nie są:)

 

Ja jestem rybą i u mnie się też nie zgadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic się nie zgadza, jestem rybą i nigdy nie byłam na żadnym portalu społecznościowym i kilku moich znajomych-też ryby również nie są:)

 

Ja jestem rybą i u mnie się też nie zgadza.

Osoby spod znaku ryb, które ja znam bardzo chętnie udzielają się na portalach społeczniościowych ;) Wiem, że to należy bardziej traktować jako żart, ale przecież nie każdy spod tego samego znaku jest taki sam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 7 months later...
U mnie nic się nie zgadza, jestem rybą i nigdy nie byłam na żadnym portalu społecznościowym i kilku moich znajomych-też ryby również nie są:)

 

Ryba

 

Facebook...... U mnie się zgadza i nie zgadza.

Mam konto ale nie pokazuje życia,

Pokazuje społeczność i ja obserwuje. Poproszę jeśli ktoś wejdzie to przeczyta to co ktoś napisał a ja to udostępniłem.

Mój profil jest potwornie ubogi.

Generalnie on mi służy do informacji o innych kulturach,

Ale nie traktuję go osobiście jako kontakt z......

Śmieszy mnie konto Facebook prywatne z kilkuset znajomymi.

Ale jeśli jest to firma to jest to narzędzie marketingowe.

Ryby cóż wiem jaka ja jestem...... Inni myślą że towarzyska taaak ale bardzo często tylko i wyłącznie w realnym świecie.

Świat wirtualny...... Cóż dziewczyny......

Do wymiany myśli, ćwiczeń jak to my mówimy, ale.......

A może szkoda że tylko zostajemy na tym poziomie.

Pozdrawiam serdecznie Batyam <pocieszacz>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...