Skocz do zawartości

ROK OSOBISTY 4


Suhaila
 Share

Polecane posty

ROK OSOBISTY 4

 

Rok Osobisty 4: Praca, Gospodarność, Porządek, Granice, Plany, Dostrzeganie potrzeb innych ludzi.

Rok wibracji 4 jest w pewnym sensie powtórzeniem roku o wibracji jeden lecz na wyższym poziomie.

Jest to rok próby skonfrontowania tego, co założyliśmy w roku o wibracji 1 z realiami życia oraz rozwoju społecznego.

Jeśli założenie nie było właściwe, mamy możliwość naprawienia błędów popełnionych w przeszłości i zacząć jeszcze raz.

Ponadto w poprzednim roku pod wpływem wibracji 3 mogliśmy rozkręcić lawinę rożnych działań, załatwiania różnych spraw, może aż nazbyt wielu, których nie udało się nam doprowadzić do szczęśliwego końca. Dlatego ten rok możemy rozpocząć z poczuciem życiowego chaosu i bałaganu oraz braku satysfakcji. Jeśli czujemy, że musimy radykalnie coś zmienić to właśnie ten rok jest potrzebny, abyśmy mogli ponownie zorganizować swoje życie tak jak tego pragniemy.

 

Wpływ liczby roku na człowieka: Musimy wprowadzić ład w swoje życie, bo nie sposób jest coś budować, organizować i planować w życiowym rozgardiaszu. W tym roku stawiamy podwaliny pod dalszy byt. Nadajemy wyraźną strukturę swojemu życiu, a tym samym budujmy podstawy stabilizacji finansowej, materialnej i społecznej. Wszystko ma swoje granice, dlatego w tym roku uświadamiamy sobie ich istnienie. W związkach osobistych nie żądamy od drugiego człowieka więcej ponad to, co może dać. W ćwiczeniach fizycznych nie przekraczamy swoich możliwości, nie dokonujemy zakupów, do których nie jesteśmy przekonani. Granice umożliwiają obronę, a także chronią nas w jakiś sposób. W tym roku musimy liczyć na samych siebie, gdyż otrzymujemy mało pomocy z zewnątrz. NIE WOLNO NAM TEŻ NICZEGO PRZYŚPIESZAĆ I OKAZYWAĆ NIECIERPLIWOŚCI.

Trudno będzie tym, którzy są niecierpliwi, leniwi i nie przyzwyczajeni do wysiłku. Wibracja 4 zadziała przytłaczająco na tych którzy mają skostniałe poglądy, uważają, że zawsze mają rację i nie uznają racji innych. Ten rok powinniśmy rozpocząć od refleksji nad swoim życiem i dokonaniami.

Musimy tez cierpliwie krok po kroku w sposób metodyczny rozwiązać zaistniałe problemy i naprawić popełnione błędy. Czas tego roku możemy wykorzystać na stworzenie ładu w swoim życiu, co będzie wymagało zrobienia porządków w świecie wewnętrznym jak i zewnętrznym.

 

Zdrowie w 4 Roku Osobistym: W tym roku musimy czuwać nad formą i nie lekceważyć zdrowia, bo choć forma energii umiarkowana to jednak tendencję spadkową ma. Z przeciążenia organizmu nadmiernym wysiłkiem, bez możliwości odpoczynku podatni jesteśmy na choroby dróg oddechowych, przeziębienia, infekcje, choroby strun głosowych, choroby zakaźne.

Również narażenie jesteśmy na dolegliwości związane z kręgosłupem, nogi, stawy, żylaki, reumatyzm, zapalenie żył.

Odczuwać możemy dolegliwości ze strony systemu trawiennego, niedokrwistość niskie lub wysokie ciśnienie. Zbyt intensywne przeżycia emocjonalne, brak równowagi wewnętrznej mogą doprowadzić do zaburzeń pracy serca i do schorzeń związanych z lewą półkulą mózgową, wtedy możemy mieć problem z oczami, uszami bóle głowy. Nerwica, depresja.

 

Sprawy zawodowe: To jak będą układały się sprawy zawodowe w tym roku zależy od samoświadomości, naszego myślenia i od tego czy jesteśmy we własnym miejscu. Dlatego jedni mogą odkryć swoje powołanie i w związku z tym szukać nowej pracy. Drudzy mogą stracić pracę, zostać zdegradowani. W TYM ROKU RACZEJ ODŚWIEŻAMY INTERESY NIŻ JE ROZWIJAMY.

