Skocz do zawartości

ROK OSOBISTY 2


Suhaila
 Share

Polecane posty

ROK OSOBISTY 2

 

Rok Osobisty 2: Selekcja, Dostrzeganie wad, Otwarcie na drugiego człowieka, Współpraca, Partnerstwo, Związki z innymi ludźmi.

W poprzednim roku, mogło pojawić się wiele pomysłów, marzeń, celów do realizacji. Z tego też powodu możemy mieć poczucie chaosu [ zamętu] gdyż wiele chcemy realizować, lecz nie mamy takich możliwości, aby to zrobić.

Ten rok wręcz wymusza na nas dokonania selekcji i wybrania tego, co naprawdę jest ważne. Ponadto zachęca, aby przyjrzeć się samemu sobie i zdać sobie sprawę w jaki sposób postrzegamy swoją osobę, czy przez pryzmat wyidealizowanego obrazu siebie [widzimy tylko zalety] czy przez pryzmat odgrywania pewnych ról, które skutecznie ukrywają przed nami własne słabości... Jeżeli należymy do takich ludzi, którzy właśnie tak postrzegają siebie to w tym roku trzeba zdać sobie sprawę z faktu, że nie jesteśmy ludźmi cnotliwymi, lecz stanowimy mieszankę cnót i wad, słabości i siły, porażek i zwycięstw. Dzięki refleksji i kontaktom z innymi zdobywamy wgląd w siebie i zaczynamy dostrzegać wady.

Jest to rok 2 w którym znacznie nabierają związki z innymi ludźmi. Człowiek potrzebuje drugiego człowieka, związków z innymi, życia społecznego, potrzebuje pomocy. Nikt nie jest na tyle silny, by się obyć bez miłości, bliskiego kontaktu z drugim człowiekiem i wzajemnego dialogu, nawet wtedy kiedy się całkowicie uzależni.

Także więc w tym roku powinniśmy użyć wielu atrybutów na korzyść innych ludzi, miłosierdzia, łagodności, cierpliwości, bezstronności, samokontroli, radości, miłości duchowej, pokory, refleksji, kontrolowanych uczuć, odpoczynku.

Zauważ, że nie ma tu samo-poświęcenia. Nie musimy niszczyć siebie, by pomóc drugiemu człowiekowi.

Każdy, kogo spotykamy jest w jakieś części naszym odbiciem. Do poznawania swojego rzeczywistego ''ja'' potrzebni są inni ludzie, by na zasadzie odbicia lustrzanego dostrzec, jacy jesteśmy naprawdę.

 

Wpływ liczby roku na człowieka: Kiedy przyjmujemy odpowiedzialność za własne życie, nie czepiamy się nikogo, nie obwiniamy innych za swój los, ponieważ mamy świadomość, że wydarzenia, w których uczestniczymy, są materializacją naszych wewnętrznych problemów.

W Roku Osobistym 2 możemy doznać spokoju, odprężenia, odpoczynku, refleksji. W trakcie trwania tego cyklu zdobywamy wiedzę na temat samego siebie, jak również uczymy się respektu dla innych, bycia z nimi i przeżywania drugiego człowieka.W tym roku we współpracy z innymi osiągamy więcej niż działając w pojedynkę.

Forma w tym roku jest zróżnicowania, mogą być odczuwalne przypływy i odpływy sił witalnych, powodując słabszą formę psychiczną. i fizyczną. Pomimo zmiennego rytmu, ten rok wymaga od nas utrzymania równowagi wewnętrznej, opanowania wątpliwości, rozterek, niezdecydowania.

 

Zdrowie w 2 Roku Osobistym: Jeśli chorujemy, to znaczy, że choroba została spowodowana przez jakiś negatywny aspekt osobowości, negatywne myśli, postawy i negatywne działania. W tym roku rozsądnie musimy planować każdy dzień, tydzień, miesiąc, gdyż rytm energetyczny jest zmienny, powodując odpływy i przypływy sił witalnych. Większość schorzeń, które w tym roku mogą nam się przytrafić są na tle emocjonalnym.

Uważać trzeba na układ pokarmowy [niestrawność, zaparcia, wzdęcia] odczuwać możemy wątrobę, żołądek, jelita, mogą pojawić się problemy z pęcherzykiem żółciowym. Na skutek przeciążenia organizmu możemy zapadać na przeziębienia różnego rodzaju infekcje, choroby zakaźne.

Kobiety mogą mieć problemy z układem moczowym i rodnym [infekcje, nadżerki] mężczyzna mogą borykać się z narządami płciowymi, cierpieć na prostatę.

Dać może znać o sobie serce, dolegliwości skórne, osłabieniu może ulec układ immunologiczny, dokuczać może gardło, kaszel, katar oraz konieczna może być wizyta u dentysty.

 

Sprawy zawodowe: Tym, którym obecna praca odpowiada ten rok upłynie pod znakiem spokojnego wykonywania obowiązków. Może przynieść też pochwały, uznania. Jednakże jeśli należymy do osób budujących relacje międzyludzkie na swoich negatywnych postawach, możemy liczyć się z zawodowymi problemami i konfliktami. Osobom, których praca nie satysfakcjonuje i nie spełnia oczekiwań lub pozostaje bez pracy ten rok może przynieść zawodowe zmiany, pod warunkiem, że wiedzą czego chcą... Pojawić się może nowa oferta pracy , kontrakty i propozycje współpracy.

