Skocz do zawartości

ROK OSOBISTY 1


Suhaila
 Share

Polecane posty

ROK OSOBISTY 1

 

Rok Osobisty 1: Start, Nowe początki, Pozytywne Myślenie, Kreacja przyszłości.

Rozpoczynamy 9 letni cykl numerologicznej. Zaczyna się nasza wędrówka i wpływ na pozostałe lata. Rozpoczynamy nowy etap życia, nie możemy więc spoglądać wstecz ani się cofać.

Nie możemy pozwolić na to, aby negatywne doświadczenia z przeszłości, problemy czy zmartwienia nadal nas trapiły. Musimy napełniać wnętrza nadzieją, pozbierać się i zmotywować do działania, wymazać stare i zacząć od nowa.

Nasza przyszłość ma czysta kartę a my wyruszamy w podróż swojego życia. Musimy wziąć pod uwagę zakres swoich zdolności i możliwości oraz to w jakiej dziedzinie jesteśmy dobrzy, co nam wychodzi najlepiej. Tak więc w tym roku dana jest nam możliwość rozpoczęcie życia i poznawanie siebie samego od nowa. Ponownie uaktywni się pierwiastek duchowy, a jakość naszego życia zaczyna zależeć od przestrzegania jednego praw ezoteryki, która głosi ''jak wewnątrz, tak i na zewnątrz''. Wszystko więc jest w naszych rękach.

To jakie będzie kolejne 9 lat, czy zakończy się sukcesem czy niepowodzeniem zależy tylko od nas samych.

To czy będziemy szczęśliwi czy smutni zależy od nas, sztandarem może być nienawiść lub miłość, wszystko co dajemy wraca do nas wielokrotnie, wzmocnione. Każde działanie wywiera nieuchronny wpływ na naszą przyszłość i na innych ludzi. To czy jesteśmy dziś bezpośredni wynika z tego o czym myśleliśmy wczoraj. Nasze myśli to niewidzialna energia, to rzeczywista siła, która kreuje nasze życia.

W 1 Roku Osobistym sam decydujesz jak ułożysz sobie życie swoja przyszłość, jaki nadać sens kształt. Nasze ciało i dusza muszą w tym roku być całkowicie skoncentrowane na tym co chcemy osiągnąć, gdyż jest to właściwy czas na rozpoczęcie wielu spraw. Jest to etap w którym może nastąpić nieoczekiwany zwrot wnoszący postęp w nasze życie.

Ten rok proponuje nam zmianę stylu, bycia, rozwój możliwości twórczych, odnowę, wprowadzanie myśli w czyn.

Otrzymujemy od losu pozytywny zastrzyk energii. Los daje energię i siłę otwiera wszystkie drogi, daje ponowną szansę na zmianę życia.

Jest to ważny rok, ponieważ budujemy nie tylko swoja przyszłość, ale także pokonujemy trudności, rozwiązujemy problemy z którymi nie mogliśmy uporać się w poprzednich latach.

Mamy całkowitą swobodę w działaniu. Musimy w tym roku być ludźmi aktywnymi, przedsiębiorczymi, zorganizowanymi. Bierność, pasywność będzie miała dla nas fatalne skutki.

Musimy również uważać, abyśmy się nie stali ofiarą własnej decyzji, podjętych na fali entuzjazmu, nie do końca przemyślanych.

Ten rok wymaga od nas jasnego myślenia, mocnej wiary, silnych postanowień, liczenia na samego siebie, determinację i wytrwałości. Nie możemy rozpraszać się i łapać wiele srok za ogon.

 

Wpływ liczby roku na człowieka:Możemy pod wpływem tej wibracji odczuwać ogromną potrzebę dokonania zmian w życiu, odkrywania nowych obszarów zainteresowań, płaszczyzn działania. Odczuwamy pociąg do dalekich podróży... Wibracja ta daje nam siłę przebicia, dysponujemy kreatywną energią, przejawiamy energiczne zachowania, działamy dynamicznie. Nie lubimy jak ktoś się nam wtrąca. Ponownie ujawnia się ambicja. Wymagamy szacunku dla siebie, lecz w stosunku do innych nie zawsze jesteśmy mili. Denerwujemy się i złościmy jeśli ktoś nam przeszkadza w pracy lub odciąga od zajęć.

Pragniemy w tym roku uzyskać akceptację, uznanie i uwagę ze strony otoczenia, chcemy być pierwsi, chcemy zarządzać lub prowadzić innych.

 

Zdrowie w 1 Roku Osobistym: Jeśli chorujemy, to znaczy, że choroba została spowodowana przez jakiś negatywny aspekt osobowości, negatywne myśli, postawy i negatywne działania. W porównaniu do innych lat cyklu numerologicznego, w pierwszym odczuwamy większy przypływ energii i sił witalnych, przejawiających się pobudzeniem do życia. Jednakże w tym roku dokuczać nam może: głowa [bóle głowy , migreny], problemy z układem krążenia, sercem, układem nerwowym, może nastąpić osłabienie nerwów mózgu. Również może dać znać o sobie gardło, uszy, tętnice, kręgi szyjne, problemy z oczami.

