Skocz do zawartości

ROK OSOBISTY 3


Suhaila

Polecane posty

ROK OSOBISTY 3

 

Rok Osobisty 3: Okrywanie talentów, Twórczość, Samoakceptacja, Umiejętność, Gospodarowanie energią.

3 Jest to rok, w którym realizujemy pragnienia i podejmujemy kolejne życiowe kroki, wyrażamy siebie w ekspresji emocji.

Uaktywniamy swój niewykorzystywany dotąd talent, dlatego warto, abyśmy go w tym roku odkryli i zrobili z niego użytek.

Abyśmy ten rok dobrze rozpoczęli i zakończyli sukcesem, ważne staje się zamknięcie, rozpoczętego roku 1 i kontynuowanego roku 2 etapu poznawania siebie samego, swoich mocnych i słabych stron oraz telnetów, byśmy następnie zaakceptowali siebie takimi jakimi jesteśmy i zbudowali zdrową samoocenę.

Twórcze spełnienie możemy odczuć w każdej czynności od upieczenia ciasta po zaprojektowanie domu, dlatego w tym roku 3 musimy znaleźć czas na działanie, które pomoże nam wyrazić siebie. Wyrażać siebie możemy poprzez słowo, poprzez komunikowanie, możemy dokonywać ekspresji myśli i uczuć poprzez sztukę. pracę ze słowem .Cokolwiek to jest wydobądź to na wierzch. Nie ma na świecie ludzi niezdolnych. Każdy z nas ma jakieś uzdolnienia, które dobrze jest rozpoznać i rozwijać, a nawet wiązać z nimi swoją przyszłą karierę zawodową.

 

Wpływ liczby roku na człowieka: Rozwijanie miłości własnej. Jezus powiedział ''kochaj bliźniego jak siebie samego''. Jeśli samego siebie nie kochamy w sensie odczuwania własnej wartości i szacunku dla siebie, to nie jest możliwe żebyśmy żywili przyjazne uczucia w stosunku do innych ludzi. Kochając siebie znaczy ''mieć dla siebie uznanie, akceptować wszystkie swoje działania, mieć zaufanie do samego siebie i swoich możliwości, wybaczać sobie i bliźnim, bez poczucia winy, sprawiać sobie przyjemność. Przekształcać wszystkie swoje negatywne myśli w pozytywne afirmacje.

W tym roku 3 dzięki zaangażowaniu w pracę, szczęśliwemu losowi, poczuciu odpowiedzialności i świadomemu planowaniu możemy bardzo dużo osiągnąć, a szczególnie w drugiej połowie roku. Nasz rozwój w tym roku dokonuje się poprzez ruch, częste zmiany sytuacji, liczne kontakty towarzyskie. Rozwijamy swoją wyobraźnie, życie uczuciowe, kreatywność, sztukę konwersację talenty. Uczymy się komunikować swoje emocje na zewnątrz poprzez sztukę i pracę słowem. Jest to rok aktywności, intensywnej pracy, działania, pobudzenia, rozkwitu ożywienia. Zaskoczyć nas może wiele wydarzeń m stwarzających poczucie, że nasze życie przypomina huśtawkę, raz w górę, raz w dół.

Pod wpływem wibracji 3 snujemy wielkie plany i marzenia, tworzymy z wielkim rozmachem, pragniemy dokonać wielkich rzeczy i śmiałych przedsięwzięć, aby zapisać w pamięci potomnych. Kochamy sukces i pragniemy go osiągnąć.

Jeśli wibrujemy negatywnie możemy odczuwać wewnętrzne napięcia, rozdrażnienie i reagować agresywnie. Sprawiać możemy wrażenie znerwicowanych, chwiejnych, kapryśnych rozgadanych, rozkojarzonych i roztargnionych.

 

Zdrowie w 3 Roku Osobistym: Jeśli chorujemy, to znaczy, że choroba została spowodowana przez jakiś negatywny aspekt osobowości, negatywne myśli, postawy i negatywne działania.

W tym roku odczuwamy przypływ energii, a więc powinniśmy czuć się zdrowi, pełni wigoru. Jeśli jednak przesadzimy z aktywnością, zapomnimy o umiarze nie pozwolimy sobie na odpoczynek narazimy się na niebezpieczeństwo.

Dokuczać nam mogą choroby układu oddechowego, [gardło, krtań, tchawica, astma], problemy z układem pokarmowym [zbyt ostre posiłki] zatrucia, choroby wątroby, woreczek żółciowy. Zachorować możemy na cukrzycę, żółtaczkę. Odczuwać możemy bóle mięśni i stawów oraz migrenowe bóle głowy. Pojawić się mogą kłopoty ze skórą [alergie, wysypki] zaburzenia tarczycy i problemy z krążeniem. Musimy tez uważać, aby nie ulec wypadkowi, w efekcie którym możemy doznać uderzeń, urazów, złamań, zwichnięć, krwawych wylewów. Jedni mogą poczuć wzmożony popęd płciowy, a inni niemoc intymnego organu.