 

Sprawy finansowe:Wszystkim, którym powiodło się pod względem finansowym w poprzednim roku numerologicznym (pierwszym), teraz żyje się spokojnie bo korzystają z zapasów i bieżących zasobów.

Na dodatkowe zyski mogą liczyć tylko ci, którzy otrzymują dochody z nieruchomości i odsetki od zgromadzonego kapitału.

Warto, by w tym roku szukali oszczędności gdzie tylko się da. Ci którzy mają ciężko pod względem finansowym, mogą liczyć na uzyskanie pomocy i wsparcie. W tym roku musimy z ostrożnością podejść do zaciągania jakichkolwiek zobowiązań czy pożyczek.

 

Kontakty międzyludzkie: W tym roku znacznie nabierają kontakty z kobietami, to one odegrają istotną rolę w naszym życiu.

 

Sprawy osobiste: Możemy nieoczekiwanie spotkać osobę, która pokochamy lub obdarzymy przyjaźnią. Możemy zaangażować się w romans i to z kimś naszych dotychczasowych przyjaciół, gdyż pod wpływem wibracji 2 mamy tendencję do zakochiwania się i wikłania w trójkąty.

Pary, które są jakiś czas ze sobą, właśnie teraz mogą dokonać aktu zawarcia związku małżeńskiego. Innym przyjdzie się oświadczyć, a jeszcze inni mogą spodziewać się narodzin potomstwa. Dla par małżeńskich będzie to rok niezwykłego porozumienia, dla innych którymi nie układało się może to być rok podejmowania decyzji o rozstaniu. Niektórzy mogą sprawować opiekę nad kimś chorym i podejmować ważne decyzje w sprawach bliskich.

 

Negatywy:

Przyjmujemy postawę uległości, służalczości, bierności.

Sprawiamy innym ludziom moralny kaftan bezpieczeństwa, który mają nosić, żeby zasłużyć na naszą akceptację.

Wypominamy wady.

Posługujemy się manipulacją.

Mówimy co mają robić.

Oczekujemy pomocy i odwzajemnienia się , wypominamy co dla innych zrobiliśmy.

Odkładamy swoje zajęcia na rzecz innych ludzi, wyręczamy wszystkich.

Zaniedbujemy siebie.

Poddajemy się emocjom, lekom niepokojowi, niezdecydowaniu.

Prowadzimy beztroskie, leniwe pasywne, marzycielskie życie.

 

*************************************************************

 

NUMEROLOGIA cykl 2

 

W tym cyklu jest potrzebna koncentracja na głębokości związku. Powinniśmy skupić się na miłości, wychowaniu potomstwa, małżeństwie, itp. Ten cykl, rozwiązuje nasze problemy z zaangażowaniem, po Nasze problemy z zaangażowaniem rozwiązuje po poprzednim cyklu pełnym adrenaliny i energii.

Musisz wybrać swojego partnera mądrze. Jeśli twój partner jest obecnie w cyklu piątym, który koncentruje się na podróżach i nowych możliwościach, może być kłopot z porozumieniem się między Wami.

 

źródło: przetłumaczone ze strony anglojęzycznej.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

"Liczba roku 2 to rok związków, współpracy i gotowości do niesienia pomocy. Liczba 2 stawia partnerstwo na planie głównym. Jesteś bardziej kooperatywny, towarzyski i chętnie poznajesz nowe osoby. Traktuj spotkanych ludzi pozytywnie i z otwartością. Każdy typ związku czy spotkania się z drugim człowiekiem pozwala zbierać ci wiedzę i doświadczenie, z czego może powstać coś bardzo owocnego. 2 odpowiada za uczucia i wrażliwość. Wzmacniaj swoją więź z własnym wnętrzem, uważaj na swoje wizje i na postrzeganie pozazmysłowe, i świadomie odbieraj swoje marzenia. Chcesz wykorzystywać w życiu zdobyte przy tym ustalenia. Nie daj się jednak zbić z tropu wszelkim wątpliwością i obawom. Zaufaj temu, że twoja intuicja cię prowadzi i w odpowiednim czasie nakaże ci odpowiednią reakcję. Jeśli "dawanie" i "branie" jest odpowiednio zbilansowane i dobrze wyważone, z łatwością możesz pracować "za dwóch".

Afirmacja: Ufam memu wewnętrznemu głosowi i daję się prowadzić!

Liczba roku 2 wesprze cię w tym, abyś:

- odnalazł swoje powołanie

- rozwijał swoje postrzeganie, a wrażliwość wziął pod większą kontrole

- wymieniał się wiedzą z innymi, więcej pracował w grupie

- motywował siebie i innych

- otworzył się na nowe spotkania

- zaufał swojej własnej prawdzie i sile

- odnalazł swój spokój (spacery, trening autogenny, medytacja)

- miał jasne myśli i cele, i przejmował za nie całkowitą odpowiedzialność

- przyjmował wyobrażenia i pomysły, i pracował nad nimi

- nauczył się mówić nie i - jeśli to konieczne - stawiania granic"

Źródło: E. Wust, S.Schieferle "Vademecum Numerologii"

  • Lubię! 1

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...