 

Sprawy zawodowe:Ten rok może nam przynieść różnorodne zmiany w pracy, które wyrażać mogą się jako awans, zmiana stanowiska na wyższe, możliwość dowodzenia jakąś grupą, objęcia nowej posady, lub rozpoczęcia działalności. Jeśli prowadzimy swoją działalność możemy liczyć na nieoczekiwany zwrot, pojawianie się konkurencji i możliwości rozszerzenia pola działania. Niektórzy mogą borykać się z trudnościami znalezienia dla siebie właściwej posady.

 

Sprawy finansowe: Rok daje możliwość poprawy sytuacji materialnej. W uznaniu swoich zasług i jako wyraz docenienia tego, co robimy możemy otrzymać podwyżkę, nagrodę dodatkową premię czy stypendium. Tak więc w tym roku możemy mieć powodzenie w sprawach finansowych i tym samym dokonać zakupów wielu rzeczy materialnych, na które nie mogliśmy pozwolić sobie wcześniej. Musimy jednak uważać aby nie wydawać lekką ręką i zachować umiar.

 

Kontakty międzyludzkie: W pierwszym Roku Osobistym przyciągamy uwagę, emanujemy pewną siłą, która pozwala wpływać na innych w taki sposób, iż nie odmawiają naszym prośbom i chcą nas wysłuchać. Poznajemy nowych ludzi, a niektórzy stają się naszymi przyjaciółmi lub życiowymi partnerami. W tym roku znaczenia nabierają relacje z mężczyznami [syn, ojciec, mąż, kolega, teść, brat itd] to oni odegrają istotną rolę w naszym życiu.

 

Sprawy osobiste: Niektórzy mają szansę na znalezienie życiowego partnera, spotkanie swej miłości, a co za tym idzie szykują się oświadczyny, zaręczyny, ślub. Inni mogą przeżyć rozwód, rozstanie separację. Może pojawić się nowy członek rodziny. Dziadkowie mogą cieszyć się z narodzin wnuków. Niektóre małżeństwa mogą cieszyć się z narodzin kolejnego lub pierwszego dziecka. Niektóre osoby poprzez nagły wyjazd mogą opuścić dom .

 

Negatywy:

Brakuje nam poczucia własnej wartości.

Bezkrytycznie naśladujemy innych ludzi.

Przejawia się słabą wolę.

Okazujemy niechęć w stawianiu czoła rzeczywistości.

Pozwalamy sobie na apatię, stajemy się leniwi.

Kierujemy się fałszywą dumą.

Czujemy się lepsi od innych.

Dążymy do zbytniej niezależności.

Bierzemy tylko własne dobro pod uwagę.

Stajemy się bezmyślni.

 

*************************************************************

 

NUMEROLOGIA cykl 1

 

Cykl ten dotyczy nowych początków w swoim życiu. Cykl ten jest idealny, aby rozpocząć nowy związek lub ożywić swój obecny związek z ukochaną osobą.

W tym cyklu numerologicznym, będziesz miał zwiększoną moc seksualną i będziesz pełen energii. Twoje szanse na doświadczanie pozytywnych wyników będzie zwiększona. Ponadto, sprawdź cykl partnera. Jeśli twój cykl jest podobny do jego, będziesz miał jeszcze większą szansę na sukces.

Ten cykl daje dużo energii. Twoje serce bije szybciej, będziesz wyglądać i czuć się dobrze, a twoja motywacja będzie zwiększona.

 

źródło: przetłumaczone ze strony anglojęzycznej.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

No to w grudniu zaczynam, nowe życie :D

 

"Liczba roku 1 zawiera w sobie nowy początek. Stajesz się pionierem. Startujesz od nowa z energią, pewnością siebie i zdecydowaniem w nowe plany i zadania. Z nowymi pomysłami nadchodzi świeży powiew dla nowych projektów albo też można już rozwiązać stare problemy. Zdefiniuj jasno i wyraźnie swoje cele. Rozwój osobisty w nowym roku o liczbie 1 jest bardzo ważny. Pozwól kierować się swojej odwadze, pomysłom i wizjom. Bądź aktywny, kreatywny, twórczy w realizacji i wdrażaniu nowości, a okaże się, że zadania pójdą jak z płatka. Wszystko, co w tym roku zaczniesz, ma realistyczne szanse na rozwój i sukces. Bądź sam dla siebie oparciem, nie daj się innym odciągnąć od twojej własnej drogi. Krocz nią z miłością własną i poczuciem indywidualizmu, a będziesz miał cały świat u twych stóp.

Afirmacja: Jestem aktywna i osiągam swój cel!

Liczba roku 1 wesprze cię w tym, abyś :

- dynamicznie rozpoczął to, co nowe

- realizował się w miłości

- dążył do dobra ogólnego, do czegoś większego i na wyższym poziomie

- rozwijał się biznesowo i zawodowo

- przyjmował zmiany

- wspierał sam siebie i w siebie wierzył

- był sam, ale nie samotny

- posiadał harmonię, aby kroczyć w pełni tolerancji i z pokorą własną drogą zgodnie z dewizą "Niech się dzieje wola Twoja"

- tworzył porządek i wolną przestrzeń w swoim życiu

- miał czas na realizowanie własnych pomysłów"

E. Wust,S. Schieferle - Vademecum Numerologii

  • Lubię! 1

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...