Skocz do zawartości

ROK OSOBISTY 5


Suhaila
 Share

Polecane posty

ROK OSOBISTY 5

 

Rok Osobisty 5: Zmiany, Obserwacja, Etyka, Poczucie Własnej Wartości, Niezależność i Wolność.

W 5 roku numerologicznym kontynuujemy nasz rozwój społeczny i pozwala na wprowadzenie ważnych zmian. Przez ostatnie 4 lata zdobyliśmy już pewną wiedzę i doświadczenia i na bazie tego światopogląd, życiowe zasady, system wartości i wierzeń.

Teraz szukamy takiego sposobu, abyśmy mogli tą wiedzą dzielić się i wymieniać z innymi ludźmi.

Jednocześnie dokonujemy weryfikacji swoich poglądów, które są dla nas wartościowe. Staramy sie oddzielić ziarno od plew.

Zaczynamy w tym roku cenić bardziej wartości wewnętrzne niż materialne i interesować się odkrywaniem uniwersalnych zjawisk. Zaczynamy rozumieć sprawy duchowe, gdyż dociera do nas, że kiedy posiądziemy już umiejętności potrzebne do życia na poziomie przeciętnym, to powinniśmy rozwijać się w wymiarze egzystencjalnym, doskonaląc swoją osobowość pod względem emocjonalnym, intelektualnym, duchowym.

 

Wpływ liczby roku na człowieka: Rok ten zmusza do zmian, do transformacji życiowej, do bycia w ciągłym ruchu, w wirze doświadczeń. Jego tempo jest dynamiczne, szybkie, ekspansywne i niepokojące. Teraz zbieramy różnorodne doświadczenia i przeżycia. Poznajemy nowe miejsca, poznajemy świat, odkrywamy nowe zainteresowania, pasje. Uczymy się elastyczności i obrotności. Uczymy się adoptować do nowych miejsc i sytuacji. Wielu z nas powinno wieść ciekawe, czynne ,aktywne naznaczone przygodą życie, a wtedy stać się możemy gościem w domu i przechodniem dla przyjaciół.

Wibracja 5 wymaga, abyśmy ujmowali życie w swoje ręce, nie uciekali od trudnych zadań, brali w garść, prowokowali doświadczenia i podejmowali skalkulowane ryzyko, wtedy nie będzie dla nas rzeczy niemożliwych. Pod wpływem liczby 5 stajemy się ruchliwi, pobudzeni, szybko reagujemy na bodźce, przejawiamy spontaniczne reakcje. Trudno nam czasem będzie skoncentrować się zwłaszcza na pilnych bieżących sprawach. Nie lubimy jak coś nas ogranicza. Pod wpływem 5 pragniemy szerokich kontaktów z ludźmi, jesteśmy skłonni do żartów i dowcipów.

Lecz też pod wpływem 5 możemy doświadczyć skrajnych stanów emocjonalnych, zmiennych nastrojów i odczuwać nadmierne pobudzenie, podniecenie, napięcia nerwowo oraz niepokój. Trudno może nam być trzymanie emocji na wodze i poddawać się kontroli, dlatego wyrażać je możemy nazbyt gwałtownie.

 

Zdrowie w 5 Roku Osobistym: Pod wpływem 5 tryskamy energią, dużą żywotnością i ogromnym potencjałem. Musimy jednak uważać abyśmy nie przecenili swoich możliwości i nie zapominali o odpoczynku. Tak więc wiele chorób w tym roku jest wywołane prowadzeniem niezdrowego stylu życia oraz stresem. Podatni jesteśmy na choroby układu oddechowego, zapalenie płuc, oskrzeli, krtani ,anginy, zatoki, astma, gruźlica, nowotwory płuc i choroby układu nerwowego. Odczuwać możemy kłopoty z układem krążenia, sercem i ciśnieniem. Układ trawienny, jelita, wątroba, trzustka, pęcherzyk żółciowy. Doświadczać możemy bólu związanego z przemieszczaniem się kamieni nerkowych i żółciowych.

Dolegliwości mięśni, bóle ramion, stawów, rąk, narządy rodne, nadmierny apetyt i potliwość.

 

Sprawy zawodowe:Tym, którzy realizują swoja osobowość w zgodzie z przyrodzonymi talentami, ten rok może przynieść nowe perspektywy zawodowe, korzystne kontrakty, podpisywanie znaczących umów. Pod wpływem 5 w naszych umysłach mogą zrodzić się dobre i oryginalne pomysły czy wyobrażenia i w ślad za tym będziemy mogli korzystnie je sprzedać. Jeśli prowadzimy działalność gospodarczą, która jest w jakiś sposób nasza pasja możemy liczyć na powodzenie.

Ci, którzy błądzą bo zdają sie na slepy przypadek niż świadome kreowanie własnego życia, mogą doświadczyć takiej pracy, która stanie się ich frustracją i niezadowoleniem.