 

Sprawy finansowe: Generalnie jest to rok stagnacji z tendencją do poprawy. Im bliżej końca roku tym lepiej. Pod względem finansowym będzie dobrze tym, którzy zakończyli rok poprzedni z zapasem zgromadzonych pieniędzy na koncie. Na poprawę sytuacji mogą także liczyć osoby, które wykażą się zaradnością i znajdą większe źródło dochodów. Natomiast ci co wydaja lekka ręką mogą spodziewać się porządnych tarapatów .

 

Sprawy osobiste: Możemy być uczestnikami konfliktów i kłótni, które spowodują poróżnienia. Możemy martwić się z powodu dzieci lub spraw zdrowotnych członków rodziny. Jeśli nie czujemy się szczęśliwi w związku partnerskim może dojść do kryzysu, który zakończy się separacją, rozwodem. Samotni mają szanse na poważny romans, poznanie życiowego partnera i zawarcie związku. Jednakże nie będzie to małżeństwo z wielkiej miłości, lecz rozsądku, solidne i trwałe.

Również w małżeństwa może szykować się rozstanie w celu zarobkowym. Młodzi stażem małżeńskim zamieszkujący z rodzicami mają szanse na zmianę miejsca zamieszkania. Na zawieranie znajomości szczególnie muszą uważać młodzi ludzi gdyż narażeni są na trafienie towarzystwa z marginesu społecznego.

 

Negatywy:

Traktujmy życie jako przygodę, lekkomyślnie.

Żyjemy w wiecznym pośpiechu.

Dopuszczamy do głosu pazerność.

Wygórowana ambicja.

Do innych agresywni, konfliktowi.

Emanujemy chłodem, brakiem miłości.

Wytykamy innym błędy.

lekceważymy obowiązki.

Ulegamy fanatyzmowi pedanterii.

Jesteśmy nerwowi.

Buntujemy się regułom i zasadom.

 

*************************************************************

 

NUMEROLOGIA cykl 4

 

W cyklu czwartym w Twoim życiu pojawi się dużo pracy, natłok wrażeń i nowych możliwości. Staraj się unikać planowania i schematycznego życia. Osoby, które są numerologiczną czwórką lub mają wiele czwórek w ich portrecie, zazwyczaj przechodzą przez ten cykl łatwiej. Praca w szerokim znaczeniu jest dla nich naturalna.

Inne wibracje, w cyklu czwartym zazwyczaj chcą znaleźć jak najwięcej czasu dla innych, robić coś dla nich, a także wykonywać różne prace ręczne. To nie jest idealny cykl dla miłości i związkach. O wiele lepiej nadaje się do ciężkiej pracy, nauki, planowania, w ten sposób kładąc podwaliny dla następnego cyklu.

 

źródło: przetłumaczone ze strony anglojęzycznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

" Liczba roku 4 przynosi ze sobą wiele pracy dla ciebie. Organizacja i porządek przyjdą ci już teraz o wiele łatwiej. Powstające sprawy załatwiaj w całkowitej świadomości swoich obowiązków, niezawodnie i w pełnej koncentracji. Plany, którym w ostatnich latach pozwoliłeś dojrzewać zostaną wreszcie zrealizowane. Podejdź do tej pracy ze zdecydowaniem, niezbędną pilnością, i wytrwałością. Lata o numerze 4 są także wspaniałe, aby zamknąć kasę, sprawdzić swoje finanse i ubezpieczenia, i ewentualnie nanieść w nich zmiany. Szczególnie łatwo w tym roku przyjdzie ci odkrycie twojej miłości do przyrody i natury oraz będzie ci się na jej łonie super wypoczywało.

Afirmacja: Realizuję się i działam odważnie!

Liczba roku 4 wesprze cię w tym, abyś :

- działał zdecydowanie i realizował swoje projekty

- pozyskał i wykorzystał nowe, nieznane do tej pory siły

- przeżył i doświadczył lekkości swojego istnienia

- przejął odpowiedzialność i okazał wytrwałość

- żył Tu i Teraz

- stworzył sobie w życiu odpowiednie podejście i związek z pieniędzmi

- robił wszystko z radością i miłością

- na nowo zdefiniował istniejące już wartości

- zabrał się do przypadających poprawek i renowacji

- zauważył i pokochał ziemię i przyrodę"

Źródło: E. Wust, S. Schieferle "Vademecum Numerologii".

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...