 

Sprawy zawodowe: Ten rok może zapoczątkować działalność na nowym polu. Niektórym może przynieść awans zawodowy, zmianę pracy, uznanie, zmianę na lepszą płatna pracę, nowe kontrakty, możemy otrzymać kilka ofert pracy tak, że trudno nam będzie wybrać korzystną ofertę. Jedni będą uczyć się nowego zawodu, nowej branży. Prowadząc własna firmę mogą dostać szansę na rozwój. Na duży sukces mogą liczyć Ci, których rola zawodowa w jakiś sposób jest związana z artystycznymi środkami wyrazu.

 

Sprawy finansowe: W tym roku powinniśmy wykazać się umiejętnością zarabiania, gdyż nadarzy się wiele okazji.

W tym roku środki finansowe przychodzą do nas łatwo i z różnych źródeł. Możemy otrzymać dochody z kilku miejsc pracy, a także liczyć na przypływ niespodziewanej gotówki. Jeśli mamy lekką rękę, jesteśmy rozrzutni to możemy doprowadzić się do kłopotów. Nie będzie bajecznie .

 

Sprawy osobiste: Jest to rok postępu w życiu osobistym i udanego życia rodzinnego, jednakże dla niektórych par może to być rok przełomowy, a nawet kryzysowy, w trakcie którego możemy rozważać decyzje o rozstaniu.

Problemy w partnerstwie mogą być różne lecz nasza podejrzliwość, chorobliwa zazdrość mogą być wynikiem zaistniałej sytuacji, rozstania. Osoby wolne mogą i mają szanse na nową miłość. Dla niektórych może okazać się to rok wyczekiwanego potomka, a jeszcze dla innych nieplanowanego potomka co za tym idzie rozmyślanie o aborcji.

 

Negatywy:

Przyjmowanie postawy dyktatora i tyrana.

Przeceniamy siebie i swoje możliwości.

Przejawiamy niezdrową ambicję, przesadny optymizm.

Zarabiamy pieniądze w sposób nieuczciwy.

Przechwalamy się.

W stosunku do innych jesteśmy agresywni, sarkastyczni.

Przesadnie korzystamy z przyjemności.

Okazujemy niechęć do świata.

Emanujemy pychą.

Nie wyrażamy uczuć i zamykamy się.

 

*************************************************************

 

NUMEROLOGIA cykl 3

 

Cykl numerologiczny - 3 dotyczy zabawy, muzyki, tańca, filmów, rozrywki i spędzania czasu z przyjaciółmi. Cykl ten jest wzmożony, jeśli są trzy lekcja życia, lub jeżeli masz dużo trójek w twojej dacie urodzenia. W tym cyklu będziesz miłował wolność, możesz być coraz bardziej sfrustrowany jeśli nie wyrażasz tego na zewnątrz, a tłumisz w sobie. To jest idealny cykl, aby wyrazić swoje wnętrze i to, co tak naprawdę czujesz w środku.

 

źródło: przetłumaczone ze strony anglojęzycznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

"Liczba roku 3 przynosi ze sobą szczęście, radość i wesołość. Bądź kreatywny, to idealny rok, aby wypróbować nowe pomysły i sprostać nowym wyzwaniom. Wciel w życie swoje ambicje artystyczne. Z dużą dozą energii zrealizujesz plany i marzenia, które snułeś w ubiegłych latach. Z optymizmem, siłą do działania i zdecydowaniem skoncentruj się teraz na swoim projekcie. Tęsknota za prawdziwą miłością i przyjaźnią nada Ci pozytywnego blasku płynącego na zewnątrz. Raduj się życiem, aktywnością towarzyską i dobrą zabawą. W roku 3 często poszukujemy doznań umysłowych i to na tym obszarze życia chcemy się jak najwięcej rozwijać. Sonduj, prześwietlaj i wypytuj o związki życia. Rozpoznasz odpowiedź.

Afirmacja: Jestem ambitny, kreatywny i komunikatywny!

Liczba roku 3, wesprze cię w tym, abyś:

- pielęgnował związki, przyjaźnie i był towarzyski

- odkrywał swoje talenty i zdolności

- chodził na różne seminaria i odwiedzał przyjaciół

- uczył się, co jest najlepsze dla ciebie, twego ciała, rodziny i towarzyszy życia

- obejrzał swoją ciemną stronę, zmienił i przetransformował swoje niedoskonałości

- był radosny, ruchliwy, miał wielkie serce i był szczęśliwy

- radośnie przyjmował zmiany

- odnowił swoje stosunki z matką

- przezwyciężył swoje uczucie chaosu

- uwolnił się od zależności w związkach i negatywnych powiązań i znalazł partnera dla swojej duszy"

Źródło: E. Wust, S. Schieferle Vademecum Numerologii.

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...