 

Sprawy finansowe: Ten rok daje możliwości zarabiania dużych pieniędzy i to szybko. Nie mogą liczyć na poprawę sytuacji ci, którzy byli leniwi i mało przedsiębiorczy, tym którym brakowało odwagi. Lepiej powodzić się będzie tym, którzy nie mają pomysłu na zarabianie dużych pieniędzy ale są zaradni. Znajdą się także tacy, którzy zaliczyć mogą totalne fiasko finansowe z powodu nieuczciwość, impulsywności, lekkomyślności i głupoty.

 

Sprawy osobiste: Magnetycznie oddziałujemy na płeć przeciwną, a przez to wzbudzamy zainteresowanie sobą. Ulegamy fascynacji seksualnej. Toteż wikłamy się w romanse, burzliwe przygody miłosne które nie stanowią szansy na trwałe związki.

Możemy zakochać się bez wzajemności i z tego powodu przeżyć rozczarowanie uczuciowe. Jeśli jesteśmy w stałym związku na którym nam zależy, a zdecydowaliśmy się na skok w bok, musimy wsiąść pod uwagę ewentualne komplikacje. Jeśli nie czujemy się dobrze w związku partnerskim i mamy poczucie skrepowania, możemy się z tego wyzwolić, możemy także wyzwolić z takich relacji międzyludzkich, w których czujemy się wykorzystywani. Ponadto ten rok możliwa nie tylko poznanie osób, które w jakiś sposób staną się ważne w naszym życiu intymnym, ale i pozwala zbudować nowe przyjaźnie i wejść w nowe układy towarzyskie.

Mamy także możliwości na zbudowanie dobrego porozumienia z dziećmi i młodzieżą.

 

Negatywy:

Przejawiamy nieumiarkowanie i popadamy w skrajności w każdej dziedzinie życia.

Nadwyrężamy się i niszczymy swoje zdrowie.

Przejawiamy skłonności do hazardu.

Prowadzimy życie w nieustannym napięciu i pośpiechu.

W stosunku do innych przejawiamy niesympatyczną podstawę.

Burzymy ciepło domowego ogniska.

Okazujemy niechęć wobec zmian.

Przejawiamy niedbały i nonszalancki sposób zachowania się.

marnotrawimy czas i pieniądze.

Nie dotrzymujemy obietnic.

 

*************************************************************

 

NUMEROLOGIA CYKL 5

 

Numer cyklu 5 jest idealny dla zakochanych, ale także dobry na podróżowanie. To znakomity cykl, jeżeli chodzi o romantyczność, długie spacery na plaży, romans i kolacje przy świecach. To szczęśliwy cykl, dla tych, którzy chcą ożywić swój związek. Dużo wspólnych chwil, w końcu można oderwać partnera od jego projektów w pracy lub w domu i zacząć działać! Poczujesz seksualną energię, spontaniczność i odwagę.

 

źródło: przetłumaczone ze strony anglojęzycznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

"Wolność, podróże i przygoda, to właśnie przypisane jest liczbie roku 5. Niezbędne jest wtedy dopasowanie się do nowych rzeczy w życiu. Trzeba przekraczać granice, wykorzystywać nadarzające się dobre okazje i tworzyć sobie w życiu wolną przestrzeń. Pozostań przy tym spokojny i opanowany, ćwicz się w cierpliwości. Dobrze się zastanów, działaj zdecydowanie, skierowany na cel. Używaj życia, pielęgnuj stare przyjaźnie i naucz się zawierać nowe. Zbieraj wiedzę i zdaj się na własny osobisty rozwój. Myśl i działaj pozytywnie. Szybko i daleko pójdziesz do przodu, jeśli postawisz na tolerancję oraz otwartość. Przezwycięż swoją bojaźliwość, ciesz się tym, co nieoczekiwane, przyjemne i jest wielką niespodzianką. Poświęć zasłużoną uwagę swojemu ciału fizycznemu, szczególnie stopom, na przykład skorzystaj z dobrodziejstwa, jakie daje masaż reflektoryczny stóp.

Afirmacja: Wierzę i ufam w moje wyższe przewodnictwo!

Liczba roku 5 wesprze cię w tym, abyś:

- był ciekawy życia i tego, co z sobą niesie

- przekraczał granice i był otwarty na rzeczy nowe

- przekazywał swoją wiedzę innym i prowadził ludzi

- zawierał nowe znajomości

- komunikował się z ludźmi, szukał okazji do rozmów

- rozwijał cierpliwość i nie chciał już wszystkiego naraz

- zbudował wieź ze swoimi uczuciami, spostrzegł je, zaakceptował i informował o nich innych

- odnalazł drogę z chaosu do porządku

- wykorzystywał siłę myśli duchowych

- odnalazł radość w ruchu, był aktywny, uprawiał sport lub jogę"

Źródło: E. Wust, S. Schieferle "Vademecum Numerologii".